Zaloguj się, aby obserwować  
Gorky0

TES IV: Oblivion vs. Gothic 3

1184 postów w tym temacie

Jak myślicie. Kóra gra będzie lepsza? Gothic 3 czy Oblivion. Ja dla mnie Gothic 3 będiz ebardzo dobry ale nie przełomowy, a oblivion będzie najwieksyzm rpgiem jaki kiedy kolwiek powstał. A co wy myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh niektórzy ludzie mają bardzo wysoki współczynnik Wisdom&Prophecy. Mi też by się taki przydał, mógłbym np. znać treść klasówek parę dni wcześniej. A tak dla tych, którzy nie zrozumieli aluzji: jak można wypowiadać sie o tym jaka będzie gra ,jeszcze przed wyjściem pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już temat Gothic vs. Morrowind... Po co zakładać nowy, niemal identyczny?

Poza tym te gry dopiero mają wyjść, jak można dyskutować o wyższości jednej nad drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w gothica 1 i 2 a takze dodatek,co do seri elder scrolls gralem tylko w morrowinda...mysle ze obvilion bedzie tylko grafika bil gothica bo napewno nie rozgrywka.Z tego co widzlem na trailerze walka w obvilionie zmienila sie ale nadal jest beznadziejna...nie podobaja mi sie rowniez rasy lazace tam (rybie glowy z tlowiem czlowieka lub tygrysa itd),przeciwnicy tez fatalni jakies pasi koniki rozmiarow samochodu albo pterodaktyle ktore srednio co 5 sek cie musza zaczepic podczas podrozy.Gothic pod tymi wzgledami byl zawsze o niebo lepszy dla mnie i uwazam ze tak zostanie.Takze fabula moim zdaniem w gothicu jest lepsza w elder scrool zawsze zaczyna sie od jakiegos snu wladcy bla bla bla...kupie oczywiscie obydwie gry :) o ile mi pojda :O ale gothic napewno DLA MNIE pobije obvilion.


ps.Chodz ogladajac trailera z gothica strasznie mnie dotknal bieg i wyglad naszego bohatera...biegl jak....sami zobaczcie..xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie da się porównać tych dwóch gier. Byłeś fanem Gothica wybierzesz"trójkę". Wolałeś Morka wybierzesz "czwórkę". Ja z przyjemnoscią zagram w obie jak tylko się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 20:01, shinian napisał:

ehh niektórzy ludzie mają bardzo wysoki współczynnik Wisdom&Prophecy. Mi też by się taki przydał,
mógłbym np. znać treść klasówek parę dni wcześniej. A tak dla tych, którzy nie zrozumieli aluzji:
jak można wypowiadać sie o tym jaka będzie gra ,jeszcze przed wyjściem pełnej wersji.


Jak widać można. Nie marudź tylko zakładaj temat "Gothic XX a TES XXV ; czy nasze wnuki w to pograją" bo Cie jakis jasnowidz ubiegnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie znudził Morrowind z powodu zbyt wolnej akcji i fatalnej walki. Jak to poprawią to chętnie zagram w następną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

com5, walka jest poprawina w modach (chociażby uzyskujesz władze nad tarczą) .. ale to nie jest topik o Morrowindzie

swoją drogą stawiam na Oblivion''a ... przedewszystkim ,że wspomniane wymagania na Gothic''a 3 są wzięte z kosmosu (tylko na najszybszym sprzęcie jaki znajduje się na rynku jest szansa, że gra nie będzie skakać) ... troche sporawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och widzę, ze bitwa przenosi się na nowe poziomy.. trochę głupio ale.. Powiem to co mówiłem zawsze.. i morrowind i Gothic są DOSKONAŁYMI RPGami, ale tak jak niektórzy lubia mięska dobrze wypieczone to preferują granie w Gothici a jak lubią hardcore''owe krwiste steki - to morrowind. De gustibus non est... itp. Obie gry są kapitalne ale o ZUPEŁNIE róznej specyfice.. ale jeszcze raz powtórze obie są doskonałe.. i licze na to, że tak samo będzie z ich następcami jesli developerzy czego nie sp... artaczą.. hawk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obie trzeba zagrać i dopiero wtedy można mówić, która jest z nich jest lepsza. Ja na 100% zagram w te jakże świetnie zapowiadające się RPGi i wtedy wydam opinię na te temat, ale jestem za GothicIII;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 chodź wyjdzie później rozłoży TES 4 na łopatki, pomimo iż korzystają z tego samego engin''u, podobieństw praktycznie nie będzie dało się znaleźć ;) Gothic 3 zwycięży ilością jak i jakością !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 16:02, Bajuj napisał:

Ja jestem za Gothiciem.Ale myśle, że wygra The Witcher ;D


No właśnie wszyscy tylko mówią o Gothicu i Morrowindzie, a tu niespodziewanie może wyjść całkiem fajna gra, która je pokona i będzie spod rąk naszych rodaków. W The Witcher też na pewno pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2005 o 11:15, szerszeń45 napisał:

No właśnie wszyscy tylko mówią o Gothicu i Morrowindzie, a tu niespodziewanie może wyjść całkiem
fajna gra, która je pokona i będzie spod rąk naszych rodaków.

Nie sądze żeby tak było - ale pożyjemy zobaczymy...
Dla mnie rzadzi Gothic, grając w morrowinda nie podobał mi się ogólnie świat - fakt był duży i wogle urozmawicony - ale aż za bardzo fantastyczny... Gothic przenosi nas w świat bardziej podobny do tego z tamtych czasów...
jstem za Gothiciem III i w każdym głosowaniu na niego będę stawiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 16:02, Bajuj napisał:

Ja jestem za Gothiciem.Ale myśle, że wygra The Witcher ;D


Nie sadze by wiedzmin byl lepszy od gothica, nie ..... napewno sie mylisz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania zawartego w temacie:
wypowiem się, jak zagram w obie gry - prawdopodobnie spodoba mi się i jedna, i druga... o ile komputer mi je udźwignie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam twierdze ze i tak sie przejdzie obie.. jezeli spolszcza. Przetlumacz pare tysiecy stron maszynopisu + czasem wstaw glosy (o ile sie odwaza) w oblivionie albo kilkaset stron i zrob z wieksosci tego tekstu wypowiedzi w gothicu 3...To sie nazywa sztuka i poswiecenie... Dodac spore tlumaczonko Neverwinter Nights 2 po paru/kilku miesiacach od premier poprzednich tytulow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować