Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalna Noworoczna Wyprzedaż!

151 postów w tym temacie

Emillo2 ---> a czy to nie działa tak przypadkiem, że załóżmy gra kosztuje normalnie 99.99zł, w markecie w promocji będziesz mógł ją kupić -30% czyli tak za 69.99zł, a na gram.pl dodatkowo możesz wykorzystać jeszcze 20zł wPLN i kupić ją za te 49.99zł ??? Bo inaczej to zupełnie by sensu nie miało, łatwiej byłoby kupić w sklepie nie zużywając gotówki wPLN, a tak tutaj zamawiając można jeszcze za friko mieć dostawe kurierem.

Ps. Zamówiełem, potwierdziłęm itd, ale kurier nie dotrze pewnie jutro :-(((( Trzeba niestety czekać AŻ do 3-4 stycznia, ale damy rade ;-)))) Dzięki wielkie CDP za promocję, szkoda tylko, że nie ma już Fable, SpellForce''a 2 i Toca''i 3 bo chciałem jeszcze te trzy wziąść, a tu patrze dziś, BRAK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:18, Idzikowski6 napisał:

Ps. Zamówiełem, potwierdziłęm itd, ale kurier nie dotrze pewnie jutro :-(((( Trzeba niestety
czekać AŻ do 3-4 stycznia, ale damy rade ;-)))) Dzięki wielkie CDP za promocję, szkoda tylko,
że nie ma już Fable, SpellForce''a 2 i Toca''i 3 bo chciałem jeszcze te trzy wziąść, a tu patrze
dziś, BRAK :-)


a tutaj to przyczyna jest koniec roku i zwiazane z tym obowiazkowe podliczanie magazynow :)
stany w sklepie uzupelnimy najszybciej jak bedzie to mozliwe - zapewne ok polowy przyszlego tygodnia
w sumie zaczelismy troche wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a tutaj to przyczyna jest koniec roku i zwiazane z tym obowiazkowe podliczanie magazynow :)
> stany w sklepie uzupelnimy najszybciej jak bedzie to mozliwe - zapewne ok polowy przyszlego tygodnia
> w sumie zaczelismy troche wczesniej ;)

No fakt, zapomniałem, że firmy na koniec roku robią "wietrzenie" magazynów ;-)

Ale jak będą dostępne jeszcze w promocji na początku stycznia to bardzo fajnie, pozostaje teraz chwilkę poczekać.

Dzięki wielkie za informację ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy rozpocznie sie wyprzedaz CDP to w sklepie gram.pl bedzie mozna zamawiac gry z obnizona cena (chodzi mi o GW - 50% taniej) ? Czy tylko w sklepach miejskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:55, shinian napisał:

> Ojej ?! ... aż tyle gier na PS2, PSP i X360 :D nie wiem co wybrać ...

Tak też to poczułem. Podejrzewam, że rynek gier na konsole rządzi się zupełnie innymi prawidałami.
Ale w końcu decydując się na konsole wiedzieliśmy co nas czeka, prawda?:P


Siur siur ;] Co nie zmienia fakt, że nie ładnie to wygląda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaruczek ---> Po pierwsze z tego co widać, to GW będzie obniżone o 30%, a nie 50%. Po drugie jakieś dziwne zamieszanie tu panuje jakby ekipa z gram.pl nic nie napisala a wszystko jest teoretycznie jasne (chyba, że mój tok rozumowania coś zawodzi :P)

Te gry przecenione + wykorzystanie wirtualnej gotówki wPLN można sobie już zamawiać ze strony gram.pl i te ceny, które są tam podane to są już sumy wraz z obniżką -30% lub -50% (zależnie od gry) i ewentualną zniżką za wykorzystanie wPLN.

W "zwyczajnych" sklepach natomiast promocja ta obowiązywać będzie od 5 do 21 stycznia i tam będą ceny ustalane następująco: Cena przed promocją minus te 30% lub 50%.

Czyli weźmy przykład takich Heroes''ów 5: Kuźnie przeznaczenia - Cena fabryczna 59.90zł.
Odejmij od tego 30% i powinna wyjść cena jaka będzie w normalnych sklepach czyli kole 42zł.

A w sklepie gram.pl masz cene bazową 59.90zł. 30% tej sumy to jest te 17zł, które już dziś możesz wydać dodatkowo w PLN i to jest ta obniżka. Plus do tego możesz dorzucić jeszcze 13zł wPLN standardowo jak do każdej gry na gram.pl poza promocją czy w jej czasie. Wiadomo.

Wychodzi na to, że gry w sklepach będą oczywiście droższe niż te zamówione z gram.pl bo tutaj dodatkowo można wydać trochę wPLN.

Sam już nie wiem czy jasno to napisałem ;-))) Czy ktoś z CDP/GRAM.PL może potwierdzić czy o to chodzi, czy mam kombinować dalej ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag by was trafił...
Problemy z preorderem, a teraz się okazuje że wystarczyło troszkę poczekać i prawie za "grosze" można kupić nowości.
Echh idzcie wy ....
Następne produkty z CDP będę kupował +tylko w klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 22:37, wali napisał:

Ja bym dał jeszcze promocje 2 gry w cenie jednej np. Fable i Guild Wars:Nightfall za 80 zł
było by git :D

Powiem, że za taki zestawik mógłbym dac wszystkie wirtualne pieniądze i dopłacić 80 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 22:37, Konrades napisał:

Wow. I znów szok - właśnie kupiłem Titan Quest a tu o połowe tańsza (4 dni później) :(

Heh... tak, coś o tym wiem. Gothic''a 3 kupiłem ok. miesiąc temu, a Medievala 2 tydzień :) teraz za te gry zapłaciłbym razem ok. 90 zł mniej :/ Ale i tak spoko, ciesze się, że razem z "Total Warem" nie kupiłem Dark Crusade (miałem taki zamiar) dzięki temu też jeszcze skorzystam z tej promocji XD

P.S Oby było więcej takich promocji w 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzikowski6---> patrzę np. na Scarface: Człowiek z blizną, który objęty jest 50% rabatem od podstawy 99,90 zł i wykorzystuje się 50wPLN a wsklepie będzie też za ok. 50zł to chyba bez sensu. CDP pozbędzie się gier z magazynów i wPLN klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emillo2 ---> Hmmm, nie wiem, jak dla mnie to w sklepie będzie on w cenie 99.90zł - 30% co nam daje cene sklepową równą te 69zł.

A na gram.pl korzystasz jeszcze z gotówki wirtualnej (wPLN) oraz upustu i cena spada ci do 49.90zł.

Jak dla mnie jest różnica, ale może ktoś to w końcu potwierdzi i będziemy mieli pewność ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przyznam że zadna z tych gier z tej wyprzedaży nie zainteresowała mnie na tyle żeby ją kupić. PESA 6 już mam, TRD3 mialem i się pozbyłem, Total Overdose dodają w tym miesiącu do CDA, a reszta jakaś taka......nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować