Zaloguj się, aby obserwować  
cybek21

Anno 1503 pytania

6 postów w tym temacie

Ostatnio dostałem tą grę (bez spolszczenia) i powiedzmy troszkę się zawiodłem, jak na mój bardzo dobry sprzęt (co nawet gothic 3 chodzi) gra ładuje się za dłuugo. Co do grafiki i grywalności to nie mam żadnych zastrzeżeń.
Jednak najgorsze jest to że najprawdopodobniej nie ma w niej opcji tworzenia nowych map jak bylo to w Anno 1602 gdzie wystarczyło wybrać "koniec długiej wędrówki" i za każdym razem tworzona byla inna mapa.
Bez tego generatora grze zabrakło "wolności" jaka była w Anno 1602 :(

Jeśli jednak jest taka opcja to niech ktoś mnie na nią nakieruje bo ja już załamuje ręce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ktoś gra w tą grą ?!?!?! albo ją przeszedł ??/

znowu mam problem otóż w dolnym lewym rogu (screen na dole) pisze, że mam wyprodukowac 20 ton skury (z innymi produktami)
a na prawym górnym strzałka wsakzuje na budynek produkcji futer którego nie ma więc jak mam wyprodukowac tyle ton skór skoro nie moge wybudować takiego budynku który by mi w tym pomógł

Naprawdę prosze o pomoc bo załamuje ręce do tej gry :(

20070227194811

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że trafiłem na to Forum dopiero teraz bo bym Wam odpowiedział. Ale nic to i tak dodam. ANNO 1503 to gra w którą, w normalnym, domyślnie fabrycznym ustawieniu, nie da się grać ponieważ jej twórcy za punkt honoru postawili sobie zniszczenie gracza! Szkoda, ponieważ gierka jest świetna! Gram w nią już od ponad roku i ciągle nie mogę się znudzić. Aby stała się grywalna należy ją poprawić ingerując w kod pliku Data/BGruppen.dat który zawiera cennik opłat na wszystkie produkty i usługi nakładając algorytm: podwajamy każdą stawkę opłat za towary kupione w sklepikach, uzyskujemy w ten sposób realną sytuację grania. Oznacza to, że dochody z prawidłowo poprowadzonej gry od tej pory będą dodatne w sensownym, nieoszukańczym wymiarze przyrostu.
Przy okazji dodam, że wiele sobie obiecywałem po ANNO 1701 ale się strasznie rozczarowałem i w swej wściekłości wyrzuciłem płytkę ANNO 1701 do śmieci.
Jak na razie dla mnie, jedynie konkurencyjną grą z ANNO 1503 jest SimCity4 deluxe gdzie udało mi się już postawić pół mln miasto z saldem dodatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować