Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Czesc

Moje zestawienie kompa to:

System operacyjny Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP Retail)
Typ procesora AMD Athlon XP, 1466 MHz (11 x 133) 1700+
Nazwa płyty głównej MSI KT3V (MS-6712) (6 PCI, 1 AGP, 3 DIMM, Audio)
Karta wideo NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 (64 MB)
Akcelerator 3D nVIDIA GeForce2 MX/MX 400
Pamięć fizyczna 512 MB (DDR SDRAM)


I co mam zrobic - zmienic by gra SIMS 3 RUSZYŁA???

POMÓŻCIE PROSZE BO MI CÓRKA NIE DAJE ŻYĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze na Geforce 2 nie sadzę żeby ta gra chodziła;/ Za mało RAM''u, procek wolny. A jeśli pójdzie to będzie "pokaz slajdów". Zawsze mozna córce dać simsy 2, na pewno tak samo będzie się dobrze przy niej bawiła:)
Poczekaj na kogos bardziej obeznanego, moze da sie cos zrobic:)
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:41, Abdullas1979 napisał:

/ciach/


Wąskie gardło, za wąskie. Nie da się wymienić jednej rzeczy, aby cała reszta wraz z nią jako tako współgrała. Trzeba zastanowić się nad zakupem wszystkich nowych części, ponieważ PC obecnie przez Ciebie posiadany jest z epoki kamienia łupanego. Jedynie możesz sobie w tym momencie ''spróbować'' odpalić pierwszą cześć serii the sims. Z nowszymi, przykro mi, ale nie ma najmniejszych szans na płynną rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:48, Qbasmok napisał:

> /ciach/

Wąskie gardło, za wąskie. Nie da się wymienić jednej rzeczy, aby cała reszta wraz z nią
jako tako współgrała. Trzeba zastanowić się nad zakupem wszystkich nowych części, ponieważ
PC obecnie przez Ciebie posiadany jest z epoki kamienia łupanego. Jedynie możesz sobie
w tym momencie ''spróbować'' odpalić pierwszą cześć serii the sims. Z nowszymi, przykro
mi, ale nie ma najmniejszych szans na płynną rozgrywkę.



A co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:53, Abdullas1979 napisał:

> > /ciach/


Dnia 29.06.2009 o 22:53, Abdullas1979 napisał:

A co proponujesz?


Najlepszym rozwiązaniem byłoby kupno nowego sprzętu. Za około 1500zł można spokojnie dostać komputer, który pociągnie the sims 3 w wysokich detalach, a nawet i kilka innych świetnych tytułów w niedość banalnych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:41, Abdullas1979 napisał:

System operacyjny Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP Retail)
Typ procesora AMD Athlon XP, 1466 MHz (11 x 133) 1700+
Nazwa płyty głównej MSI KT3V (MS-6712) (6 PCI, 1 AGP, 3 DIMM, Audio)
Karta wideo NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 (64 MB)
Akcelerator 3D nVIDIA GeForce2 MX/MX 400
Pamięć fizyczna 512 MB (DDR SDRAM)


Ta gra zwyczajnie na tej konfiguracji sprzętowej nawet się nie odpalił. Ba. Nawet Sims 2 by nie ruszyły, a nawet jeśli to szkoda słów jakby działały. Jedyne co pozostaje to wymiana niestety całego komputera. Całkiem dobry komputer na którym The Sims 3 pójdzie spokojnie na średnich ustawieniach graficznych kosztuje o 800 zł do 1000 zł.
Bo z tym komputerem i z The Sims 3 niestety nic nie da się zrobić. Nawet wymiana jednego podzespołu nic nie pomoże. Kupno całego nowego komputera jest niestety wymagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że Ci co ściągają nie legalne simy z neta to nie mają dostępu do drugiego miasta i tam rożnych rzeczy? pytam z ciekawości bo u mnie nawet nie pójdą te simy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:41, Abdullas1979 napisał:

I co mam zrobic - zmienic by gra SIMS 3 RUSZYŁA???

POMÓŻCIE PROSZE BO MI CÓRKA NIE DAJE ŻYĆ !!!



Kupić nowy komputer.

Obecnie dość opłacalna konfiguracja powinna się składać z
procesora typu Intel Dual Core (200 - 300 zł), karty graficznej typu GF 9600
(300 - 400 zł - do grania zupełnie się nie opłaca brać tańszej, bo za chwilę znowu będą problemy z nowymi grami, przy czym wszystko z numeracja poniżej 600 na końcu to sprzęt biurowy), dysku około 500 GB (200 - 300 zł przestrzeń dyskowa jest tania a obecne gry potrafią zajmować po 10 GB i widać tendencje wzrostowe) oraz 4 GB RAMU - ram też jest stosunkowo tani, ale 32-bitowa Vista więcej niż 4 GB nie obsłuży. W płytach głównych nie mam orientacji.

Przykładowe konfiguracje do grania można sprawdzić np. w piśmie pt CD Action.
Ostatni swój komputer zamawiałam w komputroniku, można sobie dobrać części via www a potem ichniejszy pracownik sprawdza, czy wybór do siebie pasuje i ewentualnie proponuje poprawki.

Tak myślę, że Twój dotychczasowy komputer i tak już niedługo dokona żywota ze starości, więc nie traktuj tego jako zbyt duże poświęcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 09:59, yerko napisał:

Czy to prawda że Ci co ściągają nie legalne simy z neta to nie mają dostępu do drugiego
miasta i tam rożnych rzeczy? pytam z ciekawości bo u mnie nawet nie pójdą te simy ;d


Słyszałem, że są takie pogłoski, ale jak z tym jest ? Do końca nie wiem. Podobno w ogóle, że zostały wypuszczone specjalne packi z dodatkowym miastem i innymi pierdołami. Ale nie ma to jak kupić oryginalną, bądź pożyczyć od kumpla : ) w tym akurat wypadku - od kumpelki xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 09:59, yerko napisał:

Czy to prawda że Ci co ściągają nie legalne simy z neta to nie mają dostępu do drugiego
miasta i tam rożnych rzeczy? pytam z ciekawości bo u mnie nawet nie pójdą te simy ;d


I prawda i nie. Tzn. jeśli poszukasz to ściągniesz do pirackiej wersji te same dodatki co dostajesz jak kupisz grę w sklepie a nawet więcej bo za część musisz zapłacić. Ale nie każdy wie jak je dostać więc spora część piratów gra bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 09:59, yerko napisał:

Czy to prawda że Ci co ściągają nie legalne simy z neta to nie mają dostępu do drugiego
miasta i tam rożnych rzeczy? pytam z ciekawości bo u mnie nawet nie pójdą te simy ;d


Wierutna bzdura. :) Jak napisałem w innym temacie, mój kumpel całkiem nieźle popyla sobie w River-cośtam na niezbyt legalnej kopii gry. Nie, żebym to popierał, ale jak dotąd wszelkie zabezpieczenia EA na wiele się nie zdają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Mam problem: Kiedy była premiera The Sims 3 kupiłem ją sobie. Najpierw zainstalowałem na laptopie i się cieszyłem, ale teraz zaczęło mi się nudzić to, że tak to wolno działa (ekrany wczytywania zapisanych gier albo samo zapisywanie gry trwa chyba z pół godziny) więc chciałem sobie zainstalować grę na kompie. Kiedy już się zainstalowała to chcę zagrać i... wyskakuje mi błąd, w którym pisze coś takiego:

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.

Nie wiem o co chodzi i proszę o pomoc.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyszydł patch 1.2.7 do The Sims 3. Nie chce mi się on pobrać przez aktualizator z gry. W sieci są (przynajmniej te które znalazłem) wersje tego patcha po angielsku. ma może ktoś link do jego polskiej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 18:59, Wojtek404 napisał:

Ostatnio wyszydł patch 1.2.7 do The Sims 3. Nie chce mi się on pobrać przez aktualizator
z gry. W sieci są (przynajmniej te które znalazłem) wersje tego patcha po angielsku.
ma może ktoś link do jego polskiej wersji?

Powinien chodzić patch angielski przy pl wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch poprawia tylko mechanikę gry (np. problem z opiekunkami do dzieci, na który zdążyłem się złapać), także angielska wersja językowa nie powinna być problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 18:59, Wojtek404 napisał:

Ostatnio wyszydł patch 1.2.7 do The Sims 3. Nie chce mi się on pobrać przez aktualizator
z gry. W sieci są (przynajmniej te które znalazłem) wersje tego patcha po angielsku.
ma może ktoś link do jego polskiej wersji?


Patche mogą nie chcieć się pobierać / instalować kiedy ktoś ma grę z zainstalowanymi jakimiś nieoficjalnymi dodatkami, typu łatka zdejmująca cenzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy gadacie, ze dwójka nie odpali ??? 2 lata temu mialem prawie identyczny sprzęt (jedynie procek slabszy, bo 900mhz) i gra śmigala na minimalnych ustawieniach.

PS.:No i mialem 300 coś ram-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 12:15, Kolumbiadek napisał:

Co Wy gadacie, ze dwójka nie odpali ??? 2 lata temu mialem prawie identyczny sprzęt (jedynie
procek slabszy, bo 900mhz) i gra śmigala na minimalnych ustawieniach.

PS.:No i mialem 300 coś ram-u.


Z kolei miałem bardzo podobny sprzęt (P4 1,4GHz, 512 RAM, jedynie karta graficzna lepsza - GF 6600GT) i Sims 2 śmigało na - z tego co pamiętam - niemal najwyższych detalach. Tym niemniej Sims 3 to już inna sprawa - tekstury czasem wolno się doczytują nawet na obecnym dwurdzeniowym Pentium 2GHz, 2 GB RAMu i GF 8600GT (chociaż ten błąd to występuje nawet przy lepszych konfiguracjach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie dotyczące gry. Na moim komputerze Sims 3 działają normalnie. Chciałem je pokazać siostrze z Niemiec, ale niestety, niedługo przed jej przyjazdem "poszła" mi karta graficzna i teraz mam zamontowaną jakąś starą, z 1998 roku, nawet bez akceleratora 3D i z 2MB pamięci xD.

Ale do rzeczy- Niedługo jadę do niej. Chciałbym wiedzieć, czy Sims 3 działałyby na jej komputerze(kiedyś był mój). Jego konfiguracja to Radeon 9550, 512MB Ram oraz Celeron D 2,5GHz. Czy gra ruszy u niej na MINIMALNYCH detalach, niskiej rozdzielczości z w miarę dobrą płynnością?

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować