Zaloguj się, aby obserwować  
AnMaGa

Dziewczyny i gry

746 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2008 o 18:43, Fumiko napisał:

> Dziewczyny grają albo w Simsy, albo w to co ich bracia, więc dużej filozofi tu nie
ma.
> Czasemi młodsze osobniki płci pięknej sięgają po pozycję przeznaczone dla dzieci.


Co Ty chłopaczku bredzisz, co? Zaszkodziło jedzenie czy za długo na słoneczku?
Jak w takim razie wytłumaczysz fakt, że nie zhańbiłam mojego komputera Simsami a mój
brat gry bierze ode mnie a nie na odwrót? Użyj trochę myślenia i przeczytaj wcześniejsze
wypowiedzi w tym wątku - do tego też nie trzeba dużej filozofii.


Jakoś nie znam z reala żadnej dziewczyny która by grała w jakąś normalną grę. No sorry. Chociaż nie, znam taką jedną która pocina w Diablo II :p.

A tak poza tym to jak próbuję o grach pogadać z jakąś dziewczyną, to mi zazwyczaj odpowiada:
-"Czy według ciebie cały świat sie składa z gier"
-"Wiesz, mam ciekawsze zajęcie"

Więc przykro mi, że Cię uraziłem :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2008 o 22:19, Troxi napisał:


Jakoś nie znam z reala żadnej dziewczyny która by grała w jakąś normalną grę. No sorry.
Chociaż nie, znam taką jedną która pocina w Diablo II :p.

A tak poza tym to jak próbuję o grach pogadać z jakąś dziewczyną, to mi zazwyczaj odpowiada:
-"Czy według ciebie cały świat sie składa z gier"
-"Wiesz, mam ciekawsze zajęcie"

Więc przykro mi, że Cię uraziłem :p.


Stary jak tobie tak odpowiadają to jeszcze nie jest źle :P ostatnio jak tylko wspominam o jakiejś gierce przy znajomych to jest tylko "skończ" i heja, niewiem dlacczego odrazu takie oburzenie i to u większości (nie licząc grającej mniejszosci z którą pogadać się da) chyba wiele lasek jest zbyt puste żeby w coś normalnego grać... i nie chce tu nikogo obrażać, a jak to zrobiłem to sorki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwale - moja kuzynka (lat 17) przez jakieś 5 lat grała tylko i wyłącznie w Simsy. To ja jadę i grorzę ze jak nie zagra w CoD4 to skasuje jej 6000 piosenek z kompa. Zagrała, i jak tylko jestem na GG, to albo się uczy, albo gra albo się mnie pyta w co się teraz pogrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 22:57, Mechu95 napisał:

A ja się pochwale - moja kuzynka (lat 17) przez jakieś 5 lat grała tylko i wyłącznie
w Simsy. To ja jadę i grorzę ze jak nie zagra w CoD4 to skasuje jej 6000 piosenek z kompa.
Zagrała, i jak tylko jestem na GG, to albo się uczy, albo gra albo się mnie pyta w co
się teraz pogrywa :D

<lol2> chyba na serio się tą groźbą przejęła że się tak pyta;p gorzej jak kiedyś będzie u Ciebie na kompie i przypadkiem(dosłownie) będziesz miał simsy <lol2> a się wkurzy :Dna pewno ja bym się wkurzył xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam kumpele w szkole, która gra i musze przyznać, że cenie sobie to u niej ponieważ nie gra ona w żadne denne simsy tylko jedzie ostro po bandzie wybierając gry typu Call of Duty 4 a co najlepsze nieźle sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 23:07, Lord Andre 1 napisał:

No to ja mam kumpele w szkole, która gra i musze przyznać, że cenie sobie to u niej ponieważ
nie gra ona w żadne denne simsy tylko jedzie ostro po bandzie wybierając gry typu Call
of Duty 4 a co najlepsze nieźle sobie radzi.

Ja tam do Simsów nic nie mam bo (przyznam się) grałem w nie na starym kompie przez jakieś 3 lata(póki nie kupiłem sobie W3 the Frozen Throne).
PS. też znal laskę (1)która gra w FPS, ale ona w ET, i nawet czasem mnie zjedzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do simsów to nic nie mam chyba każdy ma jakąś przeszłość z tą grą ale jest to czymś czego lepiej nie tykać a jak jeszcze widze dziewczyne która pocina w to 10 godzin to już masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 23:18, Lord Andre 1 napisał:

Do simsów to nic nie mam chyba każdy ma jakąś przeszłość z tą grą ale jest to czymś czego
lepiej nie tykać a jak jeszcze widze dziewczyne która pocina w to 10 godzin to już masakra.

Gdyby xFire liczylo czas gry w Simsy i ci co w nie grają by mieli xFire, to chyba by były wyżej niż WoW :D:D:D:D
A jak już o wkręcaniu mowa.... to sam siostrę w sismy wciągnałem, a teraz gra w taką minigierkę "krwawy pingwin" :D gierka masakra ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2008 o 20:16, Catastrophe-she napisał:

> min dowiedziawszy się, że dziewczyna gra w coś innego niż simy.
UUłaaa.... Ja tam czasem po 14 h potrafiłam grać (przez pare dni :P dopóki oczy nie robią
sie czerwone xDD) ale nie w sieciówki:P jakoś mnie nie przekonują:P no i za bardzo trza
sie zaangażować :P czasowo i finansowo (WoW:P) Próbowałam w ET, ale za 1 razem mapa
wczyyy-y-y-y-yy-ytywała sie-e-e ... straszliwie wrecz wolno, zmieniłam obiekt ładowania...
i przyszedł zwis :P [jupi] xP potem gdy już sie załadowało miałam koszmarne lagi...jednym
słowem nie najlepszy poczatek sieciowych rozgrywek :P
I jeszcze jedno na koniec bo sie rozpisałam Oo... Moi rodzice by mnie zabili (delikatnie
mówiąc) jakbym nie poszła do budy z powodu kompa, gier czy neta... a jak wszystko na
raz to już w ogóle... xd zazdroszcze "staruszków" ;) >


Jej, nie pamiętam kiedy ostatni raz robiłam sobie taki maraton. Ostatnio dużo grałam na ps2 w Boże Narodzenie, a teraz do matury robię sobie przerwę - tzn. czasem w coś pogram, ale w sumie to nie mam zbyt wiele czasu i chęci. Ale kiedyś - całe dnie przed kompem, wszystkie możliwe gry. Do oporu. No i czasem lubię sobie zrobić maraton z PS:T :)
Co do rodziców, to moi też nieźle się na mnie za to wkurzali, zabierali mi myszkę czy klawiaturę i były o to niezłe awantury, ale od czasów wowa jest dość spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd dostałam swojego pierwszego kompa (czyli C64) uwielbiałam grać. Najbardziej lubię gry typu TPP, takie jak, np.: Tomb Raider, Max Payne, Hitman, Mafia, Prince of Persia, itd. Ostatnio zagustowałam w The Elder Scrolls- najpierw pograłam w Morrowinda, a obecnie gram w Obliviona, który po prostu mnie oczarował. Uwielbiam grać, niestety obecnie nie mam na to zbyt wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dziewczyny, które znam i które grają, to grają w zwykłe, flashowe gierki z cda.pl albo innych - lepiej chyba, żeby tak zostało... (niedawno jedna mnie pytała, gdzie escape)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 23:16, Raziel93 napisał:

Wszystkie dziewczyny, które znam i które grają, to grają w zwykłe, flashowe gierki z
cda.pl albo innych - lepiej chyba, żeby tak zostało... (niedawno jedna mnie pytała, gdzie
escape)


Hej, nie bądź szowinistą! ;-)
Dziewczyny mają w wielu rzeczach świetny gust. Liczę, że u niektórych tyczy się to także gier. Ale jak na razie nie spotkałem jeszcze nikogo od płci pięknej, kto lubiłby i umiałby w coś grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 18:38, Troxi napisał:

Dziewczyny grają albo w Simsy, albo w to co ich bracia, więc dużej filozofi tu nie ma.

Heh, a mnie do grania wciągnął nie brat, tylko ojciec, któremu przez ramię przyglądałam się, jak w Diunie zbierał piasek. Sama w to nie grałam, ale w Prince of Persia już tak :)

A propos Simów - włączyłam to jeden, jedyny raz i kiedy po pierwszej półgodzinie udało mi się znaleźć dla niej pracę, ale nie umiałam dostać się do podstawionego samochodu i odjechał (więc za niestawienie się straciła ją natychmiast), a on w tym czasie wywołał pożar w kuchni - stwierdziłam, że to nie dla mnie :)

Dnia 08.03.2008 o 18:38, Troxi napisał:

Czasemi młodsze osobniki płci pięknej sięgają po pozycję przeznaczone dla dzieci.

Wiesz, dla mnie nie ma nic dziwnego w tym, że dzieci (obojga płci) grają w gry dla dzieci.


Pluton --> Spójrz choćby na wypowiedź Lilith dwa posty nad Twoim. Ja też lubię grać, ostatnio czasu mi starcza jedynie na odrobinę Guild Wars i Puzzle Quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 23:43, Pluton napisał:

Hej, nie bądź szowinistą! ;-)
Dziewczyny mają w wielu rzeczach świetny gust. Liczę, że u niektórych tyczy się to także
gier. Ale jak na razie nie spotkałem jeszcze nikogo od płci pięknej, kto lubiłby i umiałby
w coś grać.

Szowinista ze mnie żaden, do dziewczyn nic nie mam (przeciwnie - moja była ownowała mnie w UT O_O), ale te z mojej klasy plastiki poważnie są tępę... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 09:32, Meghan_mph napisał:

Pluton --> Spójrz choćby na wypowiedź Lilith dwa posty nad Twoim. Ja też lubię grać,
ostatnio czasu mi starcza jedynie na odrobinę Guild Wars i Puzzle Quest.


Mówiąc spotkałem miałem na myśli w prawdziwym życiu, a nie na forum. A posta przeczytałem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2008 o 17:22, Pluton napisał:


Mówiąc spotkałem miałem na myśli w prawdziwym życiu,

heheh, to tracisz dużo;p z dziewczynami się gada fajnie nawet o tibii :P (której tak nie lubie:)) a wiadomo,od tibii łatwo zejść na inne mmo w które gra się samemu, i mieć duuużo nowych teamatów :P (mi się tak udało :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:06, mati591 napisał:

heheh, to tracisz dużo;p z dziewczynami się gada fajnie nawet o tibii :P (której tak
nie lubie:)) a wiadomo,od tibii łatwo zejść na inne mmo w które gra się samemu, i mieć
duuużo nowych teamatów :P (mi się tak udało :D)


Taa... Ale ja nie grywam w MMO... Boję się, że będę tak uzależniony, że już nigdy od komputera nie wstanę... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystkie dziewczyny, które znam i które grają, to grają w zwykłe, flashowe gierki z
> cda.pl albo innych - lepiej chyba, żeby tak zostało... (niedawno jedna mnie pytała, gdzie
> escape)
Lol ta na kurniku może jeszcze?:P Flashowe gierki są dobre na infe ;D gdzie escape? Masz na myśli Esc? O_o geez... osobiście flashowe gierki mi nie wystarczą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jej, nie pamiętam kiedy ostatni raz robiłam sobie taki maraton. Ostatnio dużo grałam
> na ps2 w Boże Narodzenie, a teraz do matury robię sobie przerwę - tzn. czasem w coś pogram,
> ale w sumie to nie mam zbyt wiele czasu i chęci. Ale kiedyś - całe dnie przed kompem,
> wszystkie możliwe gry. Do oporu. No i czasem lubię sobie zrobić maraton z PS:T :)
> Co do rodziców, to moi też nieźle się na mnie za to wkurzali, zabierali mi myszkę czy
> klawiaturę i były o to niezłe awantury, ale od czasów wowa jest dość spokojnie ;)
Mi to od razu od prądu... ;D I ostatnio mi ochota na granie wróciła dziwne :P też miałam przerwe... długa w sumie :P ale nie zupełnie hmm pościłam :> :P Musze wreszcie nowego kompa sobie sprawić... choć może lepiej nie... jeszcze mi oczy wypłyną xD a i zdefiniuj do oporu ;d 24h? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja żona ciągle gra w kulki (jakaś wersja tetrisa), na moim smartfonie, tym samym notorycznie wyczerpuje mi baterie. dobrze, że mam dwie. jako kobieta lubi gry raczej nieskomplikowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować