Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Mam ustawiony jeden wpis na stronie. gdy chcę przejrzeć dawne teksty wystarczy kliknąć "<<starsze wpisy>>", ale już odnośnika "nowsze wpisy>>" nie ma i trzeba albo wracać do strony głównej, albo korzystać z archiwum wpisów (co nie jest trudne, ale irytujące).
Czy naprawdę nikt nie wpadł na pomysł żeby dodać taką małą, ale jakże pomocną opcję? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 12:00, Tourist napisał:

Czy naprawdę nikt nie wpadł na pomysł żeby dodać taką małą, ale jakże pomocną opcję?
:/


No, tego, racja... właściwie chyba tak - jak się cofać, to tylko do tyłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 14:11, Laid_back napisał:

No, tego, racja... właściwie chyba tak - jak się cofać, to tylko do tyłu :P

Ale ile można się cofać? Z czasem trzeba ruszyć na przód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam taki problem, otóż gdy próbuję dodać obrazek do wpisu, to wyskakuje mi w oknie MOJE OBRAZKI następujący błąd:

Microsoft VBScript runtime error ''800a004c''

Path not found

/edycja_obrazki_upload_new.asp, line 35


Proszę o pomoc w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łooo... Grzebaliście przy forum czy tylko mi podglądy obrazków wydają się ogromne?
O, a po kliknięciu otwierają się w osobnej galerii z wszystkimi obrazkami w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 22:18, Sandro napisał:

Łooo... Grzebaliście przy forum czy tylko mi podglądy obrazków wydają się ogromne?
O, a po kliknięciu otwierają się w osobnej galerii z wszystkimi obrazkami w tym wątku.

Też tak tak mam.
Ale nie wiem czy masz może, że jak chcesz cofnąć kilka zdjęć wstecz np więcej jak 5 to ci ich najzwyczajniej nie pokazuje ;/
Dobra sprawa z tym bo, teraz np taki temat z tapetami ma wspaniałe udogodnienie. Wygodnie teraz będzie przeglądać wszystkie dodane obrazki. A trochę tych zdjęć tam jest :) a i co pobierać też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to problem techniczny, a pytanie techniczne.
Czy da się przekierować z gramsajta na inną stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 17:35, ManweKallahan napisał:

http://ja.gram.pl/Witka1995
Co to za spambot?
Od 18 lipca (czyli przez 3 dni) na tym sajcie pojawiło się 168 wpisów, każdy praktycznie
taki sam...
Z tego co sprawdziłem, to wcześniej tam pojawiały się normalne wpisy. Wygląda to tak,
jakby ktoś włamał się na konto.


Mnie bardziej zastanawia gramsajt Baluka, który jakieś cztery godziny temu nie był w top10, a teraz nagle otworzyłem stronę główną gramsajtów- tadam, drugie miejsce. Kilkadziesiąt/kilkaset wejść na nieaktywnego od lutego GramSajta przez cztery godziny? Niebywale interesujące :D
Spam wpisów, topka co jakiś czas wywracająca się do góry nogami (ot tak, wraca do stanu sprzed kilku miesięcy) i Baluk regularnie wbijający kilkadziesiąt pozycji w kilka h pomimo nieaktywności od pół roku (gdzieś co dwa tygodnie jest taka akcja).
Cuda, panie, cuda się z tymi GramSajtami dzieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - to jest jedna z ciekawostek ostatnich dni. Co do tego czy to jest spam bot - wątpię. Po rozmowie z nim powiedział, iż "tworzy bazę danych". Inna sprawa to to, że spam jest niemiłosierny i trochę rąbie we wszystkim nie licząc wtyczki Vilmara i tego, że często pojawiały się wpisy, których nie widziałem.

Sprawa Baluka w topce mnie już nie dziwi. Tak naprawdę czy jest coś co mogłoby mnie na gram.pl zdziwić? Może i jest... jest jedna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 23:45, Muradin_07 napisał:

Powiem tak - to jest jedna z ciekawostek ostatnich dni. Co do tego czy to jest spam bot
- wątpię. Po rozmowie z nim powiedział, iż "tworzy bazę danych".


No tak, nic tak się nie nadaje na bazę danych jak gramsajty.

20130723022652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co prawda to prawda - gdyby nie wtyczka byśmy tego może i nie zauważyli. Chyba że jakbyśmy weszli na główną. Natomiast myślę, że jednak coś z tym powinno się zrobić, bo jakby to nie było: to jest spam, który przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to jakaś mała aktualizacja do wtyczki, która by ignorowała wpisy na tym gs''ie i nie pokazywała ich na głównej gramsajtów. Ale z tym to już do Vilmara trzeba byłoby się zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że tak być nie może. Jedyne, co można spróbować to to, aby po prostu dany użytkownik ogarnął się i nie spamował. Nie jest on już taki ostry jak był przez kilka dni, ale jednak jest.

Swoją drogą to nigdy tego tutaj nie widziałem, jakaś nowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem ułomny, czy z bocznych belek [własny tekst] zniknęła opcja dodawania linku do obrazów ?
Wcześniej przy starej formie wgrywania obrazków można było edytować ramkę jak również wkleić w obraz link, teraz jest dupa blada i albo ta opcja wyparowała albo ja jestem ślepy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować