Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2009 o 06:07, Malcollm napisał:

I stało się na długie kilka tygodni przed oficjalną premierą The Sims 3, gra zdążyła
wylecieć na świat dzięki piratom, trochę wcześnie cóż jednak już widzę jak EA niską sprzedarz
będzie zrzucać na piratów właśnie, ja osobiście dzięki wszelakiej maści zabezpieczeniom
które EA włączyła do wcześniejszych gier prowadzę bojkot, niemniej jednak teraz pozostaje
tylko siedzieć i czekać na to, jak będa wyglądać wyniki sprzedaży i w jakiej ilości owa
gra zostanie ściągnięta przez piratów



swoje zarobią, sporo ludzi też pewnie zassie z neta. Ale jak to zawsze bywa, powiedzą, że znowu zarobili mniej przez tych piratów. Nie biorą tylko pod uwagę tego, że większość piratów i tak by tej gry nie kupiła więc nie widzę tu straty. Jakby nie było jej na torrentach to te osoby które w jakimś tam dużym % sciagaja własnie ten tytuł i tak by nie poszli do sklepu i by jej nie kupili. Ograniczcie istnienie serwisow torrentowych a zapewniam, ze poziom piractwa spadnie. Bo jak nie bedzie skad pobierać gier to problem sam się rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 17:57, Yoruaaw napisał:

Main menu sims 3
Minimalne Procesor 1,5 ghz
Karta Graficzna 128 mb
1 Gb Ram

O, gdzie kupiłeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 16:52, Citkowsky napisał:

Ograniczcie istnienie serwisow torrentowych a zapewniam,
ze poziom piractwa spadnie. Bo jak nie bedzie skad pobierać gier to problem sam się rozwiąże.


Przecież od parunastu miesięcy torrenty z racji bycia "tymi złymi'' nie są już w modzie...
Niezwykle popularnymi są pobrania z serwisów hostingowych typu Rapidshare, gdzie wykrycie kto ściągał jest cholernie trudne do namierzenia.

Po drugi w całej tej sprawie uwidocznia się inny problem niż samego faktu piracenia przed premierą, a fakt, że wyciek w ogóle miał miejsce.
Jak zwykle jakiś "miły" pracownik tłoczni postarał się o to, by znowu wszytko zrzucać na "piratów", a nie na firmę, która nie potrafi zabezpieczyć własnego produktu jeszcze na etapie produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 20:24, meryphillia napisał:

> ..............


Spójrzmy na to z jeszcze innej strony. Może być tak, że to producent Sims 3 specjalnie wypuścił na neta przed premierą po to by piraci pograli w to, porzucali gameplaye i tym samym przyszli nabywcy sims 3 będą bardziej przekonani co do gry w dniu premiery i pójdą kupić. A ci priaci ktorzy zrobili tą reklame grze i tak by tej gry normalnie nie kupili wiec jako tako dystrybutor nic nie stracił ,a zyskał jedynie dobrą reklamę. Gdzies tak słyszałem o jakims filmie ze tak zrobiono by do kina ludzi sciagnac pobudzonych pozytywnymi oipiniami piratow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 17:57, Yoruaaw napisał:

Main menu sims 3
Minimalne Procesor 1,5 ghz
Karta Graficzna 128 mb
1 Gb Ram


Pewnie od wujka z ameryki, prawda? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 20:36, Citkowsky napisał:

Spójrzmy na to z jeszcze innej strony. Może być tak, że to producent Sims 3 specjalnie
wypuścił na neta przed premierą po to by piraci pograli w to, porzucali gameplaye i tym
samym przyszli nabywcy sims 3 będą bardziej przekonani co do gry w dniu premiery i pójdą
kupić.


Takie "teorie spiskowe" są już od dawien dawna popularne.
W przypadku jednak EA jest to jednak mało prawdopodobne patrząc na sposób w jaki reaguje ona na swoje IP.
Zresztą na Youtube już wczoraj pojawiały się filmiki z Sims 3 z tegoż leak''u i dość szybko były usuwane.

Tak czy inaczej problemem rynku nie są wcale piraci, a mentalność ludzi, a to raczej nigdy się nie zmieni i piractwo w praktyce już można powiedzieć że nigdy nie zniknie.
Jeśli zniknie nawet z internetu, to powrócimy do czasów gdy jeździło się na giełdę i płaciło za kopie gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 20:54, meryphillia napisał:

> >>..........................


Mi osobiście piractwo różnicy nie robi. Ani nie pochwalam, ani nikogo nie ganię. Po prostu jest mi to obojętne.
A co do Sims3 to poczekam na jakieś gameplaye i wtedy rozważę czy kupić to swojej kobiecie czy jednak kasę zostawić w spokoju i dać się kobiecie cieszyć dalej z Sims 2;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach... ta wasza cudowna ironia
sprawdzałem czy mi działa, Polecam kupić oryginał co sam uczynię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 15:50, Yoruaaw napisał:

ach... ta wasza cudowna ironia
sprawdzałem czy mi działa, Polecam kupić oryginał co sam uczynię :)

Tak tak, jasne. Ściągnąłeś grę i będziesz czekał do 5 czerwca by wtedy kupić i pograć? Wymówka idiotyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 15:58, Kirabaxior napisał:

> ach... ta wasza cudowna ironia
> sprawdzałem czy mi działa, Polecam kupić oryginał co sam uczynię :)
Tak tak, jasne. Ściągnąłeś grę i będziesz czekał do 5 czerwca by wtedy kupić i pograć?
Wymówka idiotyczna.


Twój tok myślenia jest idiotyczny, pograłem trochę, żeby sprawdzić czy gra warta wydania pieniędzy.
Oczywiście jeśli ty nie ogarniasz że komuś może być szkoda wydawać 120 zł w ciemno, to nawet nie wdawaj się w dyskusję ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 16:04, Yoruaaw napisał:

Twój tok myślenia jest idiotyczny, pograłem trochę, żeby sprawdzić czy gra warta wydania
pieniędzy.
Oczywiście jeśli ty nie ogarniasz że komuś może być szkoda wydawać 120 zł w ciemno, to
nawet nie wdawaj się w dyskusję ze mną.

Wiesz ile ja razy słyszałem to na tym forum? Conajmniej 5. Ściągałeś powiedzmy tydzień, by sprawdzić czy ci działa i wywalisz grę? Nie wierzę. Za dużo widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 16:07, Kirabaxior napisał:

> Twój tok myślenia jest idiotyczny, pograłem trochę, żeby sprawdzić czy gra warta
wydania
> pieniędzy.
> Oczywiście jeśli ty nie ogarniasz że komuś może być szkoda wydawać 120 zł w ciemno,
to
> nawet nie wdawaj się w dyskusję ze mną.
Wiesz ile ja razy słyszałem to na tym forum? Conajmniej 5. Ściągałeś powiedzmy tydzień,
by sprawdzić czy ci działa i wywalisz grę? Nie wierzę. Za dużo widziałem.


Mi twoja wiara jest zbędna, a jeśli uważasz że wiesz wszystko to jednak jesteś bardziej żałosny niż myślałem na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 16:08, Yoruaaw napisał:

Mi twoja wiara jest zbędna, a jeśli uważasz że wiesz wszystko to jednak jesteś bardziej
żałosny niż myślałem na początku...

Koniec tej jałowej dyskusji, na twoim miejscu bałbym się bana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy w The Sims3 będzie podobny wynalazek typu napoju odmładzania, jak to miało miejsce w The Sims2? Czy niestety nie będzie już możliwości wiecznego żywota sima i będzie trzeba opłakiwać śmierć nigdy nie istniejącego ludzika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 16:44, Ziggy napisał:

Czym wogóle ma różnić się The Sims 3 od The Sims 2?

Pudełkiem? ;p
A tak serio, to pewnie jedynie wymaganiami, i liczbą dodatków które wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 16:44, Ziggy napisał:

Czym wogóle ma różnić się The Sims 3 od The Sims 2?


Wlasciwie to niczym - zapewne nie chcialo im sie juz wiecej dodatkow wypuszczac, to pomysleli sobie ,,zrobmy w koncu 3". ale jesli sie uprzec to jednak moge pare nowych zastosowan wymienic :

-mamy wieksze pole manewru jezeli chodzi o kreowanie sima - wlacznie z charakterem, co najsmieszniejsze mozemy mu nawet wybrac skarpetki
-Aby gdzies pojechac nie trzeba dzwonic po taksowke tylko po prostu - jest cos takiego jak (ze tak powiem) otocznenie, czyli obok twojego domu stoja inne : domy, sklepy, a nawet ratusz
-jest tez szerokie pole zakresu jezeli chodzi o ubior : kolor, wzor itp.
-jest tez wiecej przedmoiotow do kupienia za te, jak to nazwali - "punkty szczęścia"
-no i rzecz jasna nowe meble
-i troche urozmaicony interfejs
-oraz to co tygryski lubia najbardziej - gra sama polacza sie z internetem dzieki czemu np. pobieraja sie same aktualizacje do gry itp. - cos jak w przypadku GTA IV

Jest jeszcze pare innych zmian, ale dlugo by wymieniac, wymienilem te najbardziej istotne i zauwazalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować