Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2012 o 21:10, Niewiernus napisał:

Jakaś odpowiedz w tej sprawie?

U mnie nie ma problemów-znaczy, czasem wywala się moduł dodawania wpisu, ale twój problem nie występuje. U mnie dodane obrazki są zmniejszone tylko w przeglądace obrazków, po kliknięcu "Pobierz" widać, że obrazek jest w pierwotnym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo. A więc wygląda to tak: dawno dawno temu założyłem sobie konto na gram.pl o nicku MadDogg jednak po pewnym czasie ten nick postanowiłem zastąpić zupełnie innym zmieniając na Maddogg i wszystko było na pierwszy rzut oka zaj lecz po pewnym czasie wydało się że nick na moim GS''sie się nie zmienił i oto mój problem :) co ja biedny mogę z tym zrobić?

Edit. Na forum też się nie zmienił fajnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś dodać twitter feeda do gramsajta? Bo mam jakieś problem z jego uruchomieniem. Mam kod html''owski, ale nie wiem czemu nie działa nigdzie po wklejeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania: 1) Jak zaznaczyć wpis jako "gorący" by był widoczny w hotterze? 2) Jak obramować stronę główną cienkimi liniami? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 12:20, DonPadrePL napisał:

Zrobiłem tak jak napisałeś i jest problem tego typu że jeśli chodzi o główną stronę mojego
Gramsajta na której dodaje wpisy to rzeczywiście po zaznaczeniu tekstu wyskakuje okienko
w którym dodaje adres URL. Ale w przypadku, gdy dodaje nową belkę do mojej strony i tam
chce zrobić spis o którym wcześniej wspominałem to niestety po zaznaczeniu tekstu i kliknięciu
na łańcuch nie wyskakuje okienko z możliwością wpisu URL :(
Jak mogę temu zaradzić?


Cóż, mam zainstalowane dwa Windowsy na jednym komputerze raz uruchamiam Win XP raz Win 7.
Powiem tak o ile na XP-ku gramsajty działają fatalnie:
- nie można dodać spisu treści
- nie mogę wejść na twojego gs-a (zatrzymuję się na stronie screen poniżej)
- aby dodać wpis na gs-ie najpierw dla bezpieczeństwa muszę zapisać tekst w Wordzie (jeśli za długo grzebię się z wpisem to się on nie zapisze nawet jako szkic roboczy)
potem zapisuję wpis jako szkic roboczy a następnie publikuję już normalnie.
- problem z dodawaniem pasków, edycją pasków już istniejących.
itd. itp.

Natomiast na Win 7 nie mam żadnych problemów warunek nie aktualizujesz przeglądarki w moim wypadku to mozzila, żadnych nowych aktualizacji Javy itd. itp.
Gram.pl i gramsajt śmiga aż miło.

20120815102356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja [m].
Męczyć się ponad godzinę z tworzeniem wpisu na gramsajcie tylko po to, żeby po dodaniu nic się nie pojawiło? Kocham to.

Dlatego właśnie znów na jakieś pół roku daję sobie spokój z tym szitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak z x+100 frustratów jak ty i może, podkreślam może [ choćby w tym przypadku raczej ''istnieją nikłe szanse'' ] ktoś coś z tym zrobi. Ale pewniejsze jest że i tak nic z tym nie zrobi albo zrobi tak że będzie jeszcze gorzej. Masz dwa wyjścia - albo olać pisanie na gramsajcie albo bawić się notepadem przez wklejeniem na sajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 18:10, ManweKallahan napisał:

Czy ktoś orientuje się jakie czcionki są użyte w topie gramsajtów? Chodzi mi o krój jakim
napisany jest nick, ranga oraz buttony STRONA GŁÓWNA i pozostałe.


Dobra, sam znalazłem. Jeśli kogoś by to interesowało - jest to Lucida Sans Unicode ewentualnie Lucida Grande.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wina techniczna gramsajta czy to forum ale wcale nie mam naliczanych postów. Na gramsajcie jest licznik i on pokazuje ile postów napisałem. Wcześniej wynosił 1055 po czym napisałem kilka postów i nadal tyle wynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to się nigdy nie nauczy, aby najpierw w Wordzie pisać :/
Pisałem z dwie godziny jak natchniony... gdy skończyłem chciałem wkleić zdjęcie.
TYLKO... JEDNO... ZDJĘCIE.

Szybko tego pożałowałem. Po kliknięciu w "załącz obrazek" - okno się zamknęło i pa pa wpisie.
:/
Na przyszłość trzeba w końcu zapamiętać, by korzystać z czegoś co zapisuje wszystko na bierzącno (najlepiej google docs) i potem wklejać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, czy tylko u mnie okno upload''u obrazków ładuje się kilka minut i zamula totalnie cały system?
Czy ma to coś wspólnego z pracami nad usprawnieniem GS''ów? A może to mój nowy FireFox coś miesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 19:33, Tyler_D napisał:

Co prawda wieki temu ostatni raz coś robiłem na sajcie ale teraz mi normalnie się wszystko
wgrało, obrazek również.

A więc to FireFox. Nie dość, że bydle psuje ikony skrótów i żre astronomiczne ilości pamięci to jeszcze ośmiela się przymulać: już ja mu "zainstaluję plugin''a";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować