Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalna Noworoczna Wyprzedaż!

151 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 00:15, Emillo2 napisał:

a ja mam chęć na uzupełnienie swojej kolekcji grą F.E.A.R. Extraction Point, to sobie postrzelam
:-)

to jest dodatek. pamietaj o tym. zebys w niego pogral musisz miec podstawkę F.E.A.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 00:09, Emillo2 napisał:

Idzikowski6----> 50% rabatu anie 30%

Xardas!---->99,90 x 0,5(50%) = 49,95


Wszystko się zgadza, ale gdzie są wPLN? Np. NWN ----> 129,00 x 30% - (Jakaś liczba WPLN) = 74 pln
Coś się nie zgadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Sie Bardzo ciesze ze jest totalna wyprzedaz od 2 do 22 o ile sie nie myle musze sprawdzic w cd projekt dolaczonego do cda musze se zlapac pare gierek takich jak guild war itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 11:47, Xardas! napisał:

Wszystko się zgadza, ale gdzie są wPLN?

totalna noworoczna wyprzedaz to na 99% akcja w zwyklych sklepach a nie na gram.pl. nalepki na pudelkach, obiecywana w cda lista sklepow. zauwaz ze sklep.gram.pl odpalil rownoczesnie cos podobnego ale nazwali to noworoczna promocja sklepu: http://www.gram.pl/sklep_promo_lista.asp. nie ma tu mowy o zadnych procentach i dzieleniu produktow na dwie grupy. sa tutaj zarowno produkty z totalnej wyprzedazy jak i inne, przy czym znizka jest uzyskiwana dzieki wplnom i jest w wiekszosci wyzsza niz 30 / 50%. rekompensuje to chocby koszty wysylki. a wariacja wzgledem 30/50 zapewne zalezy to od kosztow kazdej gry dla cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:46, morthi napisał:

obstawiam ze ta "promocja" dotyczy tylko i wylacznie gier kupowanych przez sklep.gram.pl :)


Szczęśliwie będziemy mieli w zasadzie dwie promocje: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16999&pid=8
Jeśli dobrze zrozumiałem tego posta, są to dwie promocje od siebie niezależne, ale takie -30% i -50% jest całkiem przyjemne:) Trzeb asię będzie zastanowić gdzie się bardziej opłaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie nie tyle co denerwuje co drazni zespol lokalizacyjny odpowiedzialny za "profesjonalna polska wersje jezykowa" heroes 5 jak i osoba odpowiedzialna za caly projekt heroes 5 :)

jak wielokrotnie podkreslalem i nadal bede podkreslac cdp jest solidna firma i robicie na prawde "swietna robote" dla graczy :) jednakze... brak wyciagania wnioskow i wieczny (trwajacy od maja 2006 problem z heroesami 5 pl) problem sugeruja ze gdzies sa pewne niedopatrzenia :) lecz jestem rpzekonany ze w koncu zostana one wyeliminowane :)

noworoczna wyprzedaz jest strzalem w dziesiatke :) i skladam wyrazy uznania dla dzialu marketingu :) lepiej tego wymyslec nie mozna bylo :) szal zakupow przed swietami i ceny pelne :) i poswiateczno-noworoczna wyprzedaz :) (wszak gracze dostali czesto pieniadze zamiast prezentow ;) i gdzies je chetnie ulokuja - na waszym koncie)

poprosimy o wiecej takich akcji jak ta wyprzedaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile będą kosztowały Medieval 2 i dodatek do F.E.A.R w normalnym sklepie na mieście w tych zniżonych cenach? Czy CDP wyda komplety gier np. F.E.A.R + dodatek po zniżonej cenie w normalnych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim poście trochę się spiąłem, ale jak mi już złość pzeszła to zamówiłem sobie jeszcze Spellforce''a 2 i Toce 3.
Niech będzie - dobry pomysł i przynajmniej pozbyłem się części wirtualnej kasy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się zwracam z tym bezpośrednio do najwiekszego szefa ale mam maluśki problemik :
Dziś zamówiłem Dark messiaha i Medieval Total War 2 przesyłka zostanie wysłana 23/24 czyli już po zakończeniu promocji ale została zamówiona jeszcze podczas jej trwania czy zapłacę cenę z poza promocji czy tak jakby trwałą nadal ? Z góry dziękuje za odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 23:18, skaybay napisał:

Przepraszam że się zwracam z tym bezpośrednio do najwiekszego szefa ale mam maluśki problemik
:
Dziś zamówiłem Dark messiaha i Medieval Total War 2 przesyłka zostanie wysłana 23/24 czyli
już po zakończeniu promocji ale została zamówiona jeszcze podczas jej trwania czy zapłacę
cenę z poza promocji czy tak jakby trwałą nadal ? Z góry dziękuje za odpowiedź .


Tak zaplacisz tyle ile w promocji, bo podczas jej zlozyles zamowienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować