Zaloguj się, aby obserwować  
Juzek303

Jak mieć dużo gier i dobry sprzęt czyli to co tygrysy lubią najbadziej za małą cene

114 postów w tym temacie

z tym wyjazdem za granice to nie da rady ;p nikt nie zatrudni kolesia który ma 15 lat ;p więc nici ale i tak brałem pod uwage prace i chyba w wakacje będe roznosił ulotki w jakimś sklepie do czysczenia sie zatrudnie jak sie uda... dużo mi nie potrzeba jak rodzice zobaczą że pracuje to mi kupią kompa a ja pieniądze które zarobie dołoże żeby komp był lepszy a na razie mam 400 zeta więc do wakacji moze będzie 600 no bo jeszcze dzień dziecka urodziny no to możę nawet 650 a w wakacje dojade do 800 i to nie głupi pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niby to oszczędzanie jest niegłupim pomysłem jeśli masz prace ;p odkładając sobie 80-100 złotych miesięcznie lub przynajmniej 60 przez 3 i pół roku troche uzbierzasz ale jak masz 15 lat to raczej nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. ja w twoim wieku nie miałem takich problemów ;)
2. trzeba przez te lata zainwestować choć 50zł w Intla by później kupić dużo drożej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 16:35, Juzek303 napisał:

1. ja w twoim wieku nie miałem takich problemów ;)
2. trzeba przez te lata zainwestować choć 50zł w Intla by później kupić dużo drożej XD


nie miałeś ? no to musiałeś sie albo bardzo dobrze uczyć albo rodzice twoi są bardzo bogaci i pobłażliwi ;p
ja musze duuuuuużo pracować jestem teraz w 2 gimnazjum a swojego kompa co mam teraz dostałem w 4 klasie więc sami widzicie ;] ale chłopak ciągle zipie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszego kompa kupiłem sobie w pierwszej liceum (lol) i to była taka hmmm maszynka do pisania??
Za to później sprawiłem sobie za ciężko odłożone pieniądze + datek od rodziców = komp.
Dalej to już tylko mój wkład w upgrade''y , bo np bratu to się miło gra, ale do kompa nie dorzuci...ehh
Ostatni zakup ( to co w opisie) to generalnie połączenie znajomości w sklepie komputerowym i promocji i gotówki oczywiście. Napewno nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 12:49, Adamzzz napisał:

Ja polecam konkursy. Sam wygrałem 3 gry i 1 klawiaturę...

Może Ty wygrywasz. Ja kiedys długo brałem udział w tych konkursach jednak nic nie wygrałem. A w zwycięzcach zazwyczaj byli jacyś dziwni ludzie mieszkający w jeszcze dziwniejszych miejscowościach. A ja cóż- stolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 13:00, patrYX93 napisał:

> Ja polecam konkursy. Sam wygrałem 3 gry i 1 klawiaturę...
Może Ty wygrywasz. Ja kiedys długo brałem udział w tych konkursach jednak nic nie wygrałem.
A w zwycięzcach zazwyczaj byli jacyś dziwni ludzie mieszkający w jeszcze dziwniejszych miejscowościach.
A ja cóż- stolica.

Hmm nie powiesz chyba, że nie wygrałeś bo jesteś z warszawy:D, tyle osób ma internet i może brać udział w konkursach, ze dziwne by było gdyby ludzie wygrywali tylko z duzych miast, ja jestem ze szczecina, w okresie swiątecznym wygrałem laptopa- za haslo, 5gier- wystarczajaco szybko wyslane smsy w supersellerze i 20zł w konkursie typowania na stronei pogoni szczecin, aby wygrywać trzeba mieć, albo szczescie, albo w niektórych konkursach-talent, wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEE po prostu urodziny mam 8 stycznia

Mikołaj, gwiazdka i urodziny :))

po za tym trudno mi się rozstawać z kasą i oszczędzałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By mieć dobry sprzęt i to za darmo wystarczy w sklepie komputerowym wyłamać zamek, wziąć to co potrzeba i odjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra Jeżeli chodzi o konfiguracje kompa to najlepiej zainwestować

1. w Płyte Główną (wiele graczy jej nie do cenia)
2. karta graczfina
3. Procesor
4. cała reszta

pisze to bo zauważyłem w gazetach (I u kuzyna) że najmniej pieniędzy inwestują w Płyte główną

PS. mówie tu o najmniejdoświatczonych nie denerwować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Popieram. Wielu kupujących bagatelizuje znaczenie płyty gł, a to błąd, bo to fundament kompa. Miałem do czynienia z najtańszymi płytami i mówie im stanowczo nie, chyba że kasy bardzo mało to w połączeniu z brakiem doświadczenia daje rezultat w postaci wciśnięcia takowemu kupującemu tego co się chce pozbyć "takowy" sprzedający :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować