Zaloguj się, aby obserwować  
bula1111

Odpowiedzi żądam od CDP

8 postów w tym temacie

Czy będzie od was można kupić wypaśną gre rajdową prócz "COLINA". Szkoda mi kasy na tą serie.
Prosze inwestujcie więcej w gry rajdowe. OK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhehehehe... CDP nie ma wpywu na to jakie tytuły tworza developerzy, z którymi maja podpisana umowe. Pozatym jak chcesz sie dowiedziec jakie gry sa przewidziane do wydania na najblizsze miesiace, do zapraszam do planu wydawniczego CDP, jak tam czegos nie ma to nie ma... i narazie nie wiadomo czy bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, wiesz wiele rzeczy zalezy tez od 2 strony. CDP moze i by chciao wydac np. NWN2, ale Atari nie chce... tak samo moze byc z tworcami WRC [nie wiem co to jest] moze maja podpisana umowe z konkurecja, albo w ogole nie chca umowy z Polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WRC ( WORLD RALLY CHAPIONSHIP ) chyba znasz anglika i wiesz co to znaczy??mogli daC im więcej forsy (chyba ją mieli bo są todobre lata dla cdp (przynajmniej tak mi sie wydaje)i mogli w to władowac wiecej forsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widocznie nie mają pożycz im.
chyba bula sie pogubiłeś może WRC w Polsce ma kto inny? Zresztą cdp musiałby to wydac szybko( bo konkurencja nie śpi) i dobrze. A ostatni rajdówki lokalizuje sie może nie tyle trudniej (bo wiele nowych opcji) co inaczej niż wcześniej. Znasz przysłowie lepszy rydz niż nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 22:11, bula1111 napisał:

Moze ma kto inny ale tu są fajne ceny!!


Chyba nie do konca rozumiesz jak to dziala :)
CDP nie daje pieniedzy na robienie gier (no moze z wyjatkiem ich wlasnego studia).

Tworcy gry robia gre i pozniej szukaja kogos kto ja wyda. Kontaktuja sie z firmami wydajacymi gry (np. Cenega, CDP, LEM w polsce) i podpisuja z nimi umowe na sprzedaz danej gry. Jesli podpisza z Cenega, to CDP chociazby bardzo chcial to sprzedawac nie moze. Z jednej strony fajnie by bylo jakby gry wydawal CDP bo taniej by bylo, ale tworcy gry czasem wola ja sprzedac drozej zeby wiecej zarobic (no bo po to zrobili gre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować