Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

swoją drogą nie do końca rozumiem na czym polega sukces serii simów. Dla mnie ta gra polega na bezmyślnym wypełnianiu pasków głud, higiena itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:18, tajgun92 napisał:

swoją drogą nie do końca rozumiem na czym polega sukces serii simów. Dla mnie ta gra polega
na bezmyślnym wypełnianiu pasków głud, higiena itd.

Nie tylko. Kreujesz własną postać od stóp do głów, zaczynając od kariery i jest stopnia po kolor oczu i kształt podbródka. Poza tym, Simowie mają wiele przeróżnych interakcji między sobą jak i otoczeniem, gra daje szerokie pole do popisu. Możesz w niej robić znacznie więcej niż w innych grach. Kolejna sprawa, że Simsy z założenia miały być edytorem budowy domów, przez co możliwości dające owa budowa są ogromne, możesz wybudować swój dom, willę, mały domek, zamek, obserwatorium kosmiczne... Wszystko. Oto w skrócie przyczyna sukcesów boskich Simów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sukces to pewnie nowe pomysly tworcow aby gra byla jeszcze bardziej realistycna. ale jestem ciekaw co znowu wymysla. teraz bedzie Sims Pory Roku a co dalej wykombinóją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:27, The Lurker napisał:

> swoją drogą nie do końca rozumiem na czym polega sukces serii simów. Dla mnie ta gra polega

> na bezmyślnym wypełnianiu pasków głud, higiena itd.
Nie tylko. Kreujesz własną postać od stóp do głów, zaczynając od kariery i jest stopnia po
kolor oczu i kształt podbródka. Poza tym, Simowie mają wiele przeróżnych interakcji między
sobą jak i otoczeniem, gra daje szerokie pole do popisu. Możesz w niej robić znacznie więcej
niż w innych grach. Kolejna sprawa, że Simsy z założenia miały być edytorem budowy domów, przez
co możliwości dające owa budowa są ogromne, możesz wybudować swój dom, willę, mały domek, zamek,
obserwatorium kosmiczne... Wszystko. Oto w skrócie przyczyna sukcesów boskich Simów :D


Kreowanie postaci mam w większości RPG (kolor oczu, kim jest nasz bohater itd.) Przykład może nie idealny, ale to własnie przychodzi mi na myśl. Co do interakcji też wszystko zależy od statystyk (tzn. czy sie lubią czy nie), ale możliwości budowania w istocie są spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:32, choper napisał:

sukces to pewnie nowe pomysly tworcow aby gra byla jeszcze bardziej realistycna. ale jestem
ciekaw co znowu wymysla. teraz bedzie Sims Pory Roku a co dalej wykombinóją?

Z jednej strony biegną do realistyczności aby gra była bardziej... grywalna, lecz z drugiej strony dodają coraz to więcej drobnego sc-fi aby grało się ciekawiej.. No, chyba że widziałeś człowieka który jest połączeniem kosmity, wampira, zombie i wilkołaka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:02, The Lurker napisał:

No, chyba że widziałeś
człowieka który jest połączeniem kosmity, wampira, zombie i wilkołaka...:D

By było trudno takiego człowieka zrobić ja dotej pory nie widziałem wilkołaków, a tylko jeden raz kosmite, zobi też trudno treba mieć odpowiedni sprzęt a to tylko nagroda "zawodu"(mam nadzieje, że roumiesz??)telefon do śmierci, jak dasz mu za mało pieniędzy to w tedy, powstaje zombi:))
Podsumowując Wapira i Zombi jest najprościej zrobić!!
Pzdrowienia dla wszystkich Fanów!!!
P.S.
Moge napisać Wam wiele ciekawych wskazówek!!:)))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości spadł kiedyś na Ciebie meteoryt albo Satelita ? w Simsach oczywiście gdzieś o tym czytałem że to jest możliwe ale już nie wiem gdzie... i w ogóle jestem ciekaw czy to jest prawda że coś takiego istnieje. Sorry za offtop bo to wprawdzie temat o Sims 3 ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:00, skaybay napisał:

z ciekawości spadł kiedyś na Ciebie meteoryt albo Satelita ? w Simsach oczywiście gdzieś o
tym czytałem że to jest możliwe ale już nie wiem gdzie... i w ogóle jestem ciekaw czy to jest
prawda że coś takiego istnieje.

Wydaje mi się, że nie gram od paru lat, a właściwie od kąd ujawiły się simsy 2 i czegoś takiego nie spotkałem:))
>Sorry za offtop bo to wprawdzie temat o Sims 3 ale...
Tak właściwie to nic nieszkodzi mi nie przeżkadza ale "innym", że tak powiem z CDP to może przeszkadzać więc podaje tym czasowy nr gg 5897024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simy są troche monotonne ale już coraz lepiej dzięki dodatkom:)
Mógłby być widok z oczu sima albo żeby można było kontrolować simy w pracy
Oczywiście że będzie nowa grafika + pomysły a potem 6 albo 7 dodatków co pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:07, Ratefi napisał:

Mógłby być widok z oczu sima albo żeby można było kontrolować simy w pracy

Tak to dobry pomysł!!
i jeszcze w szkole!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:43, Dawidoskar napisał:

By było trudno takiego człowieka zrobić ja dotej pory nie widziałem wilkołaków,

Bardzo łatwo zrobić (i nie mówię tutaj o żadnych żałosnych kodach)... ;)

Dnia 30.12.2006 o 19:43, Dawidoskar napisał:

raz kosmite,

Kosmitę też łatwo zrobić, trzeba mieć jednak sporo szczęścia lub porządną dawkę cierpliwości ;)
zobi też trudno treba mieć odpowiedni sprzęt a to tylko nagroda "zawodu"(mam nadzieje,

Dnia 30.12.2006 o 19:43, Dawidoskar napisał:

że roumiesz??)telefon do śmierci, jak dasz mu za mało pieniędzy to w tedy, powstaje zombi:))

Ja bym nie rozumiał? Weteran Simsów by nie rozumiał? :D
Wskrzeszeniomat, w angielskiej wersji Ressurectionormitron :D
A co do jego zdobycia, to faktycznie całkiem ciężko... Trzeba ukończyć te okropne studia -.- Ale kariera jest już miodna, wspiąłem się na sam szczyt. :D

Dnia 30.12.2006 o 19:43, Dawidoskar napisał:

Podsumowując Wapira i Zombi jest najprościej zrobić!!

Zombi jest ciężko, wilkołaka łatwiej niż wampira, a najprościej to chyba servo-sima :D

Dnia 30.12.2006 o 19:43, Dawidoskar napisał:

Pzdrowienia dla wszystkich Fanów!!!

A, dziękuję ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2006 o 20:46, michu96 napisał:

widzisz jak twój Sim
pracuje w pracy :-)

Całkiem możliwe, a może pojawi się taka postać jak śmieciarz???
Więcej modeli samochodów mogłoby być, tak jak więcej radzaji potraw:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może w The Sims 3 będzie też taka postać jak wampir lub wilkołak, czy może Zombi w podstawowej wersji.
W dwójce podstawowej wersji jest już przecież kosmita...
Pozdrowienia dla wszystkich fanów Simsów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkieo najlepszego dużo zdrowia i powodzeń w simsach dla wszystkich fanów simów, oczywiście też dla tych co teraz to czytają....
Pozdrowienia dla wsystkich fanów simsów i ich simów!!!
THE SIMS 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie pamiętam gdzie ja to czytałem ale było tam napisane że Simsy 3 mają mieć super grafe i wiele innych dodatków.
Ja bym najbardziej chciałżeby satarzenie było podzielone na więcej etapów .
Jeszcze bym nie pogardził gdyby była taka opcja żeby Sim mógł zabić drugiego Sima i żeby była możliwość że pujdzie za to do więzienia.Równierz żeby było pokazane czy simy idą do piekła czy do nieba ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zamierzam kupować i instalować u siebie Simsów, bo nie rozumiem ich fenomenu, ale mówie to z pełnym szacunem dla fanów tejże serii;)
A jak widzę, że wyszedł kolejny dodatek, to sora ale wqrw mi się włącza:P

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 10:59, michu96 napisał:

Ja bym najbardziej chciałżeby satarzenie było podzielone na więcej etapów .

niemowle<małe dziecko< dziecko< nastolatek<dorosły<40 latek<emeryt Może tak??

Dnia 31.12.2006 o 10:59, michu96 napisał:

Jeszcze bym nie pogardził gdyby była taka opcja żeby Sim mógł zabić drugiego Sima i żeby była
możliwość że pujdzie za to do więzienia.

No właśnie do więzienia idą tylko złodzieje, ale też nie zawsze czasami policja ich nie złapie a sprzętu nie ma:((
Jeden raz złodziej ukradł mi plazme, nno a policja go nie złapała, złodziej uciekł:((
W THE SIMS 3 powinno być według mnie więcej zawodów:)))
Np.śmieciarz, sprzątaczka, opiekunka do dziecka, czy też ogrodnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować