Zaloguj się, aby obserwować  
mdag

Świątynia Pierwotnego Zła

271 postów w tym temacie

nie działa :/

wersja 3.0 patcha działa z wersją US a szkoda bo nowe wydania modu Co8 dodają dużo (np zwiększenie poziomu doświadczenia dla graczy, npc i potworów do 20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc czy ŚPW:
- pójdzie na tym kompie:
Windows XP Proffesional SP2
AMD Athlon 1.2 GHz
256 MB RAMu
Geforce 2 MX 400
- fajna gra ?
- z potworków wypadają itemki ?
- jak się zakłada np. jakąś zbroję to widać ją na postaci ?
- można tam chodzić samemu czy tylko z drużyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiej obsówy się nie spodziewałem, żeby gra wydana w Ekstra klasyce miała tyle błędów :/
W wydaniach premierowych takie rzeczy to normalka ale w znowieniach!!! chyba, że płyty przekładają ;/
Z instalacją nie było problemów ale uruchomić to już nie mogę. Cyk cyk i pulpit wraca -_-
Sprawdzam pomoc a tam pisze uaktualnij sterowniki i wyłącz programy z tła (średniowiecze jakieś)
Tylko mi nie mówcie, że ten patch 2.0 nie jest uwzględniony w tym wydaniu bo nakryje się nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 09:55, Chlorofil napisał:

A więc czy ŚPW:
- pójdzie na tym kompie:
Windows XP Proffesional SP2
AMD Athlon 1.2 GHz
256 MB RAMu
Geforce 2 MX 400

Bez 512 ram-u będzie raczej skakało, a w samej świątyni to nic a nic sobie nie pograsz. Ram jest niezbędny!

Dnia 23.12.2006 o 09:55, Chlorofil napisał:

- fajna gra ?

Gra bardzo fajna, ale uwaga - to jest turowa gra rpg, znakomicie/najlepiej na pc/odwzorowująca zasady AD&D 3,5, czyli np. dla mnie, jako "starego" papierowego rpg-owca jest Świetna.

Dnia 23.12.2006 o 09:55, Chlorofil napisał:

- z potworków wypadają itemki ?


Zależy z jakich, kłaniają się zasady AD&D, ale ogólnie to tak, z potworów wypadają "itemki".

Dnia 23.12.2006 o 09:55, Chlorofil napisał:

- jak się zakłada np. jakąś zbroję to widać ją na postaci ?

W sumie to tak, ale poziom raczej a''la Baldury czy Icewindy, nie tak jak w Sacred, gdzie widać wszystko, co się zakłada.

Dnia 23.12.2006 o 09:55, Chlorofil napisał:

- można tam chodzić samemu czy tylko z drużyną ?


Bezproblemowo można zrobić sobie jedą postać, czyy da się grać? prawdopodobnie tak/nie sprawdzałem, ale jest na to spora szansa/ale gra jest DOŚĆ trunda, szczególnie jak nie znasz zasad AD&D, więc doradzałbym raczej grę drużynowo. Choć tylko w czwórkę. /Nie ma to jak w sześciu... i prosiaka się zje, i antałek piwa wypije.../

Dnia 23.12.2006 o 09:55, Chlorofil napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 15:51, sodolis napisał:

Takiej obsówy się nie spodziewałem, żeby gra wydana w Ekstra klasyce miała tyle błędów :/
W wydaniach premierowych takie rzeczy to normalka ale w znowieniach!!! chyba, że płyty przekładają
;/
Z instalacją nie było problemów ale uruchomić to już nie mogę. Cyk cyk i pulpit wraca -_-
Sprawdzam pomoc a tam pisze uaktualnij sterowniki i wyłącz programy z tła (średniowiecze jakieś)
Tylko mi nie mówcie, że ten patch 2.0 nie jest uwzględniony w tym wydaniu bo nakryje się nogami.

Mam wydanie z extra kalsyki i bardzo sobie je cenię. Gra skakała mi tylko raz/w świątyni ognia, ale dało się grać/ a na moim sprzęcie/duron1,2.512ram.geforce2/ to cieszę się że dziła mi wszędzie indziej płynnie.
I nie mogłem powiedziec tego o premierowej wersji, której naszczęście nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 00:37, MateoKiszlo napisał:

Planowałem kupno gry, ale z tego co widzę są z nią same problemy. No chyba, że ktoś mnie jeszcze
przekona ...

Przekonuję cię!!!! U mnie gra spisuje się bez problemów, zresztą popatrz parę postów niżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 00:37, MateoKiszlo napisał:

Planowałem kupno gry, ale z tego co widzę są z nią same problemy. No chyba, że ktoś mnie jeszcze
przekona ...


Nie ma zadnych problemow z nia. Przynajmniej ja takowych nie spotkałem przechodząc gre. Jedyna denerwujaca rzecz to pewna orcza panna ktora chce cie zabic i jest niewidzialna. Jedyny sposob na nia to zabawa we wpuszczanie tej babki w pole ataku wojownikow. Jak przebiega w trakcie walkii jest dodatkowy atak i dostaje ostro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Nie znaleziono punktu wejścia procedury _RIB_provider_library_handle@0 w bibliotece mss32.dll. "
Coś takiego wyświetliło mi się jak dałem grze drugą szansę i zainstalowałem ponownie, sprawdzałem w pomocy nie ma żadnej ścieżki z tym problemem, może ktoś z was miał taki problem i zna rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ŚPZ to naprawdę fajna gierka. Tak się nią zajarałem, że chyba 2 lata temu odrazu po premierze za 139 zł ją kupiłem. Dobrze odwzorowuje zasady D&D, fajny klimacik i fabuła nie jest zła. A co do błędów to u mnie ta gra (bez żadnych patch''y) chodziła bezproblemowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jedyne problemy jakie mialem z gra, to to ze wieszala mi sie dosc czasto przy teleportowaniu sie do kolejnych swiatyn, wiec musialem zapisywac gre prze kazdym wejsciem do portalu, na szczescie nie liczac tego drobnego uniedogodnienia, nie spotkalem wiekszej ilosci bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 18:27, Piotrek K. napisał:

Najwyrazniej jest jakis problem z tym plikiem (ale jestem madry, co ;)?)

Dedukcja godna (ex) moda ;-D
>Mam nadzieje, ze pomoze.
Dzięki pomogło :-D to znaczy chyba bo teraz wyskakuje mi teraz inny błąd -_-
nie będę zawracał nikomu nim głowy, w sumie to znalazłem idealne rozwiązanie tego problemu :-)
Odinstalowałem SPZ i zainstalowałem Icewind Dale II :-) chodzi jak marzenie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie dotyczące fabuły. Jestem w Twierdzy na bagnach zabiłem głównego przeciwnika Laretha i co mam robić dalej? Jak mam wrócić do wioski albo sprawić, żeby fabuła posunęła się dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Możesz sie rozejrzeć jeszcze po twierdzy, a jak już chcesz wracac to normalnie odpal mapę, przełącz na mapę świata i kliknij na wioskę. Potem idź do tego gościa który Ci zlecił zadanie (chyba ten kolo w wieży) i będzie zaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra niedawno trafiła do mojej kolekcji. Póki co zaliczyłem trening, stworzyłem drużynę i czeka, aż przejdę gry zalegające na moim komputerze w ilości wprost hurtowej (mam to do siebie, że zanim przejdę daną grę, kupuje już następną). I niestety przy wychodzeniu wyskakuje mi błąd, ale z tego co wiem, to dość częste zjawisko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos jest zainteresowany gra w ToEE z Co8 packiem?
Ja go uzywam i jest swietny. :D Widze ze ludzie mowia
ze nie dziala. Prawda, nie dziala jak ma sie patch 3 ale
mozna zainstalowac na niego dwojke a potem wrzucic
co8. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy zakup w Extra Grze. W sumie z samą grą nie było większych problemów, raz czy dwa zobaczyłem podczas gry Win-dę, ale w gruncie rzeczy grało się całkiem przyjemnie i mogę polecić maniakom rpg-ów. Pozostałym graczom, rozpoczynającym przygodę z systrmami fabularnymi poleciłbym raczej Baldurs Gate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować