Zaloguj się, aby obserwować  
Gorky0

TES IV: Oblivion vs. Gothic 3

1184 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2005 o 10:58, WorldWar3PL napisał:

Gothic 3 chodź wyjdzie później rozłoży TES 4 na łopatki, pomimo iż korzystają z tego samego
engin''u,


Skąd wziąłeś informację, że obie gry mają działać na tym samym silniku? Nie słyszałem nigdzie niczego takiego. Co do obu gier, Morrowind niezbyt mi się spodobał, chociaż grałem w niego krótko, natomiast Gothic 1 i 2 były znakomite :) Oczywiście, Oblivion może być zupełnie inny, 20-minutowa prezentacja jego gameplay''u rozłożyła mnie na łopatki :) Ale Gothic 3 też zapowiada się smakowicie. Oj, będzie się działo (jeżeli którakolwiek z nich uruchomi się na moim sprzęcie :D)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry są doskonałe!!! Każda z nich ma swoje uroki, wszystko teraz zależy od producenta czy doszlifuje swój diament. Wymagania sprzętowe są wręcz okropne i będą głównym powodem tego że graczy nie będzie stać na to żeby w nie sobie zagrać. Z Polską dystrybucją raczej nie będzie problemu choć nigdy nic niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem oblivion przegra z gothicem ,ponieważ będzie mniejszy wybór broni niż w gothicu czyli w oblivionie zabraknie min. kusz ,sporej ilości mieczy ,maczug itd :( a w gothicu? wszystko to będzie!!!! zresztą chyba nikt nie zwrócił na to uwagi ale dla obu tych tytułów rośnie nowy silny konkurent- Dark Messiah of might and magic ,tak więc obawiam się że gothic i oblivion może hmm przegrać z messiah''em ,co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 21:45, Ponet napisał:

moim zdaniem oblivion przegra z gothicem ,ponieważ będzie mniejszy wybór broni niż w gothicu
czyli w oblivionie zabraknie min. kusz ,sporej ilości mieczy ,maczug itd :( a w gothicu? wszystko
to będzie!!!! zresztą chyba nikt nie zwrócił na to uwagi ale dla obu tych tytułów rośnie nowy
silny konkurent- Dark Messiah of might and magic ,tak więc obawiam się że gothic i oblivion
może hmm przegrać z messiah''em ,co wy na to?

Moim zdaniem gothic i oblivion nie przegraja poniewaz maja tradycje a ten mesiash czy jak mu tam to cos nowego wiec przegrac mosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sprawa wygląda tak- twórcy Obliviona niby poprawią wszystkie jego wady, jeśli tak sie stanie, to TES IV wygra to porównanie. Pytanie jest inne- GII nie różnił sie praktycznie od GI, zobaczymy na ile rewolucyjny i innowacyjny okaże sie GIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 19:14, wdowiakm napisał:

> może hmm przegrać z messiah''em ,co wy na to?
Moim zdaniem gothic i oblivion nie przegraja poniewaz maja tradycje a ten mesiash czy jak mu
tam to cos nowego wiec przegrac mosi


Jeśli Dark Messiah nie odrzuci dziedzictwa M&M ,to będzie miał za sobą serię cieszącą graczy od prawie 20 lat, więc Gothic mający "tradycję" od 2001 roku , będzie wyglądał trochę pociesznie.
Niestety obawiam się ,że Ubisoft tak w Heroes''ach jak w M&M chce "zacząć od nowa".

Wracając jednak do tych dwóch konkretnych serii, to powiem szczerze ,że więcej sobie obiecuję po TES. Po prostu realia tego świata są zdecydowanie bardziej rozwinięte niż w Gothicu i jakoś bardziej mnie do niego ciągnie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 20:25, Seldon napisał:

Wracając jednak do tych dwóch konkretnych serii, to powiem szczerze ,że więcej sobie obiecuję
po TES. Po prostu realia tego świata są zdecydowanie bardziej rozwinięte niż w Gothicu i jakoś
bardziej mnie do niego ciągnie. :]

Moim zdanie obie gry będą na tym samym miejscu jestem zwolennikiem i Gothica i Oblivion ale zobaczymy jak będzie premiera tych gier wtedy dowiemy się kto miał racje...
Pozdrawiam fanów gothica i Obliviona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 20:47, wdowiakm napisał:

> Wracając jednak do tych dwóch konkretnych serii, to powiem szczerze ,że więcej sobie obiecuję

> po TES. Po prostu realia tego świata są zdecydowanie bardziej rozwinięte niż w Gothicu
i jakoś
> bardziej mnie do niego ciągnie. :]
> > Moim zdanie obie gry będą na tym samym miejscu jestem zwolennikiem i Gothica i Oblivion ale
zobaczymy jak będzie premiera tych gier wtedy dowiemy się kto miał racje...
Pozdrawiam fanów gothica i Obliviona


hmm gralem w obie ,obie mi sie podobaly ,ale mimo wszystko gothic jednak jest lepszy ,seria tes ma ta przewage ze ma wiekszy swiat ,nieco wiecej broni (chociaz w oblivion juz chyba tak nie bedzie :/) a tak pozatym to NIC gothic BYL ,JEST I BEDZIE LEPSZY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem wersja będzie KINOWA albo wogóle nie spolszczona (!!!)
No pracowita ta cenega... A u nas przetłumaczą wszystko, kochane CDP :D Oby z Piotr''em Bąk''iem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 13:36, WorldWar3PL napisał:

Z tego co wiem wersja będzie KINOWA albo wogóle nie spolszczona (!!!)
No pracowita ta cenega... A u nas przetłumaczą wszystko, kochane CDP :D Oby z Piotr''em Bąk''iem

No nie taki RPG i bez polonizacji jak tego cenega nie spolonizuje dzwonie po bin laden zeby pos[rzatal w cenedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 13:49, IRASS71 napisał:

No nie taki RPG i bez polonizacji jak tego cenega nie spolonizuje dzwonie po bin laden zeby
pos[rzatal w cenedze


Polonizacja będzie , tylko ,że później. Wcześniej zostanie wydana wersja angielska. Czytaj uważniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 13:36, WorldWar3PL napisał:

Z tego co wiem wersja będzie KINOWA albo wogóle nie spolszczona (!!!)
No pracowita ta cenega... A u nas przetłumaczą wszystko, kochane CDP :D Oby z Piotr''em Bąk''iem

Ja tam mogę grać w Gothica po niemiecku i tak skumam fabułę, ale przyzwyczajony do polskiej wersji chciałbym w taką grać, a nie w w niemiecką/angielską, gdyż to nie byłby już ten sam Gothic co poprzednie częsci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 Oblivion

Fabuła 6/6 6/6

Spolszczenie 6/6 1/6 (lub jesli wogle bedzie to sie przekonamy)

Grafika 5.9/6 6/6

Muzyka 6/6 4.9/6

Świat 6/6 6/6


Oto moja punktacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 15:23, Seldon napisał:

> No nie taki RPG i bez polonizacji jak tego cenega nie spolonizuje dzwonie po bin laden
zeby
> pos[rzatal w cenedze

Polonizacja będzie , tylko ,że później. Wcześniej zostanie wydana wersja angielska. Czytaj
uważniej.


Polonizacja nie jest pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2006 o 13:19, Ponet napisał:

hmm gralem w obie ,obie mi sie podobaly ,ale mimo wszystko gothic jednak jest lepszy ,seria
tes ma ta przewage ze ma wiekszy swiat ,nieco wiecej broni (chociaz w oblivion juz chyba tak
nie bedzie :/) a tak pozatym to NIC gothic BYL ,JEST I BEDZIE LEPSZY :D

Zgadzam się Gothic jest najlepszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 16:21, ArtuRPGpl napisał:

Oto moja punktacja:)


Chciałeś powiedzieć: Oto moja całkowicie niedorzeczna punktacja:

Fabuła - skąd wiesz jaka i jak dobra będzie?
Spolszczenie - skąd wiesz jakiej jakości będzie?
Grafika - skąd wiesz, jaka będzie w Gothicu3? Po 10 screenach i 1 filmiku?
Muzyka - słyszałeś?
Świat - chodzi o świat gry, czy poprzedniczek? Jeśli o świat gry, to skąd wiesz, czy nie jest nudny?

Ocenianie gry przed jej premierą jest głupotą i tyle.


P.S. Gothic jest cienki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 16:51, =PtaQ napisał:

> Oto moja punktacja:)

Chciałeś powiedzieć: Oto moja całkowicie niedorzeczna punktacja:

Fabuła - skąd wiesz jaka i jak dobra będzie?
Spolszczenie - skąd wiesz jakiej jakości będzie?
Grafika - skąd wiesz, jaka będzie w Gothicu3? Po 10 screenach i 1 filmiku?
Muzyka - słyszałeś?
Świat - chodzi o świat gry, czy poprzedniczek? Jeśli o świat gry, to skąd wiesz, czy nie jest
nudny?

Ocenianie gry przed jej premierą jest głupotą i tyle.


P.S. Gothic jest cienki ;)

OK. Zgadzam się, że ocenienie gry przed jej premierą jest niedorzeczne, ale treścią twojego ps''a się niejak zgdzić nie mogę! Gothic jest świetny.

P.S. TES jest cienki (i jak ty sie teraz czujesz??????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować