Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2011 o 13:59, Kessarath napisał:

Tak własnie zrobiłem chyba jeszcze przed weekendem, jeśli nie dostanę odzewu założę nowe
konto. Nie mam wyjścia.

Bądź cierpliwy, naprawią to pewnie :)
A link do gramsajta wrzuć do podpisu i już :)

Dnia 08.02.2011 o 14:02, Isildur napisał:

Bądź cierpliwy, naprawią to pewnie :)

Dzięki. :) Czekam więc cierpliwie.

Właśnie straciłem 1.5 godziny pisania. Drugi raz z rzędu! Po napisaniu wpisu kliknąłem na "dodaj" i wystrzeliłem wpis na orbitę. Gramsajt się odświeżył, ale wpis się nie pojawił. Zamiast niego, nadal tkwi ten starszy. Myślałem, że się potnę. Można jakoś przywrócić to co napisałem? W jakikolwiek sposób.

Śmiem wątpić ...

w tym temacie już chyba kilka czy kilkanaście osób pisało o takim problemie jak twój czy to w hotterze czy na blogu. Jedyne co możesz zrobić to chyba tylko pisanie do ekipy - jeżeli ci się rzecz jasna chce. ;-D Mnie by się nie chciało, zresztą imo skoro już dany problem występuje kolejny raz z rzędu to zieloni powinni ruszyć tyłki i coś z tym zrobić. No i zawsze pozostaje ci ponarzekać w odpowiednim do tego temacie ewentualnie porzucić gramowego sy... khem ... bloga na rzecz innego.

Dnia 08.02.2011 o 15:47, Tyler_D napisał:

Śmiem wątpić ...

Tak myślałem. No to kolejna przerwa. Nie chce mi się pisać tego samego tekstu trzeci raz, tylko po to aby okazało się, że przez ostatnie 1.5 godziny bezcelowo pukałem w klawisze...

/.../

A nie można by pisać tekstu np. w notatniku i co jakiś czas zapisywać a później przekopiować tekst na bloga ?.

Dnia 08.02.2011 o 16:46, kerkas napisał:

A nie można by pisać tekstu np. w notatniku i co jakiś czas zapisywać a później przekopiować
tekst na bloga ?.

Oczywiście, że można. Ba, za każdym razem mam taki plan. Ale jak najdzie mnie wena to jak najszybciej chcę ją przelać na GS-a więc piszę od razu z poziomu gramsajtów. Często orientuję się, że stąpam po cienkim lodzie i obiecuję sobie, że po skończeniu pisania skopiuje całość i dopiero wtedy dodam. Ale zawsze gdy stawiam ostatnią kropkę odruchowo klikam na "Dodaj wpis" i robi się nieprzyjemnie.

Dnia 28.02.2011 o 20:28, Niewiernus napisał:

"Xbox 360 GamerCard" nie działa od jakiegoś czasu. Strona ma pomysł na to czy zostawi
tak jak jest?

Strona MyGamecard od kilku dni nie działa. Właściciel uznał interes za nieopłacalny więc zamknął stronę.

Dnia 28.02.2011 o 21:06, SpecShadow napisał:

Strona MyGamecard od kilku dni nie działa. Właściciel uznał interes za nieopłacalny więc
zamknął stronę.

To ja to sam wiem ;) Jestem ciekaw stanowiska strony gram.pl co do ów modułu: zostawia tak jak jest(czyli z niczym) usuwa, a może znajdzie coś innego?

Tak sobie myślę, dużo roboty wymagałoby dodanie do strony głównej gramsajtów jakiegoś panelu wyświetlającego 5-10 ostatnio dodanych wpisów? Niekiedy można znaleźć naprawdę ciekawe wpisy, ale nie wszyscy użytkownicy wypowiadają się na forum i nie są kojarzeni, a takie skakanie po gramsajtach na ślepo jest dosyć uciążliwe.

Ja mam pewien problem ze statystykami znajomych czyli "nowe wpisy i posty" cały czas są takie same i nawet jak sprawdziłem wpis to i tak piszę że znajomych dodał wpis i to jest tak cały czas.

Dnia 08.04.2011 o 00:56, Lfdracon napisał:

Statystyki na gramsajcie aktualizują się z pewnym opóźnieniem.

Ja to wiem. Ale ja tak mam od kilku dni. I nawet jak sprawdzę wpis to zawsze znikało a teraz także nie znika.

Kiedy gram.pl zamierza się uporać z tymi babolami w skryptach/języku? O ile jak komuś urwało cały materiał to podchodziłem do tego z dystansem. Jednak jak mnie trafiło, po 1,5-godzinnym pisaniu jakiegoś(wreszcie) sensownego tekstu, to urwało mi 90% materiału...

Pisanie jest ''bezsensu''.

Jedną z niepisanych zasad publikowania dłuższych tekstów w sieci jest to być mieć kopię zapasową a co jeszcze ważniejsze - nie pisać "bezpośrednio na stronie" tylko w Notatniku czy innym Wordzie. Nie wiem jakie problemy mają ci co tutaj publikują swoje teksty bo mnie to nie dotyczy niemniej nasilanie się skarg o czymś złym świadczy ale to już tutaj prawie norma. ;-) W każdym razie nie spodziewałbym się na twoim miejscu poprawy gdyż takie errory występują już od dłuższego czasu a najwyraźniej nikt z tym nic nie robi.

Kiedy tak długi czas nic nie robisz, to pewnie sesja wygasła i zostałeś wylogowany.
Generalnie nigdy i nigdzie nie pisze się długiego tekstu w oknie publikacji, na żadnym serwisie czy mailu. Błędy nie zdarzają się tak często, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę tysiące ludzi prowadzących swoje GSy, a w końcu nikt nie zamieści posta w wątku o problemach, że jemu prawidłowo dodało wpis, prawda? ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować