Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Need for Speed

98 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o symulaotry jazdy/ gry samochodowe któe ponad inne tytułu wyróżniają się realistyką to jest kilka takich. FlatOut było uznane przez 99% graczy i serwisów za idealny model jazdy i fizyki na torze. Obecnie szykuje się CRC 2005 które pod tym względem też ma być grą niezgorszą. Przypuszczam, że gdyby jeszcze troche poszukać to tych tytułów byłoby znacznie więcej. Ponadto seria Colin McRally też przez dość długi okres czasu zachwycała ludzi sposobem kierowania pojazdów jak i mechaniką uszkodzenia. A i własnie sobiie przypomniałem o grze S.C.A.R. która ponoć ( niestety nie miałem okazji zagrać ) również ma dobrą relistykę jazdy tymi bolidami, rodem z amerykańskich wyścigów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto lista tytułów w które grałem: NFS2, NFS: porshe, NFS hot pursuit 2, NFS underground 1 i 2, NFS most wanted. A słyszeliście może o opowieści , która twierdzi że NFS porshe nie działa na Windows XP, waszym zdaniem prawda czy fałsz ( pogromcy mitów :)) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm grywałem troche w Hot Pursuit i grałem też w Undergrand 2 ale nie ma to jak Most Wanted :) coś pięknego nejlepsze są pościgi policji :) można naprawde zaszaleć w tej części NFS ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gre NFS: MW moji koledzy majagorsze kompy ja mam 512r DDR ram, Athlon 2500+ GEforce 5200 i gra mi sie przycina gdy mam grafe na 1024 i na 800 i nawet na 600roz. strasznie mi sie tnie a moim kolegą którzy maja gorsze kompy chodzi im normalnie dlaczego tak jest przeciesz detale, tekstury itp mam na małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 20:50, kepny napisał:

Może spróbuj ściągnąć nowe stery go graficznej :) ... i wtedy zobacz

Mam najnowze sterowniki i najnowszy Direx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 20:42, Filip92 napisał:

Mam gre NFS: MW moji koledzy majagorsze kompy ja mam 512r DDR ram, Athlon 2500+ GEforce 5200
i gra mi sie przycina gdy mam grafe na 1024 i na 800 i nawet na 600roz. strasznie mi sie tnie
a moim kolegą którzy maja gorsze kompy chodzi im normalnie dlaczego tak jest przeciesz detale,
tekstury itp mam na małe


Problem z całą pewnością leży po stronie karty graficznej. Jest to najsłabsza karta z rodziny GF 5xxx, która osiągami nie dorównuje nawet GF 4200, którego notabene cały czas trzymam na jednym z kompów... i daje radę. Co prawda Twoja karta obsługuje nowsze standardy, jednak ogólnie ustepuje swojemu starszemu bratu/siostrze :) U mojego znajomego GF 5200 wymiekał po 0,5 h grania w Colina 3 a ja zarwałem zarwałem nad nim nockę. Obawiam się, że koledzy mimo np. słabszych procków, czy starszych kart graficznych, mają jednak te drugie silniejsze.

Tyle w sprawie Twojego problemu. Teraz kolej na mnie :)

Need for Speed V: Porsche 2000 - (na nomen omen GF 4200; Athlon XP+ 2,5; 512 MB DDR i Win XP pro) Gra instaluje się elegancko, bez żadnych błędów. Po instalacji wyskakuje okienko powitalne, wybieram opcję play, ekran zmienia barwę na czarną (w domyśle wczytywanie gry), i na tym moja zabawa się kończy. Widoczne są poczatkowe momenty każdego z filmików (ten z logo EA i intro) po czym momentalnie ekran się ściemnia :) tzn. urywa się film :) a muzyka w tle gra dalej. Tak samo dzieje się kiedy gra przechodzi do menu głównego i ekranu tworzenia profilu. Być może to wina monitora - HP M70 17". Dodam, że na poprzednim konfigu (tzn. taki sam tylko z win98) nie było żadnych problemów.
Proszę jednak o nie udzielanie odpowiedzi w stylu - "skontaktuj się z pomocą techniczną", bo ostatecznie i na to pewnie przyjdzie pora. Pytam się jednak, czy komuś z Was przytrafiło się coś podobnego i wiecie może w czym leży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:22, lord dredy napisał:

Oto lista tytułów w które grałem: NFS2, NFS: porshe, NFS hot pursuit 2, NFS underground 1 i
2, NFS most wanted. A słyszeliście może o opowieści , która twierdzi że NFS porshe nie działa
na Windows XP, waszym zdaniem prawda czy fałsz ( pogromcy mitów :)) ?


niestety to chyba nie jest mit. Choć mam nadzieję, że się mylę. Patrz powyżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:22, lord dredy napisał:

Oto lista tytułów w które grałem: NFS2, NFS: porshe, NFS hot pursuit 2, NFS underground 1 i
2, NFS most wanted. A słyszeliście może o opowieści , która twierdzi że NFS porshe nie działa
na Windows XP, waszym zdaniem prawda czy fałsz ( pogromcy mitów :)) ?


Ja grałem na XP i to całkiem niedawno, ale ja mam SP 1, a podobno SP 2 kłuci się z niektorymi grami i może wtedy Porshe nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię NFS III i IV :D. Z tym że mam teraz z nimi pewien problem bo pykałem w nie jeszcze na starym kompie z takim czymś co się nazywało AKCELERATOR GRAFICZNY :D (był to Diamond Monster II- straszna maszyna) i gierki śmigały na tym aż miło. Teraz mam nowego kompa (z Radeonem X800 GT) i niestety nie mogę włączyć akceleracji sprzętowej gdyż jak ustawiam w setupie Direct 3D to gea nie chce się uruchomic a działa tylko Software :(. Ma ktoś może pomysł jak to zrobić żeby móc cieszyć się grafiką w pełnej jakości na nowej karcie graficznej ?

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w:
1. NFS Porshe 2000 --> takie sobie
2. NFS Hot Pursuit 2 --> takie sobie
3. NFS Underground 1 --> najlepszy tuning
4. NFS Underground 2 --> najlepszy tuning
5. NFS Most Wanted --> super ucieczki przed policją

Teraz czekam na NFS Carbon. Ma to być przełom. Połączenie U1, U2 i MW. Dlatego myślę, fani serii NFS nie zawiodą się na tej 10 już części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w :
1. NFS Hot Pursuit 1 --> nawet niezłe, ale czegoś mi brakowało
2. NFS Road Challenge (na Play Station) --> niestety może to przez platforme, ale nie spodobało mi się
3. NFS Porsche Unleashed --> to było coś :) (oczywiście coś wspaniałego)
4. NFS Hot Pursuit 2 --> przez pierwszy miesiąc ok, ale później nuda (od tej serii oczekuje czegoś więcej niż miesiąc zabawy)
5. NFS Underground --> zaczyna się zabawa (super zabawa) w tuning :), no i fajny klimat
6. NFS Underground 2 ---> wg. mnie najlepsza część w którą grałem
7. NFS Most Wanted --> policja to taki plus, ale nie dla wszystkich, poza tym mało rozwinięte opcje tuningu, grafika bardzo dobra
8. NFS Carbon --->oczywiście jeszcze nie grałem, ale zapowiada się na najlepszą część....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:32, BlackBomb napisał:

Ja grałem w :
1. NFS Hot Pursuit 1 --> nawet niezłe, ale czegoś mi brakowało
2. NFS Road Challenge (na Play Station) --> niestety może to przez platforme, ale nie spodobało
mi się
3. NFS Porsche Unleashed --> to było coś :) (oczywiście coś wspaniałego)
4. NFS Hot Pursuit 2 --> przez pierwszy miesiąc ok, ale później nuda (od tej serii oczekuje
czegoś więcej niż miesiąc zabawy)
5. NFS Underground --> zaczyna się zabawa (super zabawa) w tuning :), no i fajny klimat
6. NFS Underground 2 ---> wg. mnie najlepsza część w którą grałem
7. NFS Most Wanted --> policja to taki plus, ale nie dla wszystkich, poza tym mało rozwinięte
opcje tuningu, grafika bardzo dobra
8. NFS Carbon --->oczywiście jeszcze nie grałem, ale zapowiada się na najlepszą część


ja grauem w
1.The Road & Track Presents : Need For Speed --->Głupia Część
2.NFS 2---> super wypas z........e
3.NFS 3---> yakas dziwna ta policja tu
4.NFS 5--->same porszaki nuuuda
5.NFS HP2--->Super a gdy ma sie plyte zKSGRY EXTRA numer 6 to total full
6.NFSU1--->fajna grafa super muza ekstra czenści
7.NFSU2--->najnajnajnajlepsza czenść
8.NFSMW--->gópia police super muza grafa z.......a
9.NFSCarbon---> zapowiada sie na nalepszom część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo,witamy nową forumowiczkę:)


Oczywiscie jak każdy fan serii NFS grałem we wszystkie częśći na PC.Oprócz CARBON,ale to będzie prawdziwy przełom,objawienie,najlepsza część:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim pierwszym Need for speed'' em jest NFS Most wanted. Zawsze nie lubiłem ścigałki po ulicach z oczywistej przyczyny a mianowicie zniszczeń. Udalo mi sie zwalić ten mur i kupilem...i..jestem zadowolony. Co prawda gralem w dema poprzednich częsci i w Need for Speed Underground 2 szczegolnie podobala mi się tak zwana swoboda ruchu. można bylo pozwiedzać miato a w MW ciagle ci policja siedzi na dupie i nie chce sie odczepić. Jadę se zwiedzic miasto, albo daje koledze..policja. To mi się nie podobalo w serii pościgow. Zastanawiam sie nad kupnem U2, a wtedy ocenię która lepsza, lecz dłużo sie nasłuchałem tutaj na forum i nie tylko że jest lepsza od jej następczyni:D Oczywiście kupię Need for Speed Carbon, gdyż chyba zakochałem sie od pierwszego wejrzenia( he,hee//), a prawdopodobnie bedzie jeszcze lepsza, jeszcze ładniejsza, jeszcze bardziej efektowna i ogólnie super, wiec kupię edycę kolekcjonerska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja hralem jedynie w:
nfs: porshe --- nawet nawet ale stosunkowo nuudna po pewnym czasie
nfs: hot pursuit 2--troche nuudnwa na dluzszy czs
nfs: underground --- suuper gierka
nfs: underground 2 ----suuuuuuuuper gierka
nfs: most wanted --- taka sobie
nfs carbon --- nie moge sie juz doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w:
Need For Speed - grafika, hm.... niezwykła :D
Need For Speed 2 - Najlepsza samochodówka swojego czasu
Need For Speed 2 Special Edition - jeszcze więcej tego samego, najlepszego ;]
Need For Speed 3: Hot Pursuit - Genialna gra... te customizowanie kolorów, te trasy, te samochody... (El Nino! :D)
Need For Speed 4: High Stakes/Road Challange (także PlayStation) - Bardzo fajna gra, pierwszy NFS z możliwościami tuningu ;]
Need For Speed 5: Porsche Unleashed/Porsche Challange (także PlayStation) - zarąbista gierka, do tej pory wspominam szaleństwa w 911 GT1 na trasie w Alpach ;D
Need For Speed: Hot Pursuit II - totalna porażka, na dodatek dane wozów zapisane w .txt ...
Need For Speed: Underground - tego nie trzeba tłumaczyć :D
Need For Speed: Underground 2 (także PS2) - więcej cześci, więcej samochodów, więcej tras. Super gierka
Need For Speed: Most Wanted - Renesans zabawy z glinami, wielka rozwałka i koncepcja BlackList - Bardzo dobra gra
Need For Speed: Most Wanted 5-1-0 - Wersja na PSP, inne trasy, inne samochody, agresywniejsze i niesamowicie przeszkadzające gliny. Bardzo dobra gra
Można więc rzec, ze jestem z Serią Need For Speed od początku. Może nie grałem we wszystkie w takiej kolejności, ale grałem we wszystkie ;] NfS maniac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 19:40, NyGgA MiLy napisał:

Ooo,witamy nową forumowiczkę:)


Oczywiscie jak każdy fan serii NFS grałem we wszystkie częśći na PC.Oprócz CARBON,ale to będzie
prawdziwy przełom,objawienie,najlepsza część:)



na przyszlosc zapamientaj NyGgA MiLy
JESTEM CHLOPAKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maja to moje przezwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2006 o 20:03, maja96 napisał:

>
>

Dnia 08.09.2006 o 20:03, maja96 napisał:

na przyszlosc zapamientaj NyGgA MiLy
JESTEM CHLOPAKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maja to moje przezwisko



Ale twój nick na to wskazuje.Najlepiej,jakbyś założył nowe konto z ''''normalnym'''' i jasnym nickiem:)


Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 11:45, conradzik napisał:

> Oto lista tytułów w które grałem: NFS2, NFS: porshe, NFS hot pursuit 2, NFS underground
1 i
> 2, NFS most wanted. A słyszeliście może o opowieści , która twierdzi że NFS porshe nie
działa
> na Windows XP, waszym zdaniem prawda czy fałsz ( pogromcy mitów :)) ?

niestety to chyba nie jest mit. Choć mam nadzieję, że się mylę. Patrz powyżej....

szkoda pograłbym se, pamiętam jeszcze jak miałem jescze windowsa ME to śmigałem normalnie zabawa z porshe była przednia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować