Zaloguj się, aby obserwować  
AnMaGa

Dziewczyny i gry

746 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 19:08, Catastrophe-she napisał:

Eee... żabne laleczki?? xD no taak nic nie znaczący błąd ;/ ech ta dyskryminacja ;P

To nie było naumyślnie... Naprawdę! (choć rzeczywiście może się wydać głupie - jak można pomylić "O" z "A"? ^_^)
Z drugiej strony, dlaczego miałbym specjalnie zmieniać nazwę zespołu graczek grających dla mojego ulubionego wydawcy gier - Ubisoft, zresztą FragDolls powstało głównie po to by reklamować ich gry... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:12, Belegdil napisał:

> Eee... żabne laleczki?? xD no taak nic nie znaczący błąd ;/ ech ta dyskryminacja ;P

Eeee tam. W tym momencie chyba się trochę czepiasz :P


Chyba trochę?? Niezdecydowany? Czepiam się bo minie to denerwuje ;/ (dla niekumatych albo tych co to im łańcuch myślowy spadł ... (xD))chodzi o dyskryminację, kobieta gra, a to pewnie w simsy, ta to się nie zna, a nazwę mogę napisać jakkolwiek i tak to nikogo nie urazi ;/ bo przecież to nieważne ;/ (ps. masz gg to nie pisz na forum ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...ile ty masz lat...bo z twojej wypowiedzi wnioskuję, że jakieś 10. Więc jesteś pewnie trochę za mały, żeby, jak to określiłeś "pykać" dziewczyny. Do gier też się nie nadajesz chyba za bardzo, bo to jest zabawa dla dorosłych i troche większych dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:43, YOUlia napisał:

Dokładnie...ile ty masz lat...bo z twojej wypowiedzi wnioskuję, że jakieś 10. Więc jesteś pewnie
trochę za mały, żeby, jak to określiłeś "pykać" dziewczyny. Do gier też się nie nadajesz chyba
za bardzo, bo to jest zabawa dla dorosłych i troche większych dzieci :P


Zastanawiające jest to jakim cudem został "Przodownikiem" spamował czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:47, KannX napisał:

Ale za to podpis ma mądry ;)

Znowu nie na temat ;/ co nas jakiś Qbczyk ;/ tu się toczy batalia o zmianę światopoglądu w społeczeństwie !!! Poglądu o kobiecie jako kurze domowej! Zagońmy facetów do garów, a same usiądźmy przy kompach!!! (zabrzmiało jak hasła rewolucyjne :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 13:41, Catastrophe-she napisał:

Ale co tu jest do podziwiania??!?!?!?!?!? Co w tym nienormalnego/wielkiego/przełomowego * (niepotrzebne
skreślić).
Każdy może być graczem ;/ powtórzę to po raz 3 : Gracz nie ma płci!!! To co uważacie za nienormalne
jest nienormalne tylko dla ludzi ograniczonych schematami... Kobieta przy garach facet u roboty
(że się tak kolokwialnie wyrażę) czy ja jako dziewczyna mam podziwiać każdego napotkanego kucharza/fryzjera/krawca
tylko dlatego, że nie są to zawody typowo męskie???


Do podziwiania jest dość sporo. Wymieńmy:

1. Dziewczyny rzadko grają w gry ( stereotyp )
2. Jeśli już grają, grają w Simsy ( stereotyp )
3. Jeżeli nie grają w Simsy, siedzą na GG lub Epulsie ( swoją drogą najgłupsza strona na świecie ) - ( Stereotyp )

Podsumujmy - przedstawicielki płci piękniejszej zwykle pasują do powyższego schematu. Wg. mnie jest to jakieś 90%. A więc jeśli zdarzy się tylko ktoś, kto odbiega od powyższych stereotypów - jest co podziwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:54, Catastrophe-she napisał:

Znowu nie na temat ;/ co nas jakiś Qbczyk ;/ tu się toczy batalia o zmianę światopoglądu w
społeczeństwie !!! Poglądu o kobiecie jako kurze domowej! Zagońmy facetów do garów, a same
usiądźmy przy kompach!!! (zabrzmiało jak hasła rewolucyjne :/ )

Doobre to! :D
Teraz tylko trzeba w życie wprowadzić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:22, Magwisienka napisał:

> Znowu nie na temat ;/ co nas jakiś Qbczyk ;/ tu się toczy batalia o zmianę światopoglądu
w
> społeczeństwie !!! Poglądu o kobiecie jako kurze domowej! Zagońmy facetów do garów, a
same
> usiądźmy przy kompach!!! (zabrzmiało jak hasła rewolucyjne :/ )

Dnia 15.04.2007 o 20:22, Magwisienka napisał:

Doobre to! :D
Teraz tylko trzeba w życie wprowadzić xD


Dziękuję , dziękuję (kłania się po raz 2 dzisiaj o mało co uderzając o krawędź biurka...)

>Podsumujmy - przedstawicielki płci piękniejszej zwykle pasują do powyższego schematu. Wg. mnie jest to jakieś >90%. A więc jeśli zdarzy się tylko ktoś, kto odbiega od powyższych stereotypów - jest co podziwiać.

to patrz i podziwiaj ;P (mój gramsajt ;P bo mnie przecież nie zobaczysz :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:18, xDeuSx napisał:

Podsumujmy - przedstawicielki płci piękniejszej zwykle pasują do powyższego schematu. Wg. mnie
jest to jakieś 90%. A więc jeśli zdarzy się tylko ktoś, kto odbiega od powyższych stereotypów
- jest co podziwiać.


No szkoda tylko, że w części przypadków (i to w części niemałej) zamiast podziwu jest raczej jakiś skonsternowany wzrok, pełen niedowierzenia, tak jakby niektórym facetom wprost się w głowie nie mieściło, jak dziewczyna może grać, i to nie w simsy albo pasjansa... A takie stereotypowe, ograniczone myślenie potrafi naprawdę zdenerwować (albo po prostu mam alergię na ludzką głupotę i płytkość rozumowania :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:46, Fokusia napisał:

No szkoda tylko, że w części przypadków (i to w części niemałej) zamiast podziwu jest raczej
jakiś skonsternowany wzrok, pełen niedowierzenia, tak jakby niektórym facetom wprost się w
głowie nie mieściło, jak dziewczyna może grać, i to nie w simsy albo pasjansa... A takie stereotypowe,
ograniczone myślenie potrafi naprawdę zdenerwować (albo po prostu mam alergię na ludzką głupotę
i płytkość rozumowania :P).


To nie alergia... (chyba, że ci wysypka wyskoczyła xD)to raczej frustracja kiedy kolejny facet/chłopak mówi to samo ;/, frustracja narasta aż w końcu wybuchniesz... bo nie możesz już tego poniżania (a jak to można inaczej nazwać?) wytrzymać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:54, Catastrophe-she napisał:

> Ale za to podpis ma mądry ;)
Znowu nie na temat ;/ co nas jakiś Qbczyk ;/ tu się toczy batalia o zmianę światopoglądu w
społeczeństwie !!! Poglądu o kobiecie jako kurze domowej! Zagońmy facetów do garów, a same
usiądźmy przy kompach!!! (zabrzmiało jak hasła rewolucyjne :/ )

I tu taż mamy stereotyp:P kto powiedział, że mężczyźnie nie mogą, albo nie lubią siedzieć przy garach?:) ja osobiście lubię gotować, bardziej nie lubię, jak mi się dziewczyna wtrąca do garów, jak ja juz zacznę gotować :)
Jakoś tak jest, że większość dziewczyn się niespecjalnie garnie do grania, moją trochę namawiałem, aby sobie coś tam spróbowała pograć no i teraz w Simsy gierzy, ale też się troszkę zainteresowała jak w Anno grałem, po takich obserwacjach mogę stwierdzić, że lubi raczej gry gdzie się coś buduje, a nie niszczy, czy ściga itp., ale mam też koleżankę, która np. Sillent Hilla i Tonego Hawka lubiła bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 21:04, kordzio1 napisał:

> > Ale za to podpis ma mądry ;)
> Znowu nie na temat ;/ co nas jakiś Qbczyk ;/ tu się toczy batalia o zmianę światopoglądu
w
> społeczeństwie !!! Poglądu o kobiecie jako kurze domowej! Zagońmy facetów do garów, a
same
> usiądźmy przy kompach!!! (zabrzmiało jak hasła rewolucyjne :/ )
I tu taż mamy stereotyp:P kto powiedział, że mężczyźnie nie mogą, albo nie lubią siedzieć przy
garach?:) ja osobiście lubię gotować, bardziej nie lubię, jak mi się dziewczyna wtrąca do garów,
jak ja juz zacznę gotować :)
Jakoś tak jest, że większość dziewczyn się niespecjalnie garnie do grania, moją trochę namawiałem,
aby sobie coś tam spróbowała pograć no i teraz w Simsy gierzy, ale też się troszkę zainteresowała
jak w Anno grałem, po takich obserwacjach mogę stwierdzić, że lubi raczej gry gdzie się coś
buduje, a nie niszczy, czy ściga itp., ale mam też koleżankę, która np. Sillent Hilla i Tonego
Hawka lubiła bardzo


Sam powiedz ILU jest takich mężczyzn? Tak wiem, że to jest stereotyp i miał być to przecież hasło propagandowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leciutki offtopik: właśnie wróciłam z manewrów ASG. Na 11 osób - 5 dziewczyn. I co wy na to, szowiniści :D

A co do tematu to ja wprost kocham gry ekonomiczne, w Cywilizacjach gram głównie na zwycięstwo przez dominację/kulturę/wyścig w kosmos. Lubię też RPG (chociaż i tak papierowe lepsze, ale w komputerowe też można popykać). I strasznie mi do gustu przypadła gra na podstawie serialu CSI (trudna jak diabli ale ile satysfakcji daje).

PS: niniejszym rezygnuję ze strzelanek ;-) ASG na żywo jest lepsze... No, może zrobię mały wyjątek dla strzelanek na podstawie Clancy''ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się wypowiem za dziewczynę (moją żone )
i ... lubi grać i gra sporo jak na dziewczyne - 1-2 h prawie codziennie wieczorkiem zamiast tv - ja zresztą też ;P
i gra w..

1. Heroes III, IV i V - chyba jej ulubine gry
2. Kiedyś - jeszcze przed naszym ślubem grała dużo w Diablo I :)
3. Simsy 2 - hehe.. po tej grze narobiła sobie jeszcze większą ochotę na bobasa - no i zmajstrowaliśmy ;P
4. Obecnie głównie gra w logiczne/układanki itd.... strategie ale faraon/zeus itd.
5. razem gramy w wormsy 3d - czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:46, Fokusia napisał:

> Podsumujmy - przedstawicielki płci piękniejszej zwykle pasują do powyższego schematu.
Wg. mnie
> jest to jakieś 90%. A więc jeśli zdarzy się tylko ktoś, kto odbiega od powyższych stereotypów

> - jest co podziwiać.

No szkoda tylko, że w części przypadków (i to w części niemałej) zamiast podziwu jest raczej
jakiś skonsternowany wzrok, pełen niedowierzenia, tak jakby niektórym facetom wprost się w
głowie nie mieściło, jak dziewczyna może grać, i to nie w simsy albo pasjansa... A takie stereotypowe,
ograniczone myślenie potrafi naprawdę zdenerwować (albo po prostu mam alergię na ludzką głupotę
i płytkość rozumowania :P).


Odwróćmy sytuację - to tak, jakby mężczyzna uwielbiał szydełkowanie i oglądanie telenowel ( ble... ), a w wolnych chwilach biegał po sklepach przymierzając ciuchy - wszystko z niekrytym zadowoleniem.

Możliwe? Oczywiście. Sęk w tym, że dziwne. Tak mniej więcej wyglądają w naszych oczach laski grające we wszelkiej maści gry ( PC, Xbox itd. ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 12:12, scott napisał:

i ... lubi grać i gra sporo jak na dziewczyne - 1-2 h prawie codziennie


Hm... to skoro ja potrafiłam (w wakacje :D) przesiedzieć nad kompem 3 dni po 14 godzin, aż nie załączył się alarm... to w takim razie ile gram? wielgaśnie? olbrzymio? niemożliwie ? Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować