Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalna Noworoczna Wyprzedaż!

151 postów w tym temacie

dzięki :) a mi się tematy pomyliły ;( Zamiast w promocji napisałem w komentarzu do wyprzedaży ;) ach ta skleroza i roztargnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dzisiaj byłem w Empiku. Byłem nawet w Mediamarkt. Z samego rana przed zajęciami poszedłem. i co. NIC. sprzedawca nawet niesłyszał o promocji.
Dodam że sklepy znajdują sie w Bielsku-Białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 18:19, Guala napisał:

Ja tez dzisiaj byłem w Empiku. Byłem nawet w Mediamarkt. Z samego rana przed zajęciami poszedłem.
i co. NIC. sprzedawca nawet niesłyszał o promocji.
Dodam że sklepy znajdują sie w Bielsku-Białej

Z tego co przeczytałem, to wyprzedaż miała dziś się rozpocząc tylko i wyłacznie w Empikach, w pozostałych sieciach bedzie nieco później. Ja z mieszanymi uczuciami postanowiłem jednak wybrać sie do Empiku, nadziei nie robiłem sobie zadnych, bo do Słupska promocje zawsze docierały z opóźnieniem. Tym razem prawie się nie myliłem, oczywiście zadnego info o promocji nie bylo, jednak postanowiłem tym razem zatruć zycie sprzedawcom, wynikiem czego na moim biurku leży świeżutki Football Manager 2007 za pół ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez bym spróbował nakłonic sprzedawce gdyby Guild Wars był chociaż na półce. Ale niestety niemiałem takiego szczęscia jak niektórzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawalił cd projekt byłem dzisiaj w 2 sklepach empik sklep oplakatowany 30 i 50 % taniej biore company of heroes ide do kasy a kobita 99zł ,pytam sie ile ? 99zł ,ale jest napisane ze promocja i powinno byc 69zł no tak ale cd projekt nie przesłal nam faktur z nowymi cenami i pewnie cos sie ruszy po weekendzie ,to samo było w drugim empiku ,nie ma co pełen profesjonalizm ze strony cd projektu ,nalepki ze promocja potrafia przesłac ale faktur to nie potrafia a człowiek łazi i robi z siebie kretyna ,jak od 5 to od 5 niech napisza ze od 8(poniedziałek) to posżło by sie w poniedziałek i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy promocja dotyczy rowniez Empikowego sklepu internetowego? Bo tam nic nie ma o tej promocji oraz kupujac na probe ceny sa bez promocji.
Kupujac 1 gre koszty przesylki w sklepie gram.pl sa duze, ze koszt calkowity gra+przesylka sa blizone do ceny w zwyklym sklepie, chociaz to zalezy od ceny gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe dzisiaj na byłem w 3 emipku ;) ale i tak trzeba było powalczyc o cene ,bior gre ide do kasy przy kasy koles 99zł ,ja lekko wnerwiony ,jest napisane ze promocja 30 % taniej ,,ma pan na mysli promocje cd projektu ?? tak (ucieszyłem sie koles wreszcie sie domyslił o co biega i powie mi normalna cene czyl;i 69,99zł ) a on promocja jest o 15 stycznia !!!

ja mu ze od 5 ,on ja wiem lepiej ,to ja do niego prosze psrawdzic w internecie on nie muszes prawdzac bo wiem zer od 15 ,widzac wymiane zdan ,inny pracownik(kobieta) poszła przedzwonic (pewnie do cd projektu) po 10-15 min powiedziła to prawda promocja jest od 5 ,bardzo pszepraszamy ,sprzedawca nic nie powiedział ale miał mine nizbyt zadowolonego z tej informacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować