Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

W końcu i ja dostałem stroblona, za co chciałbym niezmiernie podziękować Jarysowi - to w dużej mierze dzięki Niemu :)
Całość jest już gotowa, nawet felieton napisałem i powiem krótko - zapraszam. Niestety, po napisaniu felietonu zauważyłem, że czcionka w dolnej części stroblona jest niewidoczna, postaram się coś z tym zrobić ( może 1 wpis naraz?)
http://ja.gram.pl/WorldWar3PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 23:02, marlin15 napisał:

no ja tez go nie czaje..nie przejmuj sie nim.. zazdrosci ci .. ty tez mi dałęs komenty i załujesz??

No bo była taka sytuacja w komentarzach:

DevilQ: Fajna panna ale u mnie lepsze ;-) zapraszam i koniecznie komentarze http://ja.gram.pl/DevilQ

to ja mu na to:

Kolejny osobnik preferujący zasadę onetowskich blogów (niepoinformowanych odsyłam do komentarzy wpisu "Stroblon - pierwsze wrażenia")... ech... Rodzi mi się teraz w głowie pytanie poco się dodatkowo reklamować? Możesz to zrobić na wiele innych sposobów, (np. wysłać zaproszenie), a poza tym klikając na twój awatar, przekierowywuję mnie i tak na twojego stroblona\gramsajta, więc nie potrzebie mi zaśmiecasz dodając dodatkowe linki. W ogóle twój komentarz jest bardzo nie sprecyzowany, ba, jest to poprostu zwykły spam i reklama w jednym. Jeżeli masz się tak wypowiadać to nie rób tego wcalę. Dobra to tyle, zapraszam ponownie do komentarzy.

... obraził się i fochy strzela...

No cóz... pewnie zazdrości ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 23:02, marlin15 napisał:

no ja tez go nie czaje..nie przejmuj sie nim.. zazdrosci ci .. ty tez mi dałęs komenty i załujesz??

Nie nie zazdroszczę mu nawet cieszę się razem z nim bo w końcu do ilości odwiedzin jego gramsaita też miałem swój wkład i to niemały bo często tam jestem chciałem tyko zaważyć że ten ranking jest troszkę naciągany koleś który był na pozycji o jedno miejsce wyżej od niego miał mniej odwiedzin na swoim gramsaicie to o czymś świadczy prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 23:08, DevilQ napisał:

> no ja tez go nie czaje..nie przejmuj sie nim.. zazdrosci ci .. ty tez mi dałęs komenty
i załujesz??
Nie nie zazdroszczę mu nawet cieszę się razem z nim bo w końcu do ilości odwiedzin jego gramsaita
też miałem swój wkład i to niemały bo często tam jestem chciałem tyko zaważyć że ten ranking
jest troszkę naciągany koleś który był na pozycji o jedno miejsce wyżej od niego miał mniej
odwiedzin na swoim gramsaicie to o czymś świadczy prawda

A, to zwracam honor... Sorry za nie porozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak...ale coz .. raz na wozie raz pod wozem..roznie bywa... przekonałęm sie dzisiaj o tym...


ale bede wrednym i tym co nie maja gramsajtaa pokaze screny :P....

20070120231107

20070120231117

20070120231130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2007 o 23:07, gothicsheep napisał:

... obraził się i fochy strzela...

Miło że mi to pokazujesz nawet nie widziałem ;-)
zwróciłem tyko uwagę na drobny szczegół a ze padło na ciebie to czysty przypadek,skoro nie umiesz tego przełknąć to cóż przykro mi pomyliłem się co do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 23:13, DevilQ napisał:

Miło że mi to pokazujesz nawet nie widziałem ;-)
zwróciłem tyko uwagę na drobny szczegół a ze padło na ciebie to czysty przypadek,skoro nie
umiesz tego przełknąć to cóż przykro mi pomyliłem się co do ciebie

Przecież przeprosiłem i zrobię to jeszcze raz <pali fajkę pokoju> ^_^... Wynikło nie porozumienie. Tyle...
BTW. Powrót na 8!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 23:16, gothicsheep napisał:

> Miło że mi to pokazujesz nawet nie widziałem ;-)
> zwróciłem tyko uwagę na drobny szczegół a ze padło na ciebie to czysty przypadek,skoro
nie
> umiesz tego przełknąć to cóż przykro mi pomyliłem się co do ciebie
>
Przecież przeprosiłem i zrobię to jeszcze raz <pali fajkę pokoju> ^_^... Wynikło nie
porozumienie. Tyle...
BTW. Powrót na 8!

Spoko po prostu bardzo długo to pisałem i to mi uniemożliwiło zobaczenie twojego posta, w przeciwnym razie po prostu bym se darował ;-) i niemów mi o fajce rzucam palenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 23:18, gothicsheep napisał:

Już 9 :/. Jak to wszystko się szybko zmienia ^_^...


Może i się szybko zmienia, ale nie musisz tu pisać o każdej Twojej zmianie miejsca w tym rankingu, bo to szczerze mówiąc nikogo nie obchodzi, za to może to zostać odebrane jako spam, a za spam są kary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 23:31, MarneusPL napisał:

ustaw jakies jednolite tlo dla centrum strony. sporej czesci tekstu nie widac. wystarczylby
ten art w naglowku.

Zastanowię się nad tym jutro. Jeśli nie zechce mi się zmieniać tła mogę zmienić kolor tekstu tam, gdzie jest niewidoczny - 2 minuty roboty więcej, ale będziecie wsio widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować