Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Need for Speed

98 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2006 o 19:27, kuko7 napisał:

Dla mnie najlepszy jest Most Wanted... wspaniała grafika i grywalność...
Czekam na Carbon!!!

ja już mam super gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 19:27, kuko7 napisał:

Dla mnie najlepszy jest Most Wanted... wspaniała grafika i grywalność...
Czekam na Carbon!!!

ja już mam super gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:32, BlackBomb napisał:

Ja grałem w :
1. NFS Hot Pursuit 1 --> nawet niezłe, ale czegoś mi brakowało
2. NFS Road Challenge (na Play Station) --> niestety może to przez platforme, ale nie spodobało
mi się
3. NFS Porsche Unleashed --> to było coś :) (oczywiście coś wspaniałego)
4. NFS Hot Pursuit 2 --> przez pierwszy miesiąc ok, ale później nuda (od tej serii oczekuje
czegoś więcej niż miesiąc zabawy)
5. NFS Underground --> zaczyna się zabawa (super zabawa) w tuning :), no i fajny klimat
6. NFS Underground 2 ---> wg. mnie najlepsza część w którą grałem
7. NFS Most Wanted --> policja to taki plus, ale nie dla wszystkich, poza tym mało rozwinięte
opcje tuningu, grafika bardzo dobra
8. NFS Carbon --->oczywiście jeszcze nie grałem, ale zapowiada się na najlepszą część....

ja zacząłem od NfS Undegronda2 do carbona i czekam na nastepną część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie wiedział, mój post był napisany "01.10.2006, 16:57", więc 3 miesiące temu...

PS Nie pisz tylu postów pod rząd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie NFSy począwszy od pierwszego Undergrounda są oczywiście wspaniałe, ale mi brakuje w nich jednej opcji - uszkodzeń samochodu. To, co sprawiało że "czwóreczka" była taka grywalna i zupełnie nie rozumiem, czemu z tego zrezygnowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie NfS''y od pierwszego Underground''a to nie są już prawdziwe NfS''y i kropka.

Czy ktoś wie jak uruchomić NfS: Porsche pod Win XP? Włączam ten tryb pracy niby Win 98, ale i tak po wyświtleniu intra, pojawia się ekran ładowania i... kicha, nic się nie dzieje, ekran ładowania zostaje, komp się nie wiesza, ale jedyne wyjście to wyłączenie gry przez Alt+Ctrl+Del. Czy ktoś wie jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 16:42, MKRaven napisał:

Czy ktoś wie jak uruchomić NfS: Porsche pod Win XP? Włączam ten tryb pracy niby Win 98, ale
i tak po wyświtleniu intra, pojawia się ekran ładowania i... kicha, nic się nie dzieje, ekran
ładowania zostaje, komp się nie wiesza, ale jedyne wyjście to wyłączenie gry przez Alt+Ctrl+Del.
Czy ktoś wie jak to zrobić?


W folderze z grą znajduje się plik gimme.dll - zmień nazwę tego pliku lub go usuń i gra ruszy bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:48, Goozys napisał:

> Czy ktoś wie jak uruchomić NfS: Porsche pod Win XP? Włączam ten tryb pracy niby Win 98,
ale
> i tak po wyświtleniu intra, pojawia się ekran ładowania i... kicha, nic się nie dzieje,
ekran
> ładowania zostaje, komp się nie wiesza, ale jedyne wyjście to wyłączenie gry przez Alt+Ctrl+Del.

> Czy ktoś wie jak to zrobić?

W folderze z grą znajduje się plik gimme.dll - zmień nazwę tego pliku lub go usuń i
gra ruszy bez problemu.


Czasu przetestować jeszcze nie miałem, ale dzienks za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeśli chodzi o NFS to rządzi tylko NFS Porshe :)
Miałem identyczny problem z uruchomieniem tej gierki ale u mnie jakoś po entym włączeniu wchodziło bez problemu... :P
Ja też dziękuję za podpowiedź jak "Porshaków" uruchomić. Bardzo się przyda i nie będę musiał się tak nawyklinać pod nosem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest masa tematów, ale ja się zapytam w tym, bo jest o całej serii, chyba. W jakiego NFS można pograć na padzie, i jeśli się da to w jakim 1v1? Chodzi o pad vs klawia? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy NFS 2 chodzi u was na XP? Bo mi się co prawda włącza, ale występują jakieś błędy graficzne. Jest może na to jakaś łatka? Bym zapomniał - podobno istnieje jakiś patch poprawiający grafikę do poziomu tej z NFS 2 SE. Wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że mi chodzi o NFS 2 z 1997 roku :D. Chciałem wrócić do dzieciństwa - pamiętam jak się w to zagrywałem dniami i nocami u jednego z kumpli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

31.Maj.2007 - taka data widnieje w zwiastunie najnowszej części NFSa. Narazie nie znany jest podtytuł. Zwiastun pokazuję wytuningowane auto, które przygotowuję się do startu w wyścigu na ćwierć mili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować