Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Dead To Rights II - Temat Ogólny

7 postów w tym temacie

No więc założę temat ogólny o grze. Bo jak będą problemy z grą to nie będzie gdzie pisać.
Napiszę od siebie, że gra nie najgorsza ani też wybitna. Ale z relaksować się przy niej się można. Nie oczekujmy coś w stylu Max Payna czy Total Overdose. Grę mogę bardziej zaliczyć do Bad Boys 2.

Miałem też problem z grą w innym wątku nie chcieli mi pomóc inni. To może w tym: O to problem:
(tekst przekopiowany z innego wątku)

Chodzi o to, że mam dziwny z niekształcony dźwięk brzmi jak w starych grach od pegazusa. Sama muzyka dobrze brzmi tylko głosy przeciwników. Drugi problem to że postacie są pikselowate (widać ze sa ułożeni z kratek) Zresztą cała otoczenie też.

Sterowniki od karty dźwiękowej i graficznej najnowsze. Zainstalowane kodeki z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 16:51, Cezar14 napisał:

To żle że instalujesz najnowsze stery do grafiki. Niektóre karty nie obsługują najnowszych
sterów:)))

To samo jest z dźwiękiem:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra choć jest baaaardzo średnia to i tak w nią gram. Doszełem już bardzo daleko i chciałbym skończyć tą grę jednak nie mogę :/ Jestem w 8 planszy w 3 misji i muszę zdobyć klucz magnetyczny do drzwi, gdy już go zdobywam i idę otworzyc drzwi pokazuje mi sie komunikat "Gdzieś tu w pobliżu musi być klucz magnetyczny" :/
Wie ktoś jak temu zaradzić, lub jeśli ma ktoś save misję dalej to niech wyślę na meila moras1990@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie kttoś dlaczego gdy włanczam DTRII pokazuje sie ''''Application has generated an exceptionthat could not be handled.

Proces id=0xbb4(2996), Thread id=0x874(2164).

Click OK to terminate the application.
Click CANCEL to debug the application."


kiedyś działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować