Zaloguj się, aby obserwować  
Ardaren

Najśmieszniejsze zdarzenia w grach

37 postów w tym temacie

Fifa, a jakże. :D Po tym wyczynie bramkarza straciłem wszelki szacunek i chęć do grania w te gry.
Otóż, kiedy mój goalie trzymał piłkę, już przymierzałem sie do wykopania piłkę daleeeeeeeeeko na boisko, nacisnąłem klawisz podania... a ten kretyn odwraca się o 180 stopni i z pełnym impetem ładuje piłkę do bramki. :D

Inny błąd, ale już mniej śmieszny, dotyczył Prince''a WW. Kiedy dochodziłem do walki z wieeeeelgachnym gryfem, pokazywał mi się ładny filmik, gryf sobie zaskrzeczał i w tym momencie powinna sie zacząć młócka. Niestety, mój ukochany złomek (czyt. mój komp :D) uznawał ten fragment gry za idealny moment do restartu. Dodam tylko, że wszystkie PoPy nowej trylogii to moje ulubione gry. Strasznie chodziłem wkurzony, bo nie wiedziałem, co robić, a komp jak się restartował, tak robił to nadal. Później domyśliłem się, że mam stare sterowniki karty graficznej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Et tez mialem smieszna sytuacje (dla grajacych w ET mapa cortex) gdy niechcacy poszedlem za daleko i zaczalem spadac szybem w windzie. Uratowal mnie przeciwnik ktory wspinal sie po linie. Spadlem na niego z predkoscia ktora by mnie napewno rozmazala po podlodze, lecz dzieki jemu przezylem... z nim bylo troszke gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Operation Flashpoint. Miałem misję odparcia ataku w miasteczku. Ukryty z małym oddziałem piechoty między budynkami. Grałem rosjanami. Nagle zza rogu wyjechał Sherman i zaczął kosić żniwo. Dostał 2 razy z granatu, ale zdążył rozwalić wszystkich oprócz mnie. Ja czaiłem się w korytarzu jakiegoś domku z wyrzutnią RPG. W którymś momencie zobaczyłem, że na podwórko tego domu wieżdża Sherman, celuje we mnie i.... nic! Strzela z armaty i z KM a ja siedze spokojnie w tym domu wyglądając na niego przez okno. Rozumiem rozstrojony karabin, laeżeby armata? Strzelał tak przez 2 minuty, aż w końcu ja otworzyłem drzwi i strzeliłem raz z RPG. Normalnie, to do zniszczenia Shermana potrzeba ok. 5 pocisków. A ja jednym jak trafiłem to eksplodował od razu! Sam nie rozumiałem tego błędu.

Drugi przypadek miałem jak grałem w Mafie. Jeździłem po mieście Wrightem Coupe Fordorem. Jeździłem szybko, z ostrymi zakrętami. W którymś momencie samochód podskoczył na krawężniku, jakimś nieznanym mi sposobem wybił 6 metrów w górę i kiedy spadał, przeleciał przez ulicę jakby jej nie było. Spadałem gdzieś tam pod mapą, wookół było szaro. Prędkościomierz dawno osiągnął maksymalną predkość i zabrakło mu skali. Ilość kasy rosła. Po jakiejś minucie zobaczyłem podemną miasto, ale zupełnie inną dzielnicę niż tę na której skończyłem. Ulica zbliżała się nieuchronnie. Ja się wystraszyłem, że zabiję się o ziemię. Nagle zobaczyłem pode mną przejeżdżającego Lassitera V16 Fordor i spadłem centralnie na niego. Koła w obydwu pojazdach odpadły, wszystkie szyvy wybiło, w Lassiterze wgięło dach i maskę prawie do ziemii, a w moim wozie tył wgniótł się jakiś 1,5 metra, a poziom zdrowia sięgnął 3. Moje auto zawirowało w powietrzu i spadło na dach na ulice. Wiedząc, że mam tylko kilka sekund na uciezke szybko wysiadłem z auta i uciekłem. Po chwili obydwa auta eksplodowały. Szybko gwizdnąłem inne auto i pojechałem do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy przypadek z Total Overdose (swoją drogą świetna gierka :D). Jadąc samochodem uderzyłem w coś, i samochód zaczął jechać na przednich kołach. W takiej pozycji wjechałem do tunelu, gdie mogłem wybrać gdzie planszę gdzie się przeniose. Jak tylko odzyskałem kontrolę na grą, samochód zaczął się palić. No to otworzyłem drzwi i wyskoczyłem. I wskoczyłem w ziemie. I wyglądało to tak że wyadłem ofkoz poza tekstury (co się często w tej grze zdarza :D). No i spadam- nagle jestem przywracany nieco w górę- i znpwu spadam- i tak w nieskończoność. No i oczywiście cofanie czasu nie działało, a ostatni sejw był w połowie męczącej i upierdliwej misji. Az chce się grac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo smieszylo jak z takim jednym gralem w microprose soccer na c64 chyba, i za kazdym razem jak strzelalem bramke to podczas relpaya on nadal machal joyem probujac niedopuscic do wbicia bramki:D i nie moglem mu wytlumaczyc ze to tylko replay:D

Albo jak galismy n apsx w quakea na 4osoby druzynowao, to jeden koles zawsze zabijal minimum 1-2razy kogos, zawsze po tym mowil ze juz nie bedie sory bedzie bardziej uwazal, a chwile pozniej potrafil biegac i naparzac znow do kolesi z druzyny

Smieszy mnie jeszcze taka rzecz, oficjalny soundtrack z silent hilla 4 kosztuje prawie tyle co gra! przy czym oficjalny soundtrack poszerzony o kilka numerow kosztuje chyba cos kolo 20 zl mniej :) albo jak widze jakas gre za np 50zl wersje podstawowa, a ta sama gre z kilkoma dodatkami mozan kupic np za 40 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Muj ojciec jest kierownikiem w Media Expert i tam jeden pracownik cene gry (chyba Settlers V + dodatek jakiś) zrobił o 20zł tańszą od zwykłej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam coś z Total Overdose.Otuż wsiadłem na motor ,skoczyłem z rampy a motor..wbił się przednim kołem w sciane budynku...razem z głównym bohaterem oczywiście..siedząc tak na motorze kilka metrów nad ziemią zapragnołem zsiąśc z pojazdu.Po chwili stałem już na ziemi a motor...no cóż stał się w jakimś sensie ozdobą budynku w kturym utkwił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem buga w grze Splinter Cell : Pandora Tomorrow. W pewnej misji na pociągu nikt nie zwracał na mnie uwagi (nawet jak biegłem)!!!! Więc wygrałem tą misję z łatwością ale później wczytałem save, w którym zaczynałem tą misję bo nie chciałem oszukiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że w Gothicu był taki bugol, przez którego możnabyło wyrżnąć orki spod zamku nawet, jakimś totalny leszczem, a więc biegasz po ich obozie, a potem wbiegasz na ten słup po którym się włazi do zamku, no i tu cała magia, na odpowiedniej wysokości orki sobie stoją jakgdyby nigdy nic, a ty możesz je siec ^^ doprawdy fajne.

A poza tym teraz nie powiem o bugach, które mnie rozbawiły, ale o wszystkich random encouterach, easter eggach ze wszystkich Fallout''ów, w grze można kilkakrotnie spaść z krzesła kiedy wiadomo o co chodzi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze zdarzenia w grach? Niewątpliwie randomy w Falloutach, Spadający-z-nieba-gość w Morrowindzie, niektóre rzeczy w Fable, duszenie gościa w Hitmanie podczas... ekhem... "załatwiania potrzeb fizjologicznych" :D, niektóre gapy w THPS''ach... i chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w falloucie po raz pierwszy jak zobaczylem ta akcje rodem z swietego grala to sie polalem lekko:)

W fear raz z tej broni co strzela gwozdziami czy jak tego ien nazwac, trafilem goscia w glowe i co najsmieszniejsze klient jakos sie tak dziwnie tym przybil, ze wisial przybity do powietrza z glowa przybita w okolice krocza, jak sie spojrzalo pod pewnym katem, to klient wygladal jakby sobie loda robil:) i dodatkowo ten lod mu przebil glowe, dalem print screena i chcialem wyslac na konkurs screenowy w CDa, ale oczywiscie przypomnialem sobie o scrrenie jak wylaczylem komputer:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 11:17, JayC napisał:

Najśmieszniejsze zdarzenia w grach? Niewątpliwie randomy w Falloutach, Spadający-z-nieba-gość
w Morrowindzie, niektóre rzeczy w Fable, duszenie gościa w Hitmanie podczas... ekhem... "załatwiania
potrzeb fizjologicznych" :D, niektóre gapy w THPS''ach... i chyba tyle.

Co do morka i fallouta to się zgodzę w fable też są dziwne zdarzenia, ale najśmieszniejsze to chyba jak mi koń w TW na ścianę pionową wlazł :) Albo w Harrym potterze I na PC :P Uciekam przed trollem i nagle wpadłem dodziury
(teoretycznie bo potter biegał jescze w powietrzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować