Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 lat Diablo i Battle.netu

90 postów w tym temacie

Koczy napisał "kazdy wie ze Diablo stworzylo Blizzard North ktore teraz jest pod nazwa Flagship Studios i tworza Diablo III (Helgate:London!!)"

ale z tego co teraz Blizz mowi to jednka bedzie D3 wiec Helgate:London to nie D3 :> XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sie macie nad czym rozwodzic teraz co jest co.
Ja pamietam Diablo jako moją 2 gre( po pasjansie) którą miałem na swoim pierwszym komputerze. Gra od której nie mogłem sie oderwa jako uczeń podstawówki z genialnym klimatem i z muzyką (z przytupem:)).
To i ten legendarny tekst "yeeaahh fresh meet".. jakkolwiek sie to pisze. Tak to jest coś. Gra jest genialna i chyba już drugiej takiej nie bedzie. To był pomysł orginalny i zrealizowany rewelacyjnie.
Sto lat Diablo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niech świętuja, niech świętują bo dni bnetu są policzone. Bedą musieli się nieźle produkować żeby konkurować z supcomem i nadchodzącym konkurentem bnetu (o wiele lepszym i dającym dużo większe możliwości zarządzania profilem). Tym razem to doskonałość wygra, a nie obsceniczna prostota. Muahahahaha
PS: Fani Blizzu mozecie sobie darować nikczemną krucjatę. Total Annihilation Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo to jednak była i jest fajna gierka... :) Tylko, że wielu uważa, że to nie RPG, tylko Hack&Slash i po części się z nimi zgadzam, ale Diablo i tak wymiata!! A co do tej reedycji D1+HF to absolutnie sie zgadzam. Może by tak po prostu dodać Diablo 1 złotą edycję do Extra Klasyki Next, tak jak Morrowind?? I moglibyście dodać jeszcze spolszczenie. W prawdzie jest dostępne w sieci jako patch "przebudzenie", ale to jest totalna amatorka... Błędów ortograficznych dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 18:29, WorldWar3PL napisał:

Pamiętam battle.net w chwili wyjścia StarCrafta - nic nie działało ;-)


hehe - bywało i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To były piękne czasy,moja pierwsza miłość jeśli chodzi o gry tego typu ,nieprzespane noce, i mama pytająca gdy wstawała o szóstej rano do pracy czy już wstałem czy dopiero się kładę spać? aż się łezka w oku kręci , wtedy pisałem maturę a dzisiaj sam uczę innych w szkole jak ten czas szybko mija. ale takie gry są wieczne i więcej takich nie będzie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mowic Diablo to chyba pierwsza gra ,w ktora zaczalem grac po saperze i pasjansie,a zaczolem od dema i tak poszlo po kolei:)"what can i do for you"i ten glos mlotka:):P,a w Diablo 2 trzeba bylo o zabijac,a taki spoko koles z niego byl:P.Diablo pozostawi po sobie sporo wspomnien i na pewno dla wielu graczy jest czym wiecej niz tylko gra:)Kto by pomyslal wtedy ,ze to co oni wtedy wymyslili ,teraz jest czyms normalnym i nikt bez teo by sobiue nie mogl wyobrazac zadnej gry,bo chyba najfajniej gra sie przeciwko zywemu zawodnikowi,ktory ma swoja strategie i potrafi pomyslec,nie zawsze ale potrafi,a kazde zwyciestwo,nad nim przynosi wiecej satysfakcji niz pokonanie jakieokolwiek komputroweo stwora ze sztuczna inteligencja.Diablo bylo jest i bedzie zapamietane przez wszystkich ludzi,ktorzy choc na chwile wlaczyli komputer:),Ci co krytykowali iCi co pisali w samych superlatywach,chyba polacza sie w jedo i juz wiedza,ze to jest historia gier komputerowych i warto bylo toczyc bitwe,zeby powstalo cos takiego:)
Pozdrawiam czytajacych ten komentarz:) troszke popisalem sobie,bo nie mialem co robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo ma juz 10 lat? Jak ten czas szybko leci. A pamietam dobrze pierwsze spotkanie z ta gra: cudowne, bardzo klimatyczne intro, bardzo fajna i posepna muzyka w menu a sama gra... cud, miód i orzeszki. Tak miedzy nami to w pierwsza czesc Diablo od czasu do czasu jeszcze sobie gram, bo do dzis ta gra ma wrecz nieziemska grywalnosc. I chyba zaraz sobie te gre wlacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, dobry pomysl. Chyba tez przypomne sobie niesmiertelnego hita. Diablo jedynka miala niesamowity klimat. Dwojka juz takiego nie osiagnela (nic nie ujmujac drugiej czesci, rowniez genialna gra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh co to były za czasy pamiętam jak pierwszy raz sięz tą grą spotkałem, a było to u kuzyna który posiadał pc, aż rodzice nie mogli mnie odciagnać od diablosa bo się tak wciągnęłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze chyba sa wroce na chwile do pogrania znowu w diablo... pewno cale moje konto z d2 diabli (:P) ... wszytkie itemki poszly sie je*ac... a dalczego ?? bo troche ponad rok gram juz tylko w GW :P a Jeggred... wszyscy ze starej ekipy Blizzard North sa teraz we Flagship... a Blizzard North nie stworzyl Battle.netu tylko odzielne studio blizzarda ktore stworzyl BN dla Diablo, Warcrafta i Starcrafta... a teraz oczywiscie tworza zespol Arena.net i naszego kochangeo GW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo to niesamowita i jedyna w swoim rodzaju ( może tylko ja tak odczówam) seria do której wraca sie po latach a ona się nie starzeje. Emocjonujące potyczki, poczucie potęgi bohatera... w jedynke a zwlaszcza hellfire zagrywam sie do dzisiaj, pomimo jak by się wydawalo przedpotopowej grafy, gra jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo Billard portafi robic naprawde swietne gry i chyba KAZDY sie ze mna w tej kwestii zgodzi... kazdy slyszal lub kazdy gral w przynajmniej 1 ich dzielo bo inaczej tego nazwac nie mozna ^^ ... Starcrafta,Diablo,Warcraft,WoW.........jednak wedlug mnie to ostatnie troszke jest zbyt przereklamowane choc tez dobre.. ;] pamietam jak mialem 6 lat i pierwszy raz gralem w starcrafta .. tych emocji nie da sie zapomniec ;]]] "my life for aiur"..ulubione postacie sara,raynor, i fenix ;]]] albo jak po szkole chodzilem i gadalem sobie po angl ich texty ^^ hmm potem gralem w diablosa tez bardzo mnie wciagnal... no i wyszedl wkoncu warcraft gra ta zachwycalem sie cale gimnazjum ^^ a na koncu byl wow gralem w niego 4h dzinnie niewidzialem innej gry dopuki kolega nie wybral sie ze mna spontanicznie do empiku po gre wspoltworcow WoWa ;]]

PS.wedlug mnie SC to najwieksze dzielo z dziedziny strategi scince-fiction jakie kiedykolwiek powstalo :D

Gl & HL drogi blizzie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 01:55, CCn napisał:

Nooo Billard portafi robic naprawde swietne gry i chyba KAZDY sie ze mna w tej kwestii zgodzi...

Nieuważnie czytasz. Lepiej nie wypowiadać sie za wszystkich, bo to może niektórych urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 02:05, hans olo napisał:

Nieuważnie czytasz. Lepiej nie wypowiadać sie za wszystkich, bo to może niektórych urazić.


co ze kazdy gral w przynajmniej 1 gre blizza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo I cudo :D pamietam jak na kompa to dostalem dni i noce nie przespane , te intro i muzyka wprowadzajaca do gry miód :] Gralem w D1 na PSX i na PC zostal mi jeszcze D2+LOD ktory kupilem z półtora roku temu

GL Blizz~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować