Zaloguj się, aby obserwować  
Juzek303

Jak mieć dużo gier i dobry sprzęt czyli to co tygrysy lubią najbadziej za małą cene

114 postów w tym temacie

napiszcie jak dostać nowy sprzęt i wtym temacie chodzi mi terz jakie są wasze sprawdzone konfiguracje sprzętu
by dużo gier chodziło i jak zdobyć pieniądze na gry czy sprzęt. czekam na pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chybwa w cda, maja taki koncik konfiguracji, za rozsadne ceny, a zdobycie kasy to tak samo jak w kazdej innej dziedzinie, jezeli nie wygrasz to musisz soebi zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało to ma do sprzętu grywalnego ale niiedawno zaoszczęziłem 400zł bo skorzystałem z www.ceneo.pl
Kupywałem sobie kino domowe Samsung HT-Q20 naprawde warto korzystać z takich rzeczy!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 13:12, citekmaniak napisał:

Ja polecam branie udziału w konkursach. Ja nie chwaląc się w samym grudniu wygrałem w konkursach
nagrody za prawie 2tyś zł.


to prawda, konkursy to najlepsza droga do zarobienia pieniedzy :) zawsze te rzeczy mozna sprzedac i mamy gotówke, za którą można kupić nowy komputer - jak tak zbieram teraz na PSP :) mam juz połowe kasy zarobionej u brata, a teraz potrzebuje reszte jakoś zdobyć, to biore udział w konkursach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 13:12, citekmaniak napisał:

Ja polecam branie udziału w konkursach. Ja nie chwaląc się w samym grudniu wygrałem w konkursach
nagrody za prawie 2tyś zł.


jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie teraz mam zamiar kupić komputer ale poczekam aż do ukazania się nowe DX gdyż wtedy karty graficzne np. GF 8800 GT (sory jak pomyliłem nazwe) stanieją i wtedy zainwestuje w komputer a do tego czasu uzbieram więcej pieniędzy i pozwole sobie na coś jeszcze lepszego ;]
ale jeśli kupiłeś sobie już komputer a twoja karta nie spełnia wymagań DX 10 no to poczekaj aż inne stanieją sprzedają swoją i kupisz sobie karte jeśli teraz kosztują one około 2200 to zapewne będą kosztować później o połowe mniej albo o jakieś 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, ale bardzo mało. Mam obecnie zainstalowane 2 gry: Morrowind i Colin 04. NIepotrzeba do nich mocnej maszynki. Wykorzystuje go do muzyki, zdjęć, dokumentów itp. i dla internetu. A gram sporadycznie w morka, bo lubie. W Colina jak ktoś do mnie przyjedzie, żeby miał w co grać(mniejsze bachorki:))
Najlepiej kupować z wyprzedaży lub promocji. Dobre produkty w korzystnych cenach.
PS: Moj komputer ma chyba 6 lat i nie zmieniam go dopóki, dopóty się nie zepsuje doszczętnie(po co lepszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przeciez juz sporo osob naipsalo, widac nie ma nikt innych pomyslow. A bierzesz udzial wogole w onkursach? czy jak w dowcipie boze daj mi wygrac w totka! dobrze, tylko kup w koncu ten cholerny kupon:P
Ja w okresie swiatecznym laczeni wygralem nagrody za ponad 4tys zlotych- laptop, 5gier i 20zl. Wiec jezeli nie masz kasy, do pracy ci nie predko, to chyab to jest jedyny sposob, bo poza nielegalnymi to ja nie widze wielu zbyt prawdopodobnych rozwiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ja sie teraz pochwale :P moj komp ma juz 7 lat i jeszcze nie byl upgradowany (no moze raz, jak sasiad dal mi ze swojego starego 64mb ramu bo wymienial na nowy ;)), takze nawet "srednie" gry mi nie pojda... a co do tych konkursow to tez nie mam pewnosci (nie wiem skad u mnie ten pesymizm :P), no ale nie wygrasz dopoki nie sprobujesz ;). Kiedys z bratem bralem udzial w zakladach buchmacherskich w pilce noznej, ale jakos mi nie szlo (moze dlatego, ze niezbyt interesuje sie pilka :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dodatku można opisać jaki sprzęt np. w twoim pokoju za małą cene wejdzie nawet najnowsza gra, jak potkręcić
system by otrzymać dużą wydajność i nie spalić kompa itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co to kretyństwo myśleć że przez konkursy dostaniecie nowego kompa ;/ to tak samo jak ktoś miałby teraz do was zadzwonić i powiedzieć : "Wiesz co mam dużo kasy kupie ci wypasionego kompa." ;/ zamiast kupować kupony wysyłać smsy pracujcie ja mam 14 lat a jak moge to pracuje ulotki,sprzątanie,malowanie takie rzeczy nawet rodzina za zrobienie czegoś da mi pare złotych plus kieszonkowe i ja nie czekam aż mi komputer spadnie z nieba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do glowy przyszly mi jeszcze 2 pomysly.. pierwszy to grac z kumplami albo bratem w pokera na kase (wiele pewnie nie wygrasz ale zawsze cos, chyba ze grasz na jakies wielkie kwoty ;)), a drugi to grac w jakas internetowa gre jak np. Tibia, nabic z 100lev a potem sprzedac ta postac na allegro (tylko troche czasu to zajmie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 18:29, Goblin13 napisał:

do glowy przyszly mi jeszcze 2 pomysly.. pierwszy to grac z kumplami albo bratem w pokera na
kase (wiele pewnie nie wygrasz ale zawsze cos, chyba ze grasz na jakies wielkie kwoty ;)),
a drugi to grac w jakas internetowa gre jak np. Tibia, nabic z 100lev a potem sprzedac ta postac
na allegro (tylko troche czasu to zajmie :P)


Po pierwsze: nabicie 100 levela oznacza, że:
a) jesteś już od niej uzależniony
b) Masz premium account za który płacisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow też Goblin masz świetny pomysl ;/ z Tibii Ci nikt nie kupi za dużą kase lepiej grać w Diablo 2 ale to i tak zły i głupi pomysł bez obrazy ale policz sobie
postać na 100lvl to prae miesięcy gry a za to dostaniesz 100-150 złotych czyli niedużo za taką prace
można tak dorabiać ale jako główne źródło pieniędzy nie jest dobrym pomysłem

jeszcze jednym dobrym pomysłem na tani sprzęt jest "ciocia z ameryki" patrzyłem na amazonie karte graficzną tam kosztowała 649 zł a u nas kosztuje 1700 zł ale jeśli zamówimy bezpośrednio do nas wyjdzie tyle samo wiec zamawiamy do znajmomych bądź rodziny a oni przyślą paczką i wyjdzie o około 1000 złotych mniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować