Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalna Noworoczna Wyprzedaż!

151 postów w tym temacie

Wreszcie oficjalny news :)
Zastanawiam sięnad kupnem GuildWars. Chciałem sobie kupić na Święta, ale jak widać dobrze zrobiłem nie kupując, bo mam szansę zaoszczędzić trochę grosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD Projekt

CD Projekt przedłuża święta i serwuje Wam nie lada gratkę! Już 5 stycznia w salonach z multimediami i dużych sieciach handlowych rusza Totalna Noworoczna Wyprzedaż najlepszych gier z 2006 roku! Czeka na Was blisko 30 super tytułów w totalnie odjechanych cenach.

Przeczytaj cały tekst "Totalna Noworoczna Wyprzedaż!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Nie dość, że akurat w moje urodziny(18.01), to na dodatek świetne gry(akurat podstawowa wersja Guild Wars)! Tylko ma dalej nakład wyczerpany...
To w końcu 2 czy 5 stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie kupiłem Gothica 3 i NWN 2 bo wiedziałem że zaraz stanieje, zawsze czekam z 2 miesiące i prawie zawsze wychodzi mi to na + :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... miałem nosa co do Gothica:) Wiedziałem że kiedyś stanieje.
A co mi tam... odczekam jeszcze z parę miesięcy:) Komputer i tak go teraz nie udźwignie.
Najlepsze jest to,że mogłem poczekać z Dark Crusade...chociaż...w sumie nie żałuje że kupiłem wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... Bardzo kusi mnie Extraction Point... dokładnie taka sama cena była przed premierą.. odczekałem trochę no i proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2006 o 17:04, Darkstar181 napisał:

Najlepsze jest to,że mogłem poczekać z Dark Crusade...chociaż...w sumie nie żałuje że kupiłem
wcześniej:)


No też mogłem poczekać te 2 miechy, ale raczej bym nie wytrzymał ;p . No cóż wszystkiego nie przewidzisz. Brawa dla CDP za tę promocję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 17:08, Xardas! napisał:

A ja mam pytanko:
Czy będzie można zamówić te gry w sklepie gram.pl z użyciem wPLN?? To była by już na prawdę
kusząca propozycja :-D

No właśnie o to chodzi że tak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak tez taki maly suprajz zrobic dla posiadaczy x360 ;D [nie mowie tu o grach typu GoW CoD3 - bo tych napewno nieprzecenicie ;)] ale troche starsze tytuly, zeby miejsce zrobic na nadchodzace nowe gierki typu Lost Planet ect. ect :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest totalne!! Totalnie niskie ceny za totalnie super gry które są totalnie odlotowe , totalnie trzeba je miec za tak totalnie niskie ceny w totalnych sklepie jakim jest totalny sklep gram.pl , no normalnie totalnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować