Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalna Noworoczna Wyprzedaż!

151 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2006 o 17:36, Gen Kenobi napisał:

Ja uważam, ze robienie 30% obniżki miesiąc po premierze gry to troche nie fair wobec tych co
kupili w pierwszych tygodniach. Że nie użyje tu słów powszechnie uznawanych za wulgarne. A
chciałbym..
Ja rozumiem 3-4 miesiące.
Bardzo przemyślana polityka marketingowa...
Ciekawe czy następnym razem grzecznie zapłacę przedpłatę i będę czekał na orginał (który dostanę
tego samego dnia co empiki i inne saturny) czy poczekam 2 miesiące i kupie za pół ceny...
Z wypowiedzi niektórych osób w tym temacie widzę, że to normalka.
Moim zdaniem taki marketing to promowanie piractwa.....


Zgadzam się z Tobą. Gdybym kupiła jakaś grę w dniu premiery, a za 3 tygodnie była by obniżka 50% to by mnie szlag trafił. CDP popełnił ze świeżymi tytułami tani chwyt marketingowy. Wyprodukowali za dużo i chcą szybko sprzedaż zelagający stock.

Wyprzedaż jak najbardziej TAK- ale starsze tytuły!!. Nowe tytuły powinny pozostać w starej cenie lub CDP powinno dać w dniu premiery 30% zniżki.

Oj CDP- pomyślcie zanim coś takiego drugi raz zrobicie, bo to jest nie fair dla graczy, fanów, którzy nie mogą doczekać się premiery, a jak się doczekają to kupują w dniu premiery i jak widać przepłacają i to sporo.

Pomyślcie nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat wdedy wracam z wyjazdu a kase mam odłozoną od jakichs 6 miesięcy. a ze ja "grzeczny" ministrant jestem
to jeszcze mi sie dostanie na kolędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie:) Na dodatek do AoE skuszę się na pewno - warto było troszkę z nim poczekać:) A dodatkowo zastanowimy się nad Spellforce:) Tylko co ja zrobię z sesją?? Echhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Cdpro obiera dobre strategie, dobrze wiedza ze w styczniu sa najgorsze obroty,zreszta w calym handlu tak jest, ludziom po swietach nie chce sie nic kupywac i jest zastoj, a tu prosze ladna wyprzedac i cacy, a wiec styczen na gram.pl i sieciach emiik itp nie bedzie spaczonym miesiacem ^^

medievalka sobie kupie, bede mial w co na ferie gierzyc -p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie szkoda mi gier które kupiłem przed promocją, mimo że oszczędziłbym teraz grubo ponad 30zł.

Mimo wszysto fajna promocja, tylko nie dla mnie :D Co to jest? Jakieś Heroesy V, Guild Wars? Same nędzne tytuły :P Kto w to będzie grać? :D:D:D:D

Settlersów: Dziedzictwo Królów w pakiecie z dwoma dodatkami jakbyście dali to ja chętnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja moze kupie gw f zeby uzupelnic kolekcje;) a jak to jest z zamawianiem w sklepie gram.pl?? bo jezeli np w empiku bedzie gra kosztowala 79 zl to zamawiajac w sklepie moge wykorzystac 0 wpln??czy bede mial jeszcze taniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, mogłem poczekać kiesiąc i bym sie załapał :/ ... przepłaciłem za Medievala jakieś 20 ziko....ale mówi się trudno, może sie skuszę na jakąś inną giercę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:51, pro evo napisał:

Twoje Cena 74,90 i tyle placisz za grę + koszt przesylki nic niedopłacasz.


no dobra a jak ma sie do tej ceny te -30% wyprzedaz?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:57, Wo_Oc1ek napisał:

Ojej ?! ... aż tyle gier na PS2, PSP i X360 :D nie wiem co wybrać ...


Tak też to poczułem. Podejrzewam, że rynek gier na konsole rządzi się zupełnie innymi prawidałami. Ale w końcu decydując się na konsole wiedzieliśmy co nas czeka, prawda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 10:17, netka1984 napisał:

Oj CDP- pomyślcie zanim coś takiego drugi raz zrobicie, bo to jest nie fair dla graczy, fanów,
którzy nie mogą doczekać się premiery, a jak się doczekają to kupują w dniu premiery i jak
widać przepłacają i to sporo.

Pomyślcie nad tym...


Haha to jest wlasnie cena za gre w dniu/przed premiera. Dziwisz sie ? Ten dzien jest magiczny ! A jeszcze wiecej sprawia frajdy miec gre przed premiera :) Warte to jest swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiać gramowicze wykupili nakład więc możesz czekac z nadzieją na dodatkowe egzemplarze albo czatować w sklepach od 2 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jakaś bujda poradnik 9000str. coś mi tu nie pasi. Gra na terabajtowej płytce. Też mi coś tu nei pasi. Zestaw 4zł. Nie chce mi sie w to wszystko wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować