Zaloguj się, aby obserwować  
Xantes

Boks - Temat ogólny

375 postów w tym temacie

Co wiecie o walce Adamek- Kliczko

jak bedzie wygladać transmisja w naszym kraju, doczytałem sie ze trzeba będzie zapłacić 40 zł za obejrzenie walki w telewizji, prawda ?
Myslałem ze Polsat będzie pokazywał w otwartym, pełno zamieszenia w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 19:38, karolekx23x napisał:

Adamek - Kliczko 40 zł za obejrzenie walki, uwielbiam walki Adamka ale 40 zł to lekka
przesada.

A co Wy sądzicie ?

Gale MMA na zachodzie funkcjonują już tak od paru lat, w USA PPV było chyba od początku lat 90'' więc problemu w Polsce nie widzę, kto chce obejrzeć to zapłaci, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 08:50, karolekx23x napisał:

A jak będzie z tym sygnałem RTL, zakodują bo nie mogę się doczytać ?

Pewno zakodują, bo jest tylko minimalna szansa, że sygnał będzie niekodowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale znajdą się pewnie mili ludzie streamujący walkę w necie :) Nieźle się przy tym dorobią pewnie wiec np XDD Nich się polsat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 08:50, karolekx23x napisał:

A jak będzie z tym sygnałem RTL, zakodują bo nie mogę się doczytać ?

RTL jest i pozostaje niekodowany. Problem był w Polsce, bo przedstawiciele organizatorów wynajęli kancelarię adwokacką i zażądali od operatorów polskich sieci kablowych zaprzestania reemisji tego kanału (grożąc karami). Jednak Polska Izba Komunikacji Elektronicznej odpowiedziała, że "wezwanie" jest całkowicie pozbawione podstawy prawnej a operatorzy mają obowiązek do dokonania reemisji całego programu RTL bez jakichkolwiek przerw.
(Za To i Owo)
Ja się cieszę, bo akurat RTL mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, czy program RTL Schweiz będzie transmitował walkę adamka. Czytam teraz informacje jakoby RTL pozostał niekodowany, ale RTL Schweiz może być kodowany. Czy ktoś wie na ten temat więcej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 20:44, karolekx23x napisał:

RTL Schweiz bedzie kodowany czy nie ?

Tego nie wiem. W ogóle coś z tym RTL-em jakieś cyrki są. Mój dostawca kablowy TV powiedział, że RTL polecił im wyłączyć nadawanie swego kanału na czas walki, wbrew temu co poleciła PIKE.
Kto tu będzie górą, to jeden czort rozezna.
Ale jeżeli mi wyłączą, to przejrzę umowę i jeżeli to będzie możliwe zażądam zmniejszenia opłaty za wrzesień. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 00:27, A-cis napisał:

> RTL Schweiz bedzie kodowany czy nie ?
Tego nie wiem. W ogóle coś z tym RTL-em jakieś cyrki są. Mój dostawca kablowy TV powiedział,
że RTL polecił im wyłączyć nadawanie swego kanału na czas walki, wbrew temu co poleciła
PIKE.
Kto tu będzie górą, to jeden czort rozezna.
Ale jeżeli mi wyłączą, to przejrzę umowę i jeżeli to będzie możliwe zażądam zmniejszenia
opłaty za wrzesień. :-/



Ja ten kanał przejrzałem walka bedzie transmitowana, kanał mam na 248 i przełączam działa wiec mam nadzieje ze nie zakodują.

Chociaż wiem jakie jest stanowisko RTL-u wiec jak zakodują, usuną z listy to znaczy ze to wina Cyfrowego Polsatu i jak sie doczytuje to jest, będzie złamaniem prawa.

Trzymam kciuki za Adamka, wygra dziś przez nokaut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. nie mam kablówki i chciałbym wiedzieć, czy walkę Adamka z Kliczką będzie się dało obejrzeć na jakimś serwisie internetowym na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 12:53, Piterixos napisał:

Mam pytanie. nie mam kablówki i chciałbym wiedzieć, czy walkę Adamka z Kliczką będzie
się dało obejrzeć na jakimś serwisie internetowym na żywo?

pl-sport wyszukaj sobie w Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 13:15, byverter napisał:

> Mam pytanie. nie mam kablówki i chciałbym wiedzieć, czy walkę Adamka z Kliczką będzie

> się dało obejrzeć na jakimś serwisie internetowym na żywo?
pl-sport wyszukaj sobie w Google.


Jak wchodzę na ta stronkę to zaczyna mi wyć jakaś muzyka...:/, której nijak nie da się wyłączyć...Ale jak o 21 wejdę sobie na Stream 1 to tam będzie walka już tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 14:48, Offino napisał:

Nie rozumiem, czemu walka nie będzie normalnie transmitowana?


Będzie, w telewizjach kablowych, za 40 zł w systemie PPV. Jednym słowem robią powoli u nas drugą "hamerykę".
A w publicznej nie będzie transmitowana ze względu na politykę braci K. nastawiona na wyduszenie ze wszystkiego ostatniego grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 14:29, Piterixos napisał:

Ale jak o 21 wejdę sobie na Stream 1 to tam będzie walka już tak?

Spokojnie walka wieczoru dopiero po 23:) Chyba, że interesuje Cię cała gala wtedy
rzeczywiście od 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kradzież sygnału telewizyjnego jest przestępstwem. Mam nadzieję, żę tutejsi moderatorzy zrobią porządek z użytkownikami rozpowszechniającymi strony internetowe z takowym pirackim sygnałem i ukrócą ten proceder na forum gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować