Zaloguj się, aby obserwować  
Gorky0

TES IV: Oblivion vs. Gothic 3

1184 postów w tym temacie

Tyle tych postow ze wszystkiego nie przeczytam. Ale to co che to powiem. Gralem w Morka i Gothica II, bardziej mi sie spodobal Morrowind, ale walka to jest kiepska (chodzi glownie o bron biala, reszta to jest norma), gdyby w tym aspekcie Oblivion dorownal SW Jedi Academy to byl bym w niebo wziety i bez zadnego marudzenia wybral Obliviona nie patrzac na inne gry tego typu. A fabula, swiat i reszta to w kazdej grze innaczej wyglad i kazdy ma na ten temat inne zdanie, bo kazdy lubi co innego. Fabula Gothica II byla calkiem niezla (na poczatku, nie przeszedlem calej), a Morrowinda srednia. Ale kazdy lubi co innego.

A tym aspektem gry ktory najbardziej wplywa na grywalnosc jest sam swiat i WALKA!!! Wiec dobra grafika, niskie wymagania, system/styl walki ala Jedi Academy i kazda fabula- dla mnie to jest HIT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etam ^^ ja kupie obie gry i wtedy powiem ktora jest lepsza :) bo narazie obie wygladaja przeslicznie widac ze obie firmy dały z siebie wszystko tylko zobaczym jaki bedzie efekt koncowy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe po co te kłótnie? po co spory? przecież wiadomo że PRAWDZIWI fani gier RPG zakupią obie gry i będą się nimi napawać do samego końca świata! (czyli do premiery Duke Nukem:Forever) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 20:05, Ponet napisał:

hehehe po co te kłótnie? po co spory? przecież wiadomo że PRAWDZIWI fani gier RPG zakupią obie
gry i będą się nimi napawać do samego końca świata! (czyli do premiery Duke Nukem:Forever)
:)


Należę do tych ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 20:43, YahooPL napisał:

> hehehe po co te kłótnie? po co spory? przecież wiadomo że PRAWDZIWI fani gier RPG zakupią
obie
> gry i będą się nimi napawać do samego końca świata! (czyli do premiery Duke Nukem:Forever)

> :)

Należę do tych ludzi:)


i ja również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na pewno zakupię Gothica 3. Co do TES IV się zobaczy czy będę mieć dosyć kasy, ale też z pewnością pręzej czy później trafi do mojej nienormalnej kolekcji gier, ale nie przed Gothiciem. Proszę na mnie nie naskakiwać. Po prostu Gothic jest bliższy memu sercu i nic się z tym nie da zrobić. :) Ale prawda jest taka, że najpierw należy kupić PieCa, który oba te potwory uciągnie (już nie wspominam o nieźle zapowiadającym się The Witcher, w którego również chciałbym zagrać.) Gothic jest poza wszelką konkurencją, nawet jeśli coś nie wyjdzie gra i tak trafi w moje ręce. Do kupna tej gry nie muszą mnie przekonywać wersje demo i recenzje (przed kupnem jakiejkolwiek gry, ściągam demo i koniecznie czytam 2-3 recenzje, dla mnie kupno gry to poważna decyzja), ale Gothic to nieliczny (a nawet jedyny) wyjątek od tej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TES IV Oblivion to nie Gothic III i na odwrót ci którzy lubią TES nie lubią czasem Gothica. To są dwie różne gry!! Lubie i tą i tą koniec.
Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to troche nie za wcześnie?? Gry jeszcze nie wyszły a wy już porównania itp. robicie?? Taki temat to najwcześniej w lipcu trzeba było założyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:37, graczomaniak napisał:

A to troche nie za wcześnie?? Gry jeszcze nie wyszły a wy już porównania itp. robicie?? Taki
temat to najwcześniej w lipcu trzeba było założyć.:)


Do lipca nikt by nie dotrwal. Premiera Obliviona gdzies pod koniec marca jest, a Gothica to jakos moze w wakacje jesli dobrze pojdzie. Wiec tu bedzie pierwsza przewaga na rzecz TES''a IV. I najpozniej ten temat zostal by zalozony tuz to tej premierze kiedy pierwsze wersje Obliviona dotarlyby do szczesliwych klientow, i wszyscy by po Gothicu jechali ze jeszcze go nie ma, premiera bedzie z piec razy przesunieta itp standard.

A skoro ten temat sie pojawil, to cala ta konkurencja Oblivion vs. Gothic III opiera sie na zapowiedziach, trailerach, screenach i zapewnieniach tworcow obu tytulow. Wszystkie spory (jesli takowe sa/przed premiera sie pojawia) co do tego jak bedzie wygladala rozgrywka, walka, grafika (wszystko moze sie oczywiscie zmienic), zostana rozstrzygniete (czesciowo, bo po premierze dalej sie zacznie).

To prawda ze najlepiej jest poczekac na premiere (OBU!!!) gier, ale do tego czasu to jeszcze kupa czasu. Gothic ma premiere okreslona na "dalej w 2006", wiec data nie jest ustalona. A w ten sposob mozna juz czesciowo zyc szczesciem jaki da samo juz granie w jeden z tych tytulow.

Ja sam osobiscie z niecierpliwoscia czekam na premiere Obliviona, bo ogolnie TES odpowiada mi bardziej niz Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:35, L33T napisał:

TES IV Oblivion to nie Gothic III i na odwrót ci którzy lubią TES nie lubią czasem Gothica.
To są dwie różne gry!! Lubie i tą i tą koniec.
Peace.

ale też rpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość argumentów za G3 powstaje dzięki jego poprzedniczkom i wierzymy, iż utrzyma poziom.
Zauważ, że skoro OBLIVION wyszedł wcześniej, to PB może dojrzeć , co się graczom spodobało, a co nie, i to wykorzystać. I tyle. Dla mnie G3 ma większe szanse... a po za tym, grało sie na E3 genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 12:16, WorldWar3PL napisał:

Większość argumentów za G3 powstaje dzięki jego poprzedniczkom i wierzymy, iż utrzyma poziom.
Zauważ, że skoro OBLIVION wyszedł wcześniej, to PB może dojrzeć , co się graczom spodobało,
a co nie, i to wykorzystać. I tyle. Dla mnie G3 ma większe szanse... a po za tym, grało sie
na E3 genialnie.


Ja bardziej lubie serie TES niż Gothica, dlatego obstawiałem na Obliviona nie Gothica3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie wstrzymam się od głosu ponieważ Gothic III jeszcze nie wyszedł i nie wiemy z jaką produkcją będziemy mieli do czynienia. Mam nadzieje że z dobrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować