Zaloguj się, aby obserwować  
AnMaGa

Dziewczyny i gry

746 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 10:43, Catastrophe-she napisał:

No co ty to takie romantyczne!! Ta poświata na twarzach... te spocone dłonie.. na myszkach
xP ten błądzący wzrok... po monitorze ;d
imo romantyzm suxx xP kolacje przy świecach i inne pierdoły... ble to nie dla mnie :P


Ok, widzę że jestem przegłosowany. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 12:17, mlynar911 napisał:

> Przecież można jeść kolację i jednocześnie grać w HOMM tylko trzeba uważać żeby
na klawiaturę
> nie spadło.
W wiele gier można grać i jeść ;] ja np. często jem grając w csa ;p jak zginę to sobie
się najem najem i Oo ;]

Gramatyka dobra rzecz ;P i fleksja ;P i wogle dużo rzeczy jest dobrych, jedzenie przy kompie też.. no może nie dla klawiatury ;) (dobrych rzeczy przy dobrej grze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Elf99
> dziewczyna fanka gier??? Przecież to skarb:):) Ja jednak jeszcze takiej nie spotkałem.
> Owszem znam takie które próbowały swych sił w niektórych grach ale takiej solidnej fanki
> to jeszcze nie spotkałem:)

A jesteś pewnien, że dobrze szukasz?:P Szukaj wychudzonej/gubej (zalezy :P) bladej (zwykle:P żeby nie powiedzieć zawsze xP)siedzącej gdzieś w kącie/na uboczu czytającej CD-A, słuchającej MP3, grajacej na PSP lub komórce ;P hm.. maniaczki mają jeszcze wory pod oczami z niewyspania i całonocnego wpatrywania sie w ekran :P aha jeszcze okulary mogą nosić xP taka kobieta nerd troche ;d Można jeszcze sprawdzić czy na pewno gra, tzn. dla pewności rzucić jakimś znanym textem z gry niby przypadkowo :P albo tytułem...;P troche poradnik "Jak znaleść dziewczyne-gracza" wyszedł, ale co tam ;) Jak sie nie zgadzacie raczcie mnie poprawić i dodać xP wtedy serio sie zrobi poradnik, stworzony przez niezależnych ekspertów ;)
edit: znowu to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 13:14, Paranoja napisał:

Można NAJPIERW iść na romantyczną kolację, a POTEM jakiś miły pojedynek. Nie ma to jak
przyjacielska walka ;)


Albo lepiej przed: przegrany stawia kolację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:25, mati591 napisał:

Zawsze można iść do Restauracji z laptopem o! :D bo teraz to już większość osób take
cuś ma xD i pograć sobie w ET (CS''a czy inne szataństwo:D) jak będzie się czekać na
jedzenie,tudzież kelnera :D
I romantycznie być też może - zależy gdzie się pójdzie :P


Taa jak romantycznie z lapkiem w restauracji... :P w CS''a xP n/c a pomyślałeś może JAK reszta klienteli by sie na ciebie patrzyła?:P Albo chociaż kelner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2008 o 19:37, Catastrophe-she napisał:


Taa jak romantycznie z lapkiem w restauracji... :P w CS''a xP n/c a pomyślałeś może JAK
reszta klienteli by sie na ciebie patrzyła?:P Albo chociaż kelner?


xDD no w sumie :D ja osobiście bym rakiej szopki nie od^3$@* no ale niektóży są do tego zdolni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I temat ponownie jest martwy..dobrze by go było odkopać chyba, ze naprawdę już nikt nie ma wątpliwości, że istnieją gracze-kobiety:d O cudowny dniu.. ;) hm 26 marca zeszłego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:19, Catastrophe-she napisał:

I temat ponownie jest martwy..dobrze by go było odkopać chyba, ze naprawdę już nikt nie
ma wątpliwości, że istnieją gracze-kobiety:d


Fikcja literacka. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie kminie z jakiego to powodu znacznie wieksza czesc lasek nie graja w zadne gry ;P
No wyjatek stanowia SIMS''y :D nie wiem co Wy w tym widzicie sam osobiscie gralem w 2 z 15min. i zrobilem jakis melanz na chacie to jakas klientka sie porzygala i zeszla i tylko duszek wylecial ale mialem zbite z tego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... Narzekacie ;) Ostatnio chciałem sobię zrobić nocną sesyjkę przy Xboksie. Z nudów wlazłem w znajomych - patrzę - dostępna seless (gramowiczka). Eee tam... Będzie grała godzinkę i pójdzie... Wchodzę za 3 godziny... ona cały czas gra w Left 4 Dead! Patrze koło 1 w nocy... Ona dalej gra... Wymiękłem. Poszedłem spać. Rano wstaje, po późnym śniadaniu (tak koło 11?) Wchodzę w Xboxa - patrzę - seless gra w L4D;). Więcej takich dziewczyn, które jak w coś grają, to w coś więcej niż Simsy czy Zumę ;)... A jakbym jeszcze taką dziewczynę "na żywo" poznał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś słyszał o tzw. dywizjach "Lejdis" w CS? Ja tylko słyszałem, trochę widziałem w HSTV i nic poza tym. Osobiście nie znam dziewczyny, która godzinami zagrywa się np. w Call of Duty. A szkoda, bo chciałbym... Nawet chciałbym mieć taką dziewczynę. Może nie maniaczkę, ale jednak, żeby nie uważała to za np. dziecinadę albo coś takiego.
Co do Simsów, to sam je lubię i przyznaje, że czekam na Simsy 3. Tylko, że zawsze używałem kodów. Na co? Nie trudno się domyśleć, że na pieniądze... I dlatego po wykupieniu czego się dało, zaczęło mi się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:19, Catastrophe-she napisał:

I temat ponownie jest martwy..dobrze by go było odkopać chyba, ze naprawdę już nikt nie
ma wątpliwości, że istnieją gracze-kobiety:d

Ja wiem że istnieją ale mało jest takowych dziewczyn, oj mało ;-D. Poza tym zabawiać w archeologa ci się zachciało ? ;p Kati ... poza tym jeszcze chcesz pisać w tym temacie ? I tak wystarczająco dużo jest tu tego twojego spamu ;-).

Wrona Hiero -> wiesz, dochodzę do wniosku że ten stereotyp dziewczyny grającej tylko w Simsy to bullshit. Owszem, graczki to rzadkość, ale jak już taką spotkasz to raczej nie ogranicza się ona tylko do prymitywnych Simsów :P.

W.S.A.D -> a łyżka na to niemożliwe ;-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 01:41, Izrafel92 napisał:

Gracze kobiety sa jak biale tygrysy. Rzadkie ... i piekne. Teraz czekam na grad uwielbienia
forumowiczek xD

Jakiez to poetyckie.. głębokie i hm uważasz ze jesteśmy na wymarciu?;D Rzuca czar : "Grad uwielbienia" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 03:19, Wrona Hiero napisał:

Ja tam nie kminie z jakiego to powodu znacznie wieksza czesc lasek nie graja w zadne
gry ;P
No wyjatek stanowia SIMS''y :D nie wiem co Wy w tym widzicie sam osobiscie gralem w 2
z 15min. i zrobilem jakis melanz na chacie to jakas klientka sie porzygala i zeszla i
tylko duszek wylecial ale mialem zbite z tego... :D

Simys sa nudne :P Fajnie sie to wszystko budowało i urządzało.. ale bawienie sie w życie? Chyba wyrosłam :P
Btw. Ostro balujesz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:16, Catastrophe-she napisał:

> Gracze kobiety sa jak biale tygrysy. Rzadkie ... i piekne. Teraz czekam na grad
uwielbienia
> forumowiczek xD
Jakiez to poetyckie.. głębokie i hm uważasz ze jesteśmy na wymarciu?;D Rzuca czar : "Grad
uwielbienia" :P


Tak, gracze-dziewczyny sa na wymarciu. Ale przez to ich "cena" jest tym wyzsza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 06:35, W.S.A.D napisał:

Eee tam... Narzekacie ;) Ostatnio chciałem sobię zrobić nocną sesyjkę przy Xboksie. Z
nudów wlazłem w znajomych - patrzę - dostępna seless (gramowiczka). Eee tam... Będzie
grała godzinkę i pójdzie... Wchodzę za 3 godziny... ona cały czas gra w Left 4 Dead!
Patrze koło 1 w nocy... Ona dalej gra... Wymiękłem. Poszedłem spać. Rano wstaje, po późnym
śniadaniu (tak koło 11?) Wchodzę w Xboxa - patrzę - seless gra w L4D;). Więcej takich
dziewczyn, które jak w coś grają, to w coś więcej niż Simsy czy Zumę ;)... A jakbym
jeszcze taką dziewczynę "na żywo" poznał ;)

A grała pomiedzy?:d Czy ja wiem czy to takie dobre.. może straciła rachubę czasu ;d i 11 to nie jest późne śniadanie, uwierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 06:50, Grinczar napisał:

A ktoś słyszał o tzw. dywizjach "Lejdis" w CS? Ja tylko słyszałem, trochę widziałem w
HSTV i nic poza tym. Osobiście nie znam dziewczyny, która godzinami zagrywa się np. w
Call of Duty. A szkoda, bo chciałbym... Nawet chciałbym mieć taką dziewczynę. Może nie
maniaczkę, ale jednak, żeby nie uważała to za np. dziecinadę albo coś takiego.
Co do Simsów, to sam je lubię i przyznaje, że czekam na Simsy 3. Tylko, że zawsze używałem
kodów. Na co? Nie trudno się domyśleć, że na pieniądze... I dlatego po wykupieniu czego
się dało, zaczęło mi się nudzić.

Masz racje nie znam cie:P Gry dziecinadą... so what każdy robi co lubi:P Tak jak już mówiłam simsy nudne sa jak flaki z olejem :P potem graczom przychodzą rózne dziwne pomysły odnośnie usuwania drabinek, tworzenia cmentarzy i zawiązywaniu fabuły na supełek niczym scenarzysci z TB&TB ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 14:46, KŁEJK napisał:

Ja wiem że istnieją ale mało jest takowych dziewczyn, oj mało ;-D. Poza tym zabawiać
w archeologa ci się zachciało ? ;p Kati ... poza tym jeszcze chcesz pisać w tym temacie
? I tak wystarczająco dużo jest tu tego twojego spamu ;-).

Odkopuję ten temat od czasu do czasu, myśle ze warto bo to głównie temat też dla dziewczyn na gramie, które moga sie wypowiedzieć, pokazać że jednak istnieją:P
Spamu nie spamu.. lepsze to niż zabawy słowne itp. tematy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:18, Izrafel92 napisał:

Tak, gracze-dziewczyny sa na wymarciu. Ale przez to ich "cena" jest tym wyzsza ;D

Bez dziwnych tekstów o cenach graczek mi tu :P z reszta możesz sie wytłumaczyć o co ci chodziło z ta cena ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować