Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl!

86 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2007 o 20:39, Mistic napisał:

Możesz na każdą gre wykorzystać okresloną ilość wpln. Myślisz, że da się tutaj gre dostać za
same wplny? :/

>zha czyli jak mi pisze ze maX 13 WPLN toreszte musze dopłacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:43, Mistic napisał:

Dokładnie tak, wplnami możesz pokryć tylko pewną część ceny gry, za reszta płacisz realną kasą.

a z karzda dodana gra zwieksza mi sie kwota max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dodasz dwie gry do koszyka to możesz wykorzystać tyle wpln na ile pozwala pierwszy tytul + tyle na ile pozwala drugi tytul. Czyli dwa egzemplarze Diablo 2 to znizka 26 przy pomocy wplnow, bo jest 2 x 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:48, Mistic napisał:

Jeśli dodasz dwie gry do koszyka to możesz wykorzystać tyle wpln na ile pozwala pierwszy tytul
+ tyle na ile pozwala drugi tytul. Czyli dwa egzemplarze Diablo 2 to znizka 26 przy pomocy
wplnow, bo jest 2 x 13.

nie chodzi mi oto ze jak mam zarejestrowane gothic3 i diablo 2
i tez kwota do pokrycia wynosi 13 wPLN

to jak dodam gothic 2 noc kruka to ta kwota max (13wPLN) zwiekszy mi sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:48, Mistic napisał:

Jeśli dodasz dwie gry do koszyka to możesz wykorzystać tyle wpln na ile pozwala pierwszy tytul
+ tyle na ile pozwala drugi tytul. Czyli dwa egzemplarze Diablo 2 to znizka 26 przy pomocy
wplnow, bo jest 2 x 13.

nie chodzi mi oto ze jak mam zarejestrowane gothic3 i diablo 2
i tez kwota do pokrycia wynosi 13 wPLN

to jak dodam gothic 2 noc kruka to ta kwota max (13wPLN) zwiekszy mi sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:48, Mistic napisał:

Jeśli dodasz dwie gry do koszyka to możesz wykorzystać tyle wpln na ile pozwala pierwszy tytul
+ tyle na ile pozwala drugi tytul. Czyli dwa egzemplarze Diablo 2 to znizka 26 przy pomocy
wplnow, bo jest 2 x 13.



Nie chodzi mi o to ze jak mam zarejestrowane 2 gry i teraz kwota wynosi (13wPLN MAX) to jak dodam 3 to zmieni sie ta kwota max na wyzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda ZAREJESTROWANA na twoim koncie gra powiększa liczbe wplnów które posiadasz, na starcie każdy dostaje ich 10. Każda gra w sklepie ma z góry okresloną liczbę wpln które można na nią zużyć. Zmienia się ona z biegiem czasu, bądź w trakcie wyprzedaży, ale nie zależy ona od liczby zarejestrowanych przez ciebie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:52, TigerBoss napisał:

to jak dodam gothic 2 noc kruka to ta kwota max (13wPLN) zwiekszy mi sie??

Nie, nie zwiększy się. Jej wzrost może być spowodowany tylko poprzez promocję (teraz np obowiązuje wyprzedaż noworoczna i niektóre gry mają zwiększoną ilość możliwych do wykorzystania pieniędzy wirtualnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:56, Bajuj napisał:

> to jak dodam gothic 2 noc kruka to ta kwota max (13wPLN) zwiekszy mi sie??
Nie, nie zwiększy się. Jej wzrost może być spowodowany tylko poprzez promocję (teraz np obowiązuje
wyprzedaż noworoczna i niektóre gry mają zwiększoną ilość możliwych do wyko



no to rozumiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że nudze ale mam problem. Zamówiłem grę z tej promocji (medieval ) razem z Dark Messiahem którego premiera odbędzie się (oby) 23 stycznia według moich obliczeń promocja kończy się 2 dni wcześniej . Moje pytanie brzmi czy zapłace tak jakby promocja trwała dalej czy normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 10:59, skaybay napisał:

Sorry że nudze ale mam problem. Zamówiłem grę z tej promocji (medieval ) razem z Dark Messiahem
którego premiera odbędzie się (oby) 23 stycznia według moich obliczeń promocja kończy się 2
dni wcześniej . Moje pytanie brzmi czy zapłace tak jakby promocja trwała dalej czy normalnie ?


Twoja cena będzie taka jak figuruje w zamówieniu => jeśli zamówiłeś gry w trakcie trwania promocji, to nawet jeśli wysyłka będzie miała miejsc po zakończeniu promocji (np. z uwagi na występujący w zamówieniu pre-order), cena nie ulegnie zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko odnośnie Guld Wars, czy będzie jeszcze dostepne na gram.pl? Zalezy mi na odpowiedzi, bo jęsli nie to pozostaje poszukać przecen w innych sklepach, a ja wolę jak mni gry do domu dostarczają, po co sie przemęczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to mam takie jedno małe pytanko które ktoś już może zadał, mianowicie dlaczego na tej liście nie ma
Fable: Zapomniane Opowieści (jest na liście w CDP Insaider[taka cienka gazetka w CDA] obniżka 50%) a jest
TES: Morrowind? Brakuje też kilku innych tytułów. Czy lista jest niepełna czy też inne pozycje się pojawiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować