Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

przeciez napisalem ze far cry chodzi na na wysokich bardzo płynnie to jak to moze byc wina karty skoro w simsach grafa jest ze tak powiem do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 17:48, gfdgfg napisał:

przeciez napisalem ze far cry chodzi na na wysokich bardzo płynnie to jak to moze byc
wina karty skoro w simsach grafa jest ze tak powiem do dupy

Kwestia optymalizacji i silnika na którym gra hula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe mozliwe ale niektorzy maja podobny komp do mnie i im gra chodzi normalnie cos jest nie tak skoro cielly sie u mnie nawet simsy 2 a innym chodza normalnie na duzo gorszych komputerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy dni temu formatowalem kompa bo wgrywalem od nowa windowsa a stery mialem najnowsze v.185.85 teraz jest 186.18 nic mi nieda ich zainstalowanie :(

Sterowiki 186.18
* Do 25% wyższa wydajność w The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena.
* Do 22% wyższa wydajność w Crysis: Warhead.
* Do 11% wyższa wydajność w Fallout 3.
* Do 14% wyższa wydajność w Far Cry 2.
* Do 30% wyższa wydajność w Half-Life 2 engine games with 3-way and 4-way SLI.
* Do 45% wyższa wydajność w Mirror’s Edge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 17:27, Czarek-k napisał:


> Ps. Mogli by wydać patcha poprawiającego wygląd pań tzn. by wyglądały one jak panie
a
> nie faceci. Chodzi mi o to by kobiety simy miały normalne piersi a nie płaska klatkę

> piersiową jak faceci simy :P
Masz rację. widać tylko małe górki na klacie.

na http://www.modthesims.info/ jest mod, który to poprawia... zboczeńcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz błędnie skonfigurowany komputer, mam na myśli to że ramy nie współpracują dobrze z procesorem albo z kartą graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 11:55, Infes napisał:

Może masz błędnie skonfigurowany komputer, mam na myśli to że ramy nie współpracują dobrze
z procesorem albo z kartą graficzną.


To co zrobic zeby wspolpracowaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 15:09, gfdgfg napisał:

To jest niemozliwe zeby tak stara gra jak the sims 2 ciela sie identycznie jak the smis
3


U mnie Sims 2 z zainstalowaną większością możliwych dodatków chodzi zdecydowanie gorzej niż "gołe" Sims 3 .
Mam GF 8600 GTX i 4GB RAMU - fakt, że procesor taki sobie, ale teoretycznie sprzęt znacznie lepszy niż wymagany. Sims 2 samo chodziłoby gładko, ale ze wszystkimi rozszerzeniami wczytuje się tak długo, że spokojnie mogę w tym czasie zrobić sobie herbatę i kanapki. Muszę też ograniczać ilość gratów w domach, żeby gra się nie przycinała.

Tymczasem Sims 3 chodzi całkiem płynnie i wczytuje się szybko. Pewnie po zainstalowaniu 10-ciu dodatków też się zacznie mulić, ale tego jeszcze nie wiemy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 13:04, Isildur napisał:

> na http://www.modthesims.info/ jest mod, który to poprawia... zboczeńcy:)

A podałbyś nazwę tego moda?

Niestety nie znam, ale polegał na cofnięciu mostka w modelach kobiecych, bo podobno jest niepotrzebnie wypchnięty do przodu. Są też na tej stronie zestawy tekstur, które lepiej podkreślają zaokraglenia i np. dodają ''body hair''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wciśnięciu CTRL + SHIFT + C trzeba wpisać "testingcheatsenabled true", a nastepnie z wciśniętym SHIFT''em kliknąć na skrzynkę pocztową i wybrać "potrzeby statyczne". Potrzeby bedą na maksa przez cały czas, a po ponownym włączeniu trzeba jeszcze raz właczyćten "kod".


W zaiązku z tą omnirośliną, to wie ktos gdzie mozna znaleźć jej nasionka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować