Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl!

86 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 17:42, Magwisienka napisał:

Tjaa, szlag ma trafić CDP za to, że TOBIE coś nie odpowiada...


Nie, po prostu narzekam na mój fart ;) Tak bym miał kasę jeszcze na Ground Control II, ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentowałem samą wiadomość, a teraz chciałbym skomentować obrazek na głównej stronie prowadzący do tego newsa. Jest po prostu genialny - brawo dla autora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najdziwniejsze jest poczucie ze caly czas cdp nabija mnie w butelke i smieje sie w twarz. Gry ktore kupilem zaledwie miesiac temu teraz sa o 50% tansze malo tego sprobujcie pograc np w NWN2 Oczywiscie ciesze sie z promocji itd. Tylko to jest naprawde tani chwyt co swiadczyc moze chyba tylko o malej sprzedazy.....zastanowmy sie czemu?? cdp czyzby komus woda sodowa uderzyla do glowy i juz jest zarobiony po uszy,a moze jednak sprzedal dusze diablu i teraz liczy sie tylko ilosc a nie jakosc??
Moze kazdy widzi ta sprawe inaczej.....to niech sobie kazdy ja przemysli na wlasny sposob ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Gothica 3 za 75 zł. Dla mnie ta promocja to bomba jeszcze długo bym sobie nie pozwolił na G3 a tak to już do mnie leci. A pro po niezadowlonych że tak szybko: to co nie ma być wogóle promocji bo wcześniej była drożej a teraz taniej? Temu komu naprawde zależało to kupił na premiere i gitara. A jak sprzedaż zmalała to CDP obniżył cenę to sie zasady rynku nazywa chyba... Pozadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar kupić Scarface''a. Już dawno miałem na niego ochotę, ale zbieram na upgrade kompa. Lecz takiej okazji przeoczyć nie mogę :)))))))

Ps. Z tych nerwów już dzisiaj byłem w sklepie (w insiderze było że od 2) bo zapomniałem ,że na półki wszystko trafia w piątek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz na forum od.. świąt:) od tego czasu mnie nie było;) Wchodzę na gram.pl a tu co? Taka miła niespodzianka;) Mam wPLN-ki więc je wydam w tej promocji jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie będę śmiał jak za trzy tygodnie cena jeszcze bardziej zmaleje, ale i tak Gothica kupuję, muszę go włączyć do swojej kolekcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile będą kosztowały Medieval 2 i dodatek do F.E.A.R w normalnym sklepie na mieście w tych zniżonych cenach? Czy CDP wyda komplety gier np. F.E.A.R + dodatek po zniżonej cenie w normalnych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Noworoczna Promocja ( http://www.gram.pl/sklep_promo_lista.asp) jest ofertą wyłącznie sklepu gram.pl i opiera się na wykorzystaniu dużej ilości Wirtualnych Pieniędzy (tak, trzeba je mieć :) i uzyskania w ten sposób proporcjonalnie duuuużej zniżki. Ceny w tej promocji są cenami tylko sklepu gram.pl.

Cóż panie Destro, nie przesadzasz trochę, mówiąc że zniżka 1/5 ceny to duuuuuuuuża zniżka? Bez przesady, ale to coś to może ledwo średniej wielkości obniżka ceny. Dopiero 50% zniżka jak w przypadku tej wyprzedaży to naprawdę dość dużo biorąc pod uwagę podstawową wartość towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i wszystko cacy, CDP wielki jest jak mikolaj prezenty Wam wiezie - ho ho ho...
Tyle tylko ze po kij robic taka bzdurna rekalme?
Niby ze gry ktore puszczone beda do sklepow mozna zakupic w sklepie gram.pl i wystarczy kliknac obrazek... coz... nie tylko ja zauwazylem ze niejedna gra ma w tej opcji w sklepiku "naklad wyczerpany"... :/

A to chyba oznacza ze poprzez sklep gramw kilkiu przypadkach juz g.... kupimy a nie nie ta gre ktora jest reklamowana. Jawne i beszczelne nabijanie klineta w buteleke, tani i zenujacy chwyt marketingowy. Ba - dopiero sie usmieje jak w sklepach wymienionych w promocji rowniez nie bedzie tych tytulow..

Dlaczego nikt za to nie odpowiada?
Niestety - tak jak od zawsze lubie CDP , tak od pewnego czasu po prostu leja na nas z gory z boku i podskoku a przez swoje media staraja sie nam wmowic jacy sa wspaniali.

A o zanizaniu cen gier ktore ledwo co wyszly juz nie wspomne. Brat kupil gierki po 119 zl, teraz po 1-2 miechu moglby zapewne po 80. Efekt - powiedzial ze ma to w siedzeniu i ze nastepnym razem nie kupi w ogole...
Naprawde nie lepiej od razu wydac je po 20-30 zl mniej niz jak byly wydane i rozniesc konkurencyjnych wydawcow? Nie podoba mi sie polityka cenowo-organizacyjna w ostatnich miesiacach.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Noworoczna Promocja opiera się na wykorzystaniu dużej ilości Wirtualnych Pieniędzy i uzyskania w ten
>> sposób proporcjonalnie duuuużej zniżki.

Dnia 03.01.2007 o 17:46, ArnoldAnhilator napisał:

Cóż panie Destro, nie przesadzasz trochę, mówiąc że zniżka 1/5 ceny to duuuuuuuuża zniżka?


ArnoldzieAnihilatorze, obojętnie jakbym liczył, produkty w tej promocji dzięki wykorzystaniu wPLN stają się tańsze o 35-50% niż bez wykorzystania wPLN. Oczywiście każdy może powiedzieć, że jest to obniżka bardzo mała, zła, niedobra, a kiedyś w sklepie X produkt ten przeceniono już o 20%... Cóż, wszystkim dogodzić się nie da, ale skąd pomysł na 1/5 to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:22, malyziu napisał:

Niby ze gry ktore puszczone beda do sklepow mozna zakupic w sklepie gram.pl i wystarczy kliknac
obrazek... coz... nie tylko ja zauwazylem ze niejedna gra ma w tej opcji w sklepiku "naklad
wyczerpany"... :/

Wyprzedaż polega na wyprzedawaniu nakładu, i podobnie jak promocje, jest ograniczona "do wyczerpania zapasów" oraz obowiązuje tu zasada "kto pierwszy ten lepszy". Oczywistym następstwem jest, że gdy kolejne produkty się wyprzedają, pojawia się informacja wyczerpaniu nakładu i ew dacie dostawy jeśli jeszcze będzie ona miała miejsce i jest znana.

Dnia 03.01.2007 o 19:22, malyziu napisał:

A to chyba oznacza ze poprzez sklep gramw kilkiu przypadkach juz g.... kupimy a nie nie ta
gre ktora jest reklamowana. Jawne i beszczelne nabijanie klineta w buteleke, tani i zenujacy
chwyt marketingowy. Ba - dopiero sie usmieje jak w sklepach wymienionych w promocji rowniez
nie bedzie tych tytulow..

Przede wszystkim odsyłam do tego co napisałem powyżej. Nie wiem jak możesz w wypadku wyprzedaży mówić o nabijaniu w butelkę i żenujących chwytach marketingowych bo w jednym z kilkudziesięciu sklepów skończył się towar. I jeszcze rozwijając temat, nie usuwamy takich pudełek z listy, gdyż strona www.gram.pl/wyprzedaz dotyczy także czy nawet przede wszystkim zwykłych sklepów (zwróć uwagę na loga sieci na górze), gdzie taki produkt z dużą dozą prawdopodobieństwa może być dostępny wraz ze startem promocji. Ponadto, zawsze można w ten sposób dowiedzieć się więcej o produkcie, gdyż karta sklepowa zawiera komplet informacji z karty katalogowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie skoro pisze mi ze mam 65 wPLN i chciałem zamówic Diablo 2 Złota Kolekcja
to Dlaczego MAX moge dac 13 wPLN. a obok pisze ze mam 65wPLN no wiec jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować