Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 lat Diablo i Battle.netu

90 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2007 o 15:54, Lailonn napisał:

Wszystko fajnie pieknie ale z okazji rocznicy mogliby przygotowac jakis update czy cos ...


I zrobić coś z tymi lagami i join bugiem ... i oczywiście jak do tej pory też lipa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do diablo to nigdy nie grałem na BNie ale w solo to tylko jedna gra w mojej pamięci może z nią konkurować FINAL FANTASY VII.

PS: Dodam tylko, że pierwszy kontakt z Diablo miałem dopiero w 2000 roku jakiś czas przed wyjściem Diablo II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 lat 100 lat niech nam zyje 100 lat Niech mu gwiazdka pomyslnosci nigdy nie zagasnie a kto z nami nie wypije niech pod stolem zasnie albo niech go piorun trzasnie! Hołk bylem tu Blantman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa mi też kiedyś już się obło że robią 3 część ale PODOBNO brakowało im kasy nie wydaje mi się żeby tak znana firma z takimi hitami nie miała kasy no ale dobra ja kiedyś no nie tak kiedyś jakieś chyba około pół rou temu kupiłem Anatologie Blizzarda jestem z niej bardzo zadowolony no i super no ale jak Diablo 3 wyjdzie to pewnie ii tak sobie nie kupię bo znając nasz grzmotnięty (momentami) świat cena będzie równie grzmotnięta jak i grafika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, co by tu napisać, szczerze nie ma co, moje życie, tak życie bez serii i historii, fabuły, warcraftów w tym wow i diablo nie było by takie świetne, oby tak dalej blizzard nas zachwycał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować