Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczęśliwego Nowego Roku!

192 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2006 o 19:14, skubsa napisał:

Ciekawe czy ktoś spedzi sylwka (całego aż do nowego roku)na tym forum xD

Z pewnością będą takie osoby. :) Na przykład ja się nigdzie nie wybieram. Ciekawe kto doda jako pierwszy posta w 2007 roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że nie tylko ja zostanę w domu podczas tegorocznego sylwestra. :P Ale w przyszłym roku mam zamiar to zmienić. :D Chociaż ja raczej pierwszego posta w tym roku nie napiszę, bo trzeba w końcu wyjść o tej północy na dwór i wystrzelać wszystkie fajerwerki. :D A tak w ogóle, to życzę Wam wszystkiego najlepszego i żeby spełniły się Wasze wsystkie życzenia poza jednym - w końcu o czymś marzyć trzeba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w nowym roku, wspaniałej EK Wiedźmina, idealnej polonizacji każdej gry i wielu, wielu sukcesów w pracy życzę wszystkim Gramowiczom, ekipie gram.pl, i pracownikom CD Project.Ja zostaję przy kompie do nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 19:43, zajacisko napisał:

Czy będzie jakaś nagroda za napisanie pierwszego posta w nowym roku?

Owszem satysfakcja. ;) Jakby Ci się udało takiego posta napisać to potem mógłbyś się całej rodzinie chwalić:

"Mamo, tato napisałem pierwszego posta na gram.pl w 2007 roku!" Normalnie jeśli rodzice wychodzą gdzieś na Sylwestra to możesz być pewny, że w następnym roku też Twoi rodzice będą chcieli dodać pierwszego posta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nigdzie nie idę... Właściwie to już przyszedłem ;) ...ze sklepu :D
Normalnie przeszedłem przez całe miasto do sklepu, patrzę, a tu karteczka "Do zobaczenia w Nowym Roku" i nie czynne, już zrezygnowany wracam do domu... Teraz jeszcze bardziej się zdołowałem, bo w drodze powrotnej okazało się, że kilka sklepów, obok których przechodziłem były czynne... Nie zostało nic jak wejść do jednego z nich i kupić co trzeba... Pytam sprzedawcy między innymi o CDA, a odpowiedź mnie zszokowała: "Nie ma"...

Taki siakiś pechowy początek sylwestra, ale do północy jeszcze kilka godzin, pewno i humor się poprawi ;)

I tak w ogóle chcę wszystkim gramowiczom i ekipie niebieskich życzyć wszystkiego naj naj naj itd itd nie bedziemy sie Panowie rozczulać, bo nie ma co ;)

PS. Pierwszego posta w 2007 napiszę JA! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

happy new year 2007 =D

No to jest mój ostatni post w tym roku, dobrze, że zerknąłem w ten temat bo za 10 minut wychodzę się upić :)

Pozdro dla wszystkich gramowiczów i ekip gram.pl i CD-PROJEKTU!

Koham Was xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować