Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2014 o 16:01, theZoSo napisał:

Wejdź na twittera -> ustawienia -> widgety -> stwórz nowy/edytuj. Tam możesz
wpisać dowolną wysokość. Kod skopiuj i wklej tam gdzie trzeba. Koniec. Ewentualnie wyczyść
moduł przed wklejeniem nowego kodu. Musi działać w ten sposób.

Tak zrobiłem przy pierwszym i nie działało, ale po usunięciu i zrobieniu następnego od nowa załapało. Koniec problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z ciekawości, bo już sobie poradziłem (wiem, żeby tak nie robić ;d).

Czy wpisanie tekstu w ostre nawiasy, np. <kotek>, robi jakaś magię na gramsajtach? Po dodaniu wpisu umieszczone w ten sposób słowo się nie pokazało, a przy próbie edycji zaznaczanie i opcje czcionki zaczęły mi wariować. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewamy wątek bo nowy GS-ów jak nie było tak nie ma, a ze starym systemem trzeba sobie jakoś radzić. I tutaj mam pytanie:
Mój zasób tzw hoterów rozrósł się do poziomu, przy którym ten taki ogonek okręgów sięga daleeeeko poza główną część GS-a. Z tego powodu przewijanie strony "znosi" czasem na boki i wtedy tekst wpisów ma za tło krzaczory zamiast czytelnego notesika. Czy da się jakoś skrócić ten ogonek "Gorących wpisów" do rozsądnych rozmiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię. Po prostu musisz w starszych wpisach odhaczyć hotter. I tak nie będzie ich widać, a liczba pozycji w hotterze będzie mniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 20:30, Kakarotto napisał:

Działa wam wtyczka gramsajtowa na płonącym lisie? Czy tylko u mnie jet problem?

U mnie działa. Może spróbuj przeinstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 20:34, Dared00 napisał:

U mnie działa. Może spróbuj przeinstalować?


Przeinstalowałem w pierwszej kolejności i nie działa. Wygląda na to, że list w ogóle nie wykrywa tej wtyczki, gdyż inne działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 20:43, Muradin_07 napisał:

U mnie też wszystko działa, więc możliwe że to jakiś problem z Twoim FF :/


Nie pisz mi, że mam problem, bo tyle wiem. Napisz mi jak temu zaradzić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj albo przeinstalować przeglądarkę wcześniej zrzucając sobie gdzieś backup historii na synca, albo skasuj wszystkie dodatki i zainstaluj na nowo, albo wywal cookies. Więcej chyba nie dałoby rady wymyślić.

Poza tym wtyczka u mnie na Chromie swego czasu też potrafiła się wywalić, przyciąć, skasować wpisy wszystkie. To żaden oficjalny dodatek gramowy, a ułatwienie od jednego z użytkowników, więc to, że zdarza jej się gorszy dzień mnie nie dziwi. Może z nowszymi wersjami przeglądarek zaczyna dostawać szału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 20:53, Muradin_07 napisał:

Spróbuj albo przeinstalować przeglądarkę wcześniej zrzucając sobie gdzieś backup historii
na synca, albo skasuj wszystkie dodatki i zainstaluj na nowo, albo wywal cookies. Więcej
chyba nie dałoby rady wymyślić.


Dla jednej wtyczki nie będę przeinstalowywać całej przeglądarki. Poczekam, aż zadziała. ;)

Dnia 12.09.2014 o 20:53, Muradin_07 napisał:

Poza tym wtyczka u mnie na Chromie swego czasu też potrafiła się wywalić, przyciąć, skasować
wpisy wszystkie. To żaden oficjalny dodatek gramowy, a ułatwienie od jednego z użytkowników,
więc to, że zdarza jej się gorszy dzień mnie nie dziwi. Może z nowszymi wersjami przeglądarek
zaczyna dostawać szału ;)


Niedawno lisa zaktualizowałem do wersji 32, może to przez to, a może nie, kto to wie?
Gram mógłby wesprzeć tą nieoficjalną wtyczkę, mógłby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie z tego, co wcześniej można było zobaczyć u Martivara nowa główna strona GSowa będzie w pewnym sensie wykorzystywała to, co wtyczka ma. W tej kwestii nic się nie zmieniło i raczej się nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tak jeszcze raz napiszę - w sumie dołączam do grona tych, którym wtyczka nie działa ;)

A już na pewno jest winna temu ostatnia aktualizacja 32.0.1. To znaczy dzisiaj rano odpaliłem przeglądarkę, zainstalowała się i wtyczka przestała działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 08:28, Muradin_07 napisał:

A już na pewno jest winna temu ostatnia aktualizacja 32.0.1. To znaczy dzisiaj rano odpaliłem
przeglądarkę, zainstalowała się i wtyczka przestała działać.

Oh, to bardzo dobrze, ze zablokowałem automatyczne aktualizacje na poziomie wersji 28.0.

BTW A propos wtyczek. To tylko formalność, ale czy mógłbyś oszczędzić mi czasu, zerknąć na mój GS i sprawdzić, czy moja playlista nadal nie działa pod FireFox''em. Wątpię czy kiedykolwiek FF przestanie sprawiać problemy z "nieznaną brakującą wtyczką" ale możliwe, że skoro tym razem coś zepsuto coś mogło się też poprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 09:04, Muradin_07 napisał:

No mam napisane, że potrzebuję wtyczki aby się pojawiła, więc nie działa ;)

Aha, no to mogę sobie aktualizację darować, thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 08:28, Muradin_07 napisał:

To ja tak jeszcze raz napiszę - w sumie dołączam do grona tych, którym wtyczka nie działa
;)


Smutna wiadomość. :D

Dnia 13.09.2014 o 08:28, Muradin_07 napisał:

A już na pewno jest winna temu ostatnia aktualizacja 32.0.1. To znaczy dzisiaj rano odpaliłem
przeglądarkę, zainstalowała się i wtyczka przestała działać.


U mnie od wersji 32 nie działa, więc ta aktualizacja wiele nie zmieniła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem wersję 31, na której jeszcze wczoraj wszystko działało jak należy. Niby dostałem informację, że jest nowa aktualizacja, ale nie restartowałem przeglądarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować