Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe PSP z dyskiem 60 GB?

41 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 18:04, shinian napisał:

Produkt Apple ma poprostu wśród megalomanów markę.


A nie melomanów? :) Bo to dość istotna różnica :P Poza tym, mało jaki meloman zachwyca się muzyką ze słuchawek pokroju Ipod :] I poza tym... iriver oferuje lepszą jakość odtwarzanych mypycy :P

Choinix, wyżej napisałeś, że zgrywasz swoje oryginalne płyty na dysk - toż to grzech przecież jest :P Mieć wysokiej jakości muzykę i psuć ją słuchając z komputera - wstydź się :P Przecież mnóstwo newasnów tracisz przez konwersje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Dostaję szczękościsku widząc teksty typu "wyprze iPod''a" :/ Ech, polska to jednak mocno zacofany kraj.
Btw, z testów i moich doświadczeń wynika, ze iRiver wcale nie ma lepszej jakości dźwieku - przeciwnie. Ja uważam, że pod tym (oczywiście nie tylko) względem nic nie przewyższa iPodów... I testy mówią same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 18:44, neozeus napisał:

> Produkt Apple ma poprostu wśród megalomanów markę.

A nie melomanów? :) Bo to dość istotna różnica :P Poza tym, mało jaki meloman zachwyca się
muzyką ze słuchawek pokroju Ipod :] I poza tym... iriver oferuje lepszą jakość odtwarzanych
mypycy :P


Oczywiście, że dla melomanów. Na chwilę przed napisaniem tamtego posta czytałem wiadomości na wp. Pewnie zadziałało skojarzenie politycy- megalomania:P Nie wiem czy iRiver daje lepszą jakość, ponieważ nie miałem z nim styczności. Jednak iPod swoją marką przebija iRivera- ma dużo wyższą sprzedaż. Tak samo może być z domniemanym odświeżonym PSP. Może oferować cudy na kiju a i tak rynku przenośnych odtwarzaczy MP3 nie podbije. Ekhm a teraz żeby nie być dłużnym:

Dnia 29.12.2006 o 18:44, neozeus napisał:

Przecież mnóstwo newasnów tracisz przez konwersje :]


Chyba niuansów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 18:44, neozeus napisał:

Choinix, wyżej napisałeś, że zgrywasz swoje oryginalne płyty na dysk - toż to grzech przecież
jest :P Mieć wysokiej jakości muzykę i psuć ją słuchając z komputera - wstydź się :P Przecież
mnóstwo newasnów tracisz przez konwersje :]


Oj tam grzech odrazu xD. Napisałem, żeby się nikt nie czepiał "szczegółów" :>. No dobra, nevermind. Poza tym można zachowywać cyfrową jakość :> [Swoją drogą jest, że wtedy taka mp3 może "ważyć" nawet 30 mb ;D].
Damy rade ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 19:10, M16mKies napisał:

Eeee... Dostaję szczękościsku widząc teksty typu "wyprze iPod''a" :/ Ech, polska to jednak
mocno zacofany kraj.
Btw, z testów i moich doświadczeń wynika, ze iRiver wcale nie ma lepszej jakości dźwieku -
przeciwnie. Ja uważam, że pod tym (oczywiście nie tylko) względem nic nie przewyższa iPodów...
I testy mówią same za siebie.


To właśnie testy oraz opinie użytkowników przemawiają za iriverem. Nie wiem jak nowa seria, ale stare crafty nie mają sobie równych. Tylko płakać, że je wycofali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol na poczatku mowili o dysku 40gb ;p no mam nadzieje ze nowe psp bedzie mialo dysk 60gb w tedy bym rozwazyl kupno :P ahh filmy i muza gdzie tylko zechcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w sumie nikt mnie nie zmusza zebym sobie kupil :P, ale mimo wszystko to troche duzo jak na takie male ustrojstwo. a na kompie to wlasciwie tylko pogrywam. moj brat jeszcze ma mp3 i wmv i pliki z guitar pro, poza tym jeszcze zdjecia i nagrania. to wszystko zajmuje mi jakies 15-20 gb. moj rekord to 27 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jak takie cos bedzie kosztowalo powyzej 1k to wole sobie juz laptopa kupic ... i na 100% bedzie mial 60 gb ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a dopieru co kupiłem to bez HDD a tu znowu jakś pieprzona nowosc to denerwujace jak człowiek wyda osiem stów na taki wyjechany ggadget a po miesiącu beda gadac łeeeeeeeeeeeeee tem ma to stare gówno !
teraz są lepszeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam dysk 40 GB - no i mam wolnego z 10 GB........
ojejeje mam kompa złoma........ ojejeje mam kompa złoma.......
<song mode off>
60 GB - ci Japońce już testują dyski 120 GB do PSP, albo większe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpuszczeniem nowej wersji PSP z dyskiem 60 gb Sony graczy po prostu zostawi na lodzie... 2 lata PSP w japonii i co? Oni chcą nową wersję wypuścić? Trochę to bez sensu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 16:06, Maro1212 napisał:

Wpuszczeniem nowej wersji PSP z dyskiem 60 gb Sony graczy po prostu zostawi na lodzie... 2
lata PSP w japonii i co? Oni chcą nową wersję wypuścić? Trochę to bez sensu :/


Na rynku handheldów często pojawiają się odświeżone wersje: GBA- GB SP, DS- DS lite. Większe dyski w PSP stanowią rozwiązanie dla problemu który Sony stworzyło emulując PSone na PSP. W obecnej chwili jeżeli chcemy zagrać w klasyka z PSX na PSP trzeba (za pomocą PS3) wejść do PlayStation Store. W sklepie kupujemy interesujący nas produkt. Zostaje ściągnięty na HDD PS3. Podłączamy PSP do PS3 i pliki gry instalowane są na memory stick PSP. Problem polega na tym, że PSP nawet z największym memory stick - 8gb pomieści co najwyżej 8-9 gier z PSX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować