Zaloguj się, aby obserwować  
Gorky0

TES IV: Oblivion vs. Gothic 3

1184 postów w tym temacie

Gothic rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 14:37, IMPERATOR1990 napisał:

I co ty pokazujesz???Jakieś brzydkie sceeny...

Nie powiem grafika Obliviona podoba mi sie ale w porównaniu z Gothic III nie ma szans porównaj sobie co ty dałeś z Obliviona do tego co dał kamil.sk !!!!I CO WIDZISZ TĘ RÓŻNICE!!!
MIEDZY TYMI 2 GRAMI JEST TAK GOTHIC TO SPRITE A OBLIVION TO PRAGNIENIE...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że screenów Gothica III tak naprawdę nie ma. Gra jeszcze nie wyszła, a te mogą być tylko renderami. Zresztą nie widzę sensu w porównywaniu gry która jest już na rynku z grą, która dopiero wyjdzie. To jak porównywać Lancera EVO IV z VI, gdy VI nie ma jeszcze na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już screeny wyrenderowane tak, że miałem wrażenie rzeczywistości. Oczywiście były to screeny, nie płynny obraz, w dodatku twórcy przesiedzieli nad nimi sporo czasu. Grafika z Gothica nie jest lepsza, bo jej jeszcze nie ma. Zresztą obie gry w kwestii grafiki można porównywać tylko na Highend''owych kartach graficznych. A na to nam przyjdzie poczekać. Nie bez znaczenia jest też to, że Oblivion już jest. Twórcy Gothica mieli wystarczająco dużo czasu po jego premierze, by w swoim produkcie dopracować grafikę. Ale czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche dziwny temat bo jak mamy porównywać gothica3 do obliviona jak przecież nikt nie wie jaki dokładnie jest gothic3 bo nikt w niego nie grał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no własnie jak gothic 3 jeszcze nie wyszedł a juz odrazu mówic ze G3 jest wielki i wspaniały a jak sie okaze klapą chociaz Piranii bytes tego nie zycze i narazie do premiery G3 Tron najlepszej gry RPG zajmuje Oblivion i według mnie to sie nie zmieni na długoo !
ps HL Rulez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak wogóle to wszystkie tematy typu co jest lepsze lub w co wam sie grało fajniej sa beznadzejne...:(
to tak jak by zapytac co wolisz kawe czy herbate ktoś kto uwielbia kawe może nienawidziec herbaty i odwrotnie dla tego zakładanie takich tematów wydaje mi sie niepotrzebne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 15:07, mike91 napisał:

no własnie jak gothic 3 jeszcze nie wyszedł a juz odrazu mówic ze G3 jest wielki i wspaniały
a jak sie okaze klapą chociaz Piranii bytes tego nie zycze i narazie do premiery G3 Tron
najlepszej gry RPG zajmuje Oblivion i według mnie to sie nie zmieni na długoo !
ps HL Rulez :)

HL2 RUlEZZZZZZZ Gotihc Suxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która gra jest lepsza będe mógł powiedzieć dopiero po premierze Gothica 3. Jak do tej pory najlepszym RPG jest Oblivion, chociaż dla mnie najlepszy będzie zawsze Gothic 1. Gothic Rulez !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 13:54, boduczek napisał:

> I co ty pokazujesz???Jakieś brzydkie sceeny...
Nie powiem grafika Obliviona podoba mi sie ale w porównaniu z Gothic III nie ma szans porównaj
sobie co ty dałeś z Obliviona do tego co dał kamil.sk !!!!I CO WIDZISZ TĘ RÓŻNICE!!!
MIEDZY TYMI 2 GRAMI JEST TAK GOTHIC TO SPRITE A OBLIVION TO PRAGNIENIE...:)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------
Muwisz że Sceenshoty na najwyszych detalach z Obliviona są brzydkie a puzniej że grafikz z obliviona podoba ci się,wez się lepiej sastanów co piszesz a z tom odpowiedziom do skieruj sie do GORKY0 <ON ZALOZYŁ TEN TEMAT !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można porównywać coś co istnieje z czymś czego nie ma ??? Oczywiście Gothic III zapowiada się super, z tym że Polonez Racer ;-) przed wydaniem w oczach wydawców też zapowiadał się EXTRA i co...... Dopóki gracze nie zweryfikują rzeczywistości nie ma co gdybać. Oby Gothic był lepszy od Obliviona, bo Oblivion jest bardzo dobry, a chcemy jak najwiecej świetnych gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko gothic i tyle pryzwyczjiłem się do gothica bo są 3 części i one mnie bardziej zachęciły i oswojiłem się z gothicem a z oblivion nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 19:56, Gorky0 napisał:

Jak myślicie. Kóra gra będzie lepsza? Gothic 3 czy Oblivion. Ja dla mnie Gothic 3 będiz ebardzo
dobry ale nie przełomowy, a oblivion będzie najwieksyzm rpgiem jaki kiedy kolwiek powstał.
A co wy myślicie?

BOŻE!!! Ten też dał fajny temat, Masti27 podał taki sam temat i co? Jest teraz błaznem i zapewnie się wylogował, czy chcesz mieć tak samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 17:26, IMPERATOR1990 napisał:

> > I co ty pokazujesz???Jakieś brzydkie sceeny...
> Nie powiem grafika Obliviona podoba mi sie ale w porównaniu z Gothic III nie ma szans
porównaj
> sobie co ty dałeś z Obliviona do tego co dał kamil.sk !!!!I CO WIDZISZ TĘ RÓŻNICE!!!

> MIEDZY TYMI 2 GRAMI JEST TAK GOTHIC TO SPRITE A OBLIVION TO PRAGNIENIE...:)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------
Muwisz że Sceenshoty na najwyszych detalach z Obliviona są brzydkie a puzniej że grafikz z
obliviona podoba ci się,wez się lepiej sastanów co piszesz a z tom odpowiedziom do skieruj
sie do GORKY0 <ON ZALOZYŁ TEN TEMAT !!!

Bo akurat to które pokazales nie naleza do najladniejszych...i nie chodzi mi o to ze grafika w Oblivionie jest brzydka ale te screeny nie naleza do najladniejszych...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 19:56, Gorky0 napisał:

Jak myślicie. Kóra gra będzie lepsza? Gothic 3 czy Oblivion. Ja dla mnie Gothic 3 będiz ebardzo
dobry ale nie przełomowy, a oblivion będzie najwieksyzm rpgiem jaki kiedy kolwiek powstał.
A co wy myślicie?

A wiec Gorky0 mówie ci ze zakladanie takich tematów jest troche głupie...zawsze znajdzie sie ktos taki jak ty co woli Obliviona i nie zmieni zdania...albo ktos taki jak ja co woli i bedzie wolal Gothica...:P
wiec na dobra sprawe mozemy sie o to sprzeczac do konca świata...:( tylko pytanie brzmi PO CO ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować