Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl!

86 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 14:58, DoomnY napisał:

Chyba coś słabo kupują, bo już drugi raz to reklamujecie.

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl nie ma zbyt wiele wspólnego z Totalną Noworoczną Wyprzedażą, vide post Destro w tym temacie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 15:43, Mistic napisał:

Ale fajnie, jutro tej promocji jeszcze nie będzie.

jak nie? przeciesz napisane jest ze promocja juz jest teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 15:47, Xantes napisał:

jak nie? przeciesz napisane jest ze promocja juz jest teraz!


Przeczytałes całego newsa czy tylko zdanie, że promocja już trwa? :/

Promocja która już się rozpoczęła dotyczy gram.pl. W zwykłych sklepach rozpoczyna się po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 12:37, mroczny mrok napisał:

A ja nad Titan Questem. Nie wiem czy sprawić sobie to, czy może lepiej Dungeon Siege 2??


Lepiej spraw sobie Titan Quest. Zreszta Dungeos Siege 2 jest słabo osiągalny obecnie (edycja black).

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:38, Hamsolo napisał:

AAAAA!!!!!! Szlag by Was trafił, a ja w święta zamówiłem Dark Crusade za 60 zł. A teraz kosztuje
30.

Tjaa, szlag ma trafić CDP za to, że TOBIE coś nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że premiera Dark Crusade była 14dni po ogłoszeniu tej promocji. Zrozumiem np. HoMM5 którego premiera była pół roku temu, ale 2tyg.?! To tak jakbyś uczył się na zaliczenie przez miesiąc, a koleś który przyszedł na poprawkę(nie było go na pierwszym terminie) dostał od razu 5. Weź pod uwagę, że nie każdy może pozwolić sobie na wydanie 30zł lekką ręką. Niestety to już nie pierwsze takie zagranie ze strony CDP :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie dziwi. Po co kupować te gry na gram.pl i tracić wPLN kiedy parę dni później w zwykłych sklepach będą kosztowały tyle co u nas z wykorzystaniem wPLN. Po co je tracić?? No chyba że coś źle zrozumiałem...
Mam ochotkę ma Medivala II. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie może można kupić Europa Uniwersalis : Victoria? Bo na gram.pl już długo niema. Miałem nadzieje, że możę w ofercie noworocznej coś sie znajdzie, ale nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować