Zaloguj się, aby obserwować  
AnMaGa

Dziewczyny i gry

746 postów w tym temacie

> No to ja mam kumpele w szkole, która gra i musze przyznać, że cenie sobie to u niej ponieważ
> nie gra ona w żadne denne simsy tylko jedzie ostro po bandzie wybierając gry typu Call
> of Duty 4 a co najlepsze nieźle sobie radzi.
Lol jedzie ostro po bandzie bueheheheh nie rozśmieszaj mnie nie wiem jak CoD4 ale poprzedniczki to praktycznie same skrypty były:P (mimo to bardzo miło wspominam CoD''a ;)) a po bandzie to można w THPS jeździć xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Co Ty chłopaczku bredzisz, co? Zaszkodziło jedzenie czy za długo na słoneczku?
>
> > Jak w takim razie wytłumaczysz fakt, że nie zhańbiłam mojego komputera Simsami a
> mój
> > brat gry bierze ode mnie a nie na odwrót? Użyj trochę myślenia i przeczytaj wcześniejsze
>
> > wypowiedzi w tym wątku - do tego też nie trzeba dużej filozofii.
>
> Jakoś nie znam z reala żadnej dziewczyny która by grała w jakąś normalną grę. No sorry.
> Chociaż nie, znam taką jedną która pocina w Diablo II :p.
>
> A tak poza tym to jak próbuję o grach pogadać z jakąś dziewczyną, to mi zazwyczaj odpowiada:
> -"Czy według ciebie cały świat sie składa z gier"
> -"Wiesz, mam ciekawsze zajęcie"
>
> Więc przykro mi, że Cię uraziłem :p.

Lol poszukaj może nawet nie zwracasz uwagi zwykle graczki nie są hmm... zbyt dostrzegane:P albo jak w moim przypadku ludzie raczej nie wiedzą że gram... i potem zdziwko jak sie kupi CDA w drodze do budy ;) ostatnio poznałam taką niepozorną... okazało sie że w diablo pocina ;D wiec miej nadzieje itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 23:43, Pluton napisał:

> Wszystkie dziewczyny, które znam i które grają, to grają w zwykłe, flashowe gierki
z
> cda.pl albo innych - lepiej chyba, żeby tak zostało... (niedawno jedna mnie pytała,
gdzie
> escape)

Hej, nie bądź szowinistą! ;-)
Dziewczyny mają w wielu rzeczach świetny gust. Liczę, że u niektórych tyczy się to także
gier. Ale jak na razie nie spotkałem jeszcze nikogo od płci pięknej,

OD płci pięknej? O_o że oficjalny przedstawiciel czy jak? Rzecznik?;D
>kto lubiłby i umiałby

Dnia 11.03.2008 o 23:43, Pluton napisał:

w coś grać.

nie łatwiej/ładniej powiedzieć że nie spotkałeś grajacego dziewczęcia?:P Z 2 strony zastanówcie sie czy na pewno byście chcieli spotkać dziewczyne grająca lepiej od was lub po prostu lubiącą grać... a, o zgrozo, mieć taką dziewczyne? :P Przerażająca perspektywa.. te zażarte batalie o kompa ;d i inne "uniewygodnienia" graczka raczej do garów sie nie da zapędzić xP(yeah zrobiłam sobie antyreklame xd ,wam też xP)

EDIT: Jak skracam posty urywa mi, że to odpowiedź O_o wcześniej tak nie robiło.. sorry za hmm zamieszanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 23:58, Catastrophe-she napisał:

Lol poszukaj może nawet nie zwracasz uwagi zwykle graczki nie są hmm... zbyt dostrzegane:P
albo jak w moim przypadku ludzie raczej nie wiedzą że gram... i potem zdziwko jak sie
kupi CDA w drodze do budy ;) ostatnio poznałam taką niepozorną... okazało sie że w diablo
pocina ;D wiec miej nadzieje itd :P

Jak to Smuggler swego czasu prawił. Nie należy szukać pośród tych super popularnych, odlotowych itepe. itede. panienek tylko pośród tych niepozornych, normalnych dziewczyn.
Swoją drogą odlotowy avatarek z Morrigan XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 00:11, Hubi Koshi napisał:

> Lol poszukaj może nawet nie zwracasz uwagi zwykle graczki nie są hmm... zbyt dostrzegane:P

> albo jak w moim przypadku ludzie raczej nie wiedzą że gram... i potem zdziwko jak
sie
> kupi CDA w drodze do budy ;) ostatnio poznałam taką niepozorną... okazało sie że
w diablo
> pocina ;D wiec miej nadzieje itd :P
Jak to Smuggler swego czasu prawił. Nie należy szukać pośród tych super popularnych,
odlotowych itepe. itede. panienek tylko pośród tych niepozornych, normalnych dziewczyn.

Tu sie po cześci zgodze odlotowe czasem są:P w sumie to zwykle są :d tylko zależy co masz na myśli pisząc odlotowe ;) Jak plastiki no to tak zgodze sie ale z drugiej strony nie zgodze sie :P, ze są odlotowe .. chyba, ze to one odlatują.. hmm nvm ;)

Dnia 16.03.2008 o 00:11, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą odlotowy avatarek z Morrigan XD

Dziękuję sama sie bawiłam:P... i jużmiałam go zmienić cholibcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 00:16, Catastrophe-she napisał:

Tu sie po cześci zgodze odlotowe czasem są:P w sumie to zwykle są :d tylko zależy co
masz na myśli pisząc odlotowe ;) Jak plastiki no to tak zgodze sie ale z drugiej strony
nie zgodze sie :P, ze są odlotowe .. chyba, ze to one odlatują.. hmm nvm ;)

Okej naprostujmy nieco słownik XD Kiedy mówiłem odlotowe użyłem też słowa popularne, a w moim słowniku popularne i moda to słowa wysoce obraźliwe ^^ Nom właśnie plastiki i inne American/Polish Idiot miałem na myśli. A co do odlatywania <wyjmuje wyrzutnię rakiet> Można by sprawdzić i przetestować ich aerodynamiczność.

Dnia 16.03.2008 o 00:16, Catastrophe-she napisał:

Dziękuję sama sie bawiłam:P... i jużmiałam go zmienić cholibcia :P

W sensie sama to narysowałaś, czy przerobiłaś ?? Bo jak to pierwsze... <uśmiecha się przymilnie> Mógłbym poznać twoje namiary na DevArcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 00:10, Catastrophe-she napisał:

OD płci pięknej? O_o że oficjalny przedstawiciel czy jak? Rzecznik?;D


Powiedzmy, że wielbiciel. ;-)
A co do bojów o kompa --> piękna perspektywa, móc grać z dziewczyną w np. Heroes of Might and Magic... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 14:07, Pluton napisał:

A co do bojów o kompa --> piękna perspektywa, móc grać z dziewczyną w np. Heroes of
Might and Magic... ;-)

Chyba że ją totalnie w HoMM ograsz i ci urządzi "Ciche Dni" albo złapie łopatę i pogodni przez pół miasta ^^ No co ?? Dziewczyny też ludzie, też mogą się wkurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A co do bojów o kompa --> piękna perspektywa, móc grać z dziewczyną w np. Heroes
> of
> > Might and Magic... ;-)
> Chyba że ją totalnie w HoMM ograsz i ci urządzi "Ciche Dni" albo złapie łopatę i pogodni
> przez pół miasta ^^ No co ?? Dziewczyny też ludzie, też mogą się wkurzyć.
Prędzej ona ogra ciebie :P
Co do avka sama przerabiałam xD nie no chciałabym umieć tak rysować:P no, ale nie do wszystkiego można mieć talent xP (ah ta skromność XP). A aerodynamiczność co poniektórych sama bym chętnie wypróbowała... najlepiej od razu nadać im II prędkość kosmiczną... ;) choć mogłyby tego nie przeżyć hm... ale czego sie nie robi w imię nauki!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Pluton
> > OD płci pięknej? O_o że oficjalny przedstawiciel czy jak? Rzecznik?;D
>
> Powiedzmy, że wielbiciel. ;-)
Chyba sie źle zrozumieliśmy :P chodziło mi że ktoś rzecznikiem, przedstawicielem ale z hmm obozu kobiet:P a nie cz..tfu kim ty jesteś :P
> A co do bojów o kompa --> piękna perspektywa, móc grać z dziewczyną w np. Heroes of
> Might and Magic... ;-)
Hm.. how romantic :P to już nie trzeba sie nawet spotykać.. kolacji szykować :P każdy zje u siebie jaka oszczedność XP

edit
: i znowu wywaliło fragment, że to odpowiedź jest... -_- geez forum mnie nie lubi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:19, Catastrophe-she napisał:

Chyba sie źle zrozumieliśmy :P chodziło mi że ktoś rzecznikiem, przedstawicielem ale
z hmm obozu kobiet:P a nie cz..tfu kim ty jesteś :P

Dobrze się zrozumieliśmy...

Dnia 16.03.2008 o 20:19, Catastrophe-she napisał:

> A co do bojów o kompa --> piękna perspektywa, móc grać z dziewczyną w np. Heroes
of
> Might and Magic... ;-)
Hm.. how romantic :P to już nie trzeba sie nawet spotykać.. kolacji szykować :P każdy
zje u siebie jaka oszczedność XP


Lol. Tu już się na bank nie zrozumieliśmy. Nie potraktowałem HoMM jako zastępstwa od np. kolacji we dwoje (zwłaszcza, że kolacje lubię szykować :P). Bo w HoMM można pograć na jednym komputerze i tylko wtedy gdy się chce to zrobić po owej kolacji. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 22:46, Wintesun napisał:

Przecież można jeść kolację i jednocześnie grać w HOMM tylko trzeba uważać żeby na klawiaturę
nie spadło.


Tu mnie masz. ;-)
Tyle że romantyczna kolacja chyba raczej wyklucza grę na komputerze... :P

Hubi Koshi --> Może, ale przecież można grać z dziewczyną w drużynie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siora - liceum. fanka piłki nożnej i zawodnik Stilonu Gorzów - lubi grać w fife i oczywiście Serie GTA, acha niedawno pokazałem jej MotoGP 03 i też gra. Krótko mówiąc nie da się jasno określić w co garją, ponieważ to zależy od indywidualnych zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 23:11, Pluton napisał:

Tu mnie masz. ;-)
Tyle że romantyczna kolacja chyba raczej wyklucza grę na komputerze... :P


A to już chyba zależy od indywidualnych zainteresowań danej pary, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 23:11, Pluton napisał:

> Przecież można jeść kolację i jednocześnie grać w HOMM tylko trzeba uważać żeby
na klawiaturę
> nie spadło.

Tu mnie masz. ;-)
Tyle że romantyczna kolacja chyba raczej wyklucza grę na komputerze... :P

No co ty to takie romantyczne!! Ta poświata na twarzach... te spocone dłonie.. na myszkach xP ten błądzący wzrok... po monitorze ;d
imo romantyzm suxx xP kolacje przy świecach i inne pierdoły... ble to nie dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 22:46, Wintesun napisał:

Przecież można jeść kolację i jednocześnie grać w HOMM tylko trzeba uważać żeby na klawiaturę
nie spadło.

W wiele gier można grać i jeść ;] ja np. często jem grając w csa ;p jak zginę to sobie się najem najem i Oo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyna fanka gier??? Przecież to skarb:):) Ja jednak jeszcze takiej nie spotkałem. Owszem znam takie które próbowały swych sił w niektórych grach ale takiej solidnej fanki to jeszcze nie spotkałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 13:14, Paranoja napisał:

Można NAJPIERW iść na romantyczną kolację, a POTEM jakiś miły pojedynek. Nie ma to jak
przyjacielska walka ;)


Zawsze można iść do Restauracji z laptopem o! :D bo teraz to już większość osób take cuś ma xD i pograć sobie w ET (CS''a czy inne szataństwo:D) jak będzie się czekać na jedzenie,tudzież kelnera :D
I romantycznie być też może - zależy gdzie się pójdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować