Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo gry Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault na naszym serwerze

8 postów w tym temacie

Ponowie swoje pytanie z cdprojekt.info bo tam zostało bez odpowiedzi ;) Czy do pełnej, polskiej wersji dodatku potrzebna będzie polska wersja podstawki, czy może być angielska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Na naszym serwerze znalazła się właśnie wersja demonstracyjna oczekiwanego dodatku do doskonałego RTS-a ze stajni specjalistów od gatunku, czyli Warhammera 40,000: Dawn of War (wersja Lite pierwszego zdania: na naszej stronie umieściliśmy demo gry Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault). Plik waży 360 MB i pobrać go można spod tego adresu.

Przeczytaj cały tekst "Demo gry Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault na naszym serwerze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że będzie chodziła tylko z Polską. Gra jest totalnie spolonizowana (a raczej będzie :P) i raczej nie będzie kompatybilna z Angielską wiersją.

Tak samo jak z Warcraft 3 oraz Warcraft 3: tft. Miałem angielską wersję Warcrafta 3... dodatek polski. Musiałem zakupić polską wersję warcaft 3 - bo inaczej nie chciała się zainstalować. A nawet jak jakimś cudem by mi się udało - jednostki z dodatku mówiły by po Polsku a z podstawki po Angielsku ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko bardzo przyjemne, ma fajną zimową atmosferkę, wszystko cacy :) Szkoda tylko, że w demie jest stare intro (miłoby było zobaczyć coś nowego), ale ogólnie to nadal ten sam świetny RTSik dopasiony nowościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować