Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Pozdrawiam fanów simsów ja również uwielbiam grać w simsy , tylko szkoda że the sims 3 ma wyjść dopiero w 2008 roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:20, Marcilek napisał:

Pozdrawiam fanów simsów ja również uwielbiam grać w simsy , tylko szkoda że the sims 3 ma
wyjść dopiero w 2008 roku !!!

Może w tedy będzie lepiej dopracowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:00, Dawidoskar napisał:

podobno ukarze się za dwa lata:))
Niestety trzeba czekać:(((
Jak wyobrażacie sobie The Sims 3, Piszcie!!!

hej przecie do 2 jeszcze kilka dodatkow musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za Simsami... Chociaż nie zaprzeczę, że przy jedynce 6 lat temu bawiłem się bardzo dobrze, to z czasem zaczęło mnie to nudzić - wciąż to samo, każdy dodatek kosztuje tyle samo kasy, a symulacja życia sama w sobie jest nudna jak flaki z olejem... Dlatego nie grałem i nie będę grał w Sims 2 - nie mówię, że wydawanie dodatków to zła rzecz, ale niektórych można sobie darować...
Jeśli jednak The Sims 3 będzie godnym podsumowaniem osiągnięć serii to chętnie się skuszę... Mam chociaż nadzieję, że zwierzaki i na przykład pory roku będą już w "podstawce"... W przeciwnym wypadku... Wciąż będę anty, co do Simsów... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo lubię tą gre podoba mi sie w niej to ze można kierowac swoja rodziną i to tylk ty decydujesz co stanie sie z twoim simsem bardzo lubie rozbudowywac swoje mieszkanko w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 21:58, mattex napisał:

Ja też bardzo lubię tą gre podoba mi sie w niej to ze można kierowac swoja rodziną i to tylk
ty decydujesz co stanie sie z twoim simsem bardzo lubie rozbudowywac swoje mieszkanko w grze



Ciekawe jaka bedzie 3 czesc Simsów bo te dzwie poprzednie oczywiscie z dodatkami były super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 21:58, mattex napisał:

Ja też bardzo lubię tą gre podoba mi sie w niej to ze można kierowac swoja rodziną i to tylk
ty decydujesz co stanie sie z twoim simsem bardzo lubie rozbudowywac swoje mieszkanko w grze

No właśnie, a w The SIms 3 będzie pewnie dużo lepsza ;-)
Ma być większy wybór aut!!!!( Z tego co wiem mają być jeep''y SUPER)
Bo w The SIms 2 jest mały wybór aut do tej pory ( The SIms 2 Nocne Życie)
Pozdrowienia dla wszystkich fanów simów oraz tych którzy odwiedzają ten temat :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 21:59, mattex napisał:

> Ja też bardzo lubię tą gre podoba mi sie w niej to ze można kierowac swoja rodziną i
to tylk
> ty decydujesz co stanie sie z twoim simsem bardzo lubie rozbudowywac swoje mieszkanko
w grze


Ciekawe jaka bedzie 3 czesc Simsów bo te dzwie poprzednie oczywiscie z dodatkami były super

ja mam nadzieje że super gdyz będę wyczekiwał simsów 3 tak długo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:11, mateusztofifi4 napisał:

Ja czekam na simsy historie na bezludnej wyspie tez 2008 a wy


Ja nie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie łapię sie w sieci EA, która robi gry niemalże takie same z dodatkami po 70 złotych. Kiedyś grałem w 1 część z dwoma dodatkami zapokowanymi w jednym boxie. Były mojej siostry, a Simsy straciły urok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaak.... to były czasy... Simsy 1..... klimat w tej grze był wspaniały, ale niestety co dobre szybko się kończy, no i niestety. Pamiętam jak jeszcze kiedyś (miałem z 7 lat) trudziłem się z moją mamą z instalacją Simsów 1........ i gdy po całym dniu trudów gra w końcu ruszyłą, to była radość ;) Najbardziej podobał mi się ten filmik co był na początku :D
Pozdro dla wszystkich fanów The Sims ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na sto procęt kupię te grę.mam the sim 2 z wieloma dodatkami i jest super.
ciekawe jakie będą dodatki do the sims 3????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować