Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalna Noworoczna Wyprzedaż!

151 postów w tym temacie

Hehe, a ja się do czegoś przyczepię ;) :

a) kolorki; ja je widuję u 9-letniej siostry na półce: Diddl, Barbie, te sprawy ;) ;
b) coś jest nie tak z wyświetlaniem cen, spójrzcie niżej; po wejściu w Kartę Produktu widać, że jest dla mnie za 80 złociszy, ale tu wyświetla się źle;
c) data dostawy... wygląda, jakbyście chcieli dostarczyć je w czerwcu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli gry będą kosztowały tyle co jest na gram.pl(te 30% taniej etc.)w sklepach??,np MM??Czyli myslac logicznie już 5 stycznia będę mógł kupić G3(gothic 3)za 75 zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 17:17, boogie85 napisał:

Wyjątkowo ciekawa oferta :) Zainteresowany jestem Guild Wars, AoE III Warchiefs, a w szczególności
Football Managerem... Własnie mi sie przypomniało, że miałem nie kupować juz zadnych gier...

Skąd ja to znam? :)
"no dobra... musisz się trochę pouczyć, kaskę oszczędzić, więc zero gier!"
A tu mi CDP z TAKĄ promocją wychodzi... ;]

Dnia 28.12.2006 o 17:17, boogie85 napisał:

Zobaczymy na co finanse pozwolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jednej rzeczy czy ta promocja jest taka odjechana np,
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=6gvq1 <-- NWN2
Cena sugerowana 129,90
Twoja cena 74,90

I teraz pytanie czy te 30 procent bedzie odciagane od 129,90 czy od 74,90 i czy wirtualne pieniadze beda wchodzic w rachube.

Czy ktos z CDP mogl by dokladnie wyjasnic ta wyprzedaz?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dobra promocja dla ludzi posiadających dużo WPL-ów lub mieszkających w miastach. Zastanawiam sie nad Kuźnią Przeznaczenia i chyba sie skusze. A wczoraj zamówiłem na Allegro Medievala II i Neverwinter Nights 2 za 150 PLn razem z przesyłką i chyba bardziej sie opłaciło niż kupowanie tutaj :-(. To dobrze że CDP myśli o klientach i daje takie promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wyszło 6 stycznia bede w empiku to sobie chyba sprawie jakieś gierki :-)
Nareszcie Fable przecenione, tyle sie utrzymywało, ale za to jaka korzystna cena ;)
Naprawde ciekawie, interesuje mnie sporo gierek, zaskoczył mnie bardzo medieval II już tak tanio i ogólnie ide jeszcze popatrzeć,bo już w końcu nie wiem co sobie kupić tyle promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować