Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Warhammer na konsole?

39 postów w tym temacie

Iwanatsu

Plotki dotyczące prac nad konsolową wersją Warhammer Online: Age of Reckoning krążą już od jakiegoś czasu. Teraz wydają się jeszcze bardziej prawdopodobne, z powodu nowej oferty pracy, która pojawiła się na stronach wydawcy Electronic Arts.

Przeczytaj cały tekst "Będzie Warhammer na konsole?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 15:24, Brudny Jack napisał:

Chciabym jednak, żeby było to w świecie starego Warhammera, bo ten 40.000 mi już troche zbrzydł.

na tych screenach wyglada na stary świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Reckoning, to bluźnierstwo popełnione na Warhammerze. Kto tego nie widzi albo jest ślepcem, albo nigdy nie zgłębiał tego mrocznego świata... Stary WH: Online to było coś, a aktualna wersja... żal. Toż to wygląda jak nowy WoW !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że premiera WAR''a się nie opóźni...
Śledzę losy tej gry już od pół roku i muszę powiedzieć, że w końcu jak to wyjdzie to biedne dzieci które popylają w pseudo grę (czyli WoW) zobaczą wreszcie prawdziwą grę fantasy w prawdziwym brudnym, splugawionym Chaosem świecie WARHAMMER''a i okaże się co tak naprawdę rządzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry się w grafice nie ocenia, ale w klimacie. A widząc co twórcy robią uważam, że gra będzie przednia i wszyscy fanowie się nie zawiodą. Zresztą patrzcie sami na www.warhammeronline.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Electronic Arts i wszystko jasne ... oni wszystko konwertują na wszystko. Ciekawe ile ta gra pożyje w sieci ? Ja daję jej moze z rok albo nawet pół :-/
Jak ja nienawidzę tej firmy :-///

Swoją drogą wątpię, aby w najbliższym czasie inne firmy (jak np. Blizzard czy NCsoft) zdecydowały się na to samo. Im na szczęście jeszcze na kliencie zależy ... EA juz dawno temu przestało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie może WAR nieco uszczupli popularność WoW, ale dość marne szanse na to. No i o ile WAR nie okaże się klonem WoW (a jest zapowiadany na coś nieco innego) tylko pokaże trochę własnych, ciekawszych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 17:55, Czedwik napisał:

Kto wie może WAR nieco uszczupli popularność WoW, ale dość marne szanse na to. No i o ile WAR
nie okaże się klonem WoW (a jest zapowiadany na coś nieco innego) tylko pokaże trochę własnych,
ciekawszych rozwiązań.

nie wiem co nowego można wymyślić w mmo-, ale cóż zawsze pojawiają się takie bzdury przy produkcji gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 17:58, Lucas016 napisał:

nie wiem co nowego można wymyślić w mmo-, ale cóż zawsze pojawiają się takie bzdury przy produkcji
gier

No jeśli chodzi o różnice to gra ma się skupiać głównie na walce realm vs realm, czyli dana rasa versus druga rasa będąca ich odwiecznym wrogiem. Z drugiej strony zawsze istnieje ryzyko, że wyjdzie z tego klon WoW''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2006 o 18:03, Czedwik napisał:

No jeśli chodzi o różnice to gra ma się skupiać głównie na walce realm vs realm, czyli dana
rasa versus druga rasa będąca ich odwiecznym wrogiem. Z drugiej strony zawsze istnieje ryzyko,
że wyjdzie z tego klon WoW''a :D

no to jak przymierze i horda tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 18:04, Lucas016 napisał:

no to jak przymierze i horda tak???

Ma to być tak:
-krasnoludy vs orkowie i gobliny,
-Imperium vs Chaos,
-wysokie Elfy vs mroczne elfy.
No i oczywiscie możliwość wspierania swoich sojuszników w walce. Bitwy mają być z konkretnymi zadaniami np. w bitwie między orkami i krasnoludami, jedni będą musieli dobijać rannych wrogów, a drudzy ich ratować itp. Tak wynika przynajmniej z zapowiedzi, które czytałem, a rodzajów tych bitew trochę ma być. Inna sprawa jak to wszystko wyjdzie ostatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować