Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl!

86 postów w tym temacie

Dobra. Teraz to juz w ogole dziwne. Jest news, pojawia sie temat, nie moge jednak przeczytac tresci newsa, a potem... znika wszystko na prawie 5 minut ;-). Ktos sie pospieszyl widac ;-)...

PS. Zastanawiam sie na CoHem. Mialem chec ta gre kupic od jakiegos czasu, teraz jest chyba dobra okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

Już wkrótce w punktach handlowych na terenie całego kraju kupić będzie można gry w Totalnej Noworocznej Wyprzedaży CD Projekt. Na Gram.pl zaś trwa już Noworoczna Promocja, dzięki której wszystkie te tytuły (i nie tylko) kupicie w wyjątkowych, super niskich cenach.

Przeczytaj cały tekst "Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 12:36, Piotrek K. napisał:

PS. Zastanawiam sie na CoHem. Mialem chec ta gre kupic od jakiegos czasu, teraz jest chyba
dobra okazja :)

Ja tam polowałem na NWN2 bo cena wyjściowa była dla mnie zaporowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że skorzystam z tej promocji ;). Ale nie wiem jeszcze jaki tytuł kupię... A może kilka? Szkoda nie skorzystać z okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 12:46, Kocis1524 napisał:

to znaczy że jak ja kupiłem w sklepie na gram.pl NWN 2 za 74 zł z wykorzystaniem Wp to w sklepie
będzie tez tyle kosztować??


Noworoczna Promocja ( http://www.gram.pl/sklep_promo_lista.asp) jest ofertą wyłącznie sklepu gram.pl i opiera się na wykorzystaniu dużej ilości Wirtualnych Pieniędzy (tak, trzeba je mieć :) i uzyskania w ten sposób proporcjonalnie duuuużej zniżki. Ceny w tej promocji są cenami tylko sklepu gram.pl.
Natomiast w "zwykłych" sklepach, od 5 stycznia, trwać będzie Totalna Noworoczna Wyprzedaż, o której pisaliśmy tutaj: http://www.gram.pl/news.asp?id=3288.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały dylemacik :/ Gothic 3 vs. Medieval II.. niewiem co wybrać bo to i to chciałem kupić a teraz taka wspaniała okazja :]..

PELIETON: Kup sobie słownik a potem pisz :] :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 13:21, Szewczu napisał:

Ja mam mały dylemacik :/ Gothic 3 vs. Medieval II.. niewiem co wybrać bo to i to chciałem kupić
a teraz taka wspaniała okazja :]..

PELIETON: Kup sobie słownik a potem pisz :] :]


Tak, tak wiem "zamówiłem" powinno być, a nie "zamuwiłem" i jeszcze "się", a nie "sie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 13:21, Szewczu napisał:

Ja mam mały dylemacik :/ Gothic 3 vs. Medieval II.. niewiem co wybrać bo to i to chciałem kupić
a teraz taka wspaniała okazja :]..

PELIETON: Kup sobie słownik a potem pisz :] :]


A Ty ruwnież nie omieszkałeś popełnić błędów np. pisze się „nie wiem” a nie „niewiem" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że takich promocji nie było kilka miesięcy temu... ;)
Przynajmniej zaoszczędzieł bym trochę kasy, bo jak pomyślę ile straciłem kupując kiedyś te gry to.. grrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna wyprzedaż, ale byłaby jeszcze fajniejsza gdybyście każdemu z okazji Nowego Roku rzuciuli pare wPLN-ów ;) :P
Ja planuje zakup Gothica III i dodatku do HoMM V :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować