Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagraj z BenQ - etap 1

182 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 23:17, RedSqll napisał:

Kto to jest Will Wright? :P


Miły pan który tworzy gre "SPORE" i ma na swoim koncie największy gierkowy tasiemiec jaki powstał taką komputerową Mode na Sukces ;P Więcej nie podpowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Hmm pytania ciekawe:) Szczególnie to ósme mnie intryguje: 19 czy 20?
Michallow chodzi pewnie o pierwszą, bo najpierw zmienili na tą drugą podczas produkcji a dopiero potem na Wing Commandera.
Podchwytliwe okrutnie te pytania:)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 23:27, Mistic napisał:

Sprawę tę zgłosiłem już Domkowi na e-maila ;-) Mam nadzieje, że w najbliższym czasie moją wiadomośc
przeczyta :-)


Odpisałem Ci na maila. Jeżeli chodzi o zakończenie sprawy na forum, to skoro już ją tutaj zacząłeś, to mi pozostaje napisać, że zarzuty są bezpodstawne. :)

Z całą pewnością w każdym z pytań poprawna jest tylko jedna odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości co do pytania 8. W momencie gdy pojawiły się pytania, WOW:TBC jest już w fazie złotej. On też się liczy, choć jest niewydany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 02:22, Domek napisał:

Z całą pewnością w każdym z pytań poprawna jest tylko jedna odpowiedź.


Hmm no to bardzo dziwnie bo przedmioty są dwa :/

Jak tylko zostaną ogłoszone wyniki to podam linki do owych przedmiotów.

Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 10:09, PolishWerewolf napisał:

Przeczytaj uważnie newsa, a się dowiesz. Wystarczy skupić się na tekście...



Pisze 3 dniowy etap,czyli dzisiaj kolejny etap.Popatrzylem na nagrody i jakoś mi się zabardzo niespodobaly :(Szkoda że niema karty graficznej ,bo mi by się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kurs czytania ze zrozumieniem albo lepszą aktywność na lekcjach języka polskiego. Pierwszy etap trwa 3 dni, czyli tyle co każdy następny. Jak zaczał się wczoraj w piątek, to kiedy się zakończy, hmm? Teraz tak, trzeba było uważać na matematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pytaniu nr 2, dotyczącym Ultimy Online, chodzi o to ilu graczy jednocześnie było zalogowanych do świata gry, czy o to ile ludzi jednocześnie posiadało konta do gry (nie koniecznie byli zalogowani). Pytanie jest jak dla mnie trochę niejasne ("Ilu ludzi grało maksymalnie na raz w Ultimę Online" - ja rozumię to tak, że siedzi masa ludzi w jednej chwili przy kompie i gra w UO, ale ktoś może rozumieć to tak, że ktoś ''gra'' bo ma zarejestrowane konto na serwerze i od czasu do czasu sobie wejdzie coś w grze porobić).
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 10:18, Zypel napisał:

Z góry dzięki za odpowiedź.


Wybacz, ale "ilu ludzi grało maksymalnie na raz" można rozumieć tylko na jeden sposób.

EDIT: Hmm, a może i nie... :>

Pomyślcie po prostu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować