Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczęśliwego Nowego Roku!

192 postów w tym temacie

No to wszystkiego najlepszego dla całej ekipy gram.pl i wszytkich forumowiczów w tym nowym roku 2007 (ależ ładna cyferka ;p). Oby nastały rok był o wiele lepszy od starego i to pod każdym względem ( a w szczególności pod względem najwspanialszych gier !) :D Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile Rydzyk ma moherów, ilu w Sejmie jest frajerów. Ile Kwachu dni się bawił i kolesi ułaskawił. Ile Lepper ma wyroków, tyle szczęścia w Nowym Roku!

Szczęśliwego Nowego Roku i ton nowych gier!

Życzy Krzysiek O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

życze wszystkim odwiedzającym tą stronę i nie tylko szcześliwego Nowego Roku oraz szampańskiej zabawy do białego rana. P. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia Super gier w Ofercie CD-PROJEKTU i dla każdego Darmowego PSP , X360 , PS3 dla każdego coś fajnego :D
i aby ten nowy roczek był lepszy od starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graczom serdecznie życzę:
Wszystkich najlepszych gier perfekcyjnie spolszczonych. Zero denerwujących błędów. Niespóźnionych premier. Poprawek wydawanych na czas. Minimalnych wymagań sprzętowych przy bajecznej grafice :))))
Ekipie CD-Projekt:
Oby tak dalej, oby mimo pewnych niedociągnięć nadal wydawała dobre, nieźle spolszczone gry. Owocnych, opłacalnych kontraktów z czołowymi wydawcami gier na świecie. I wydania Wiedźmina - tak by spełnił oczekiwania minimum polskiej gromady graczy. A najlepiej aby zabłysnął na świecie.
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Cóż ja mogę, jakże mały jestem, jednak jedno wiem. Gracze chcą super gier po niskich cenach i tego im życzę, a także, aby potaniał prąd, a komputery (te najlepsze) rozdawane były po jednym dla każdego po ukazaniu dowodu tożsamości, np. rodzica : P

A czegóż mogę życzyć redakcji i Ekipie GRAM.PL? Oczywiście tego, by pracowało im się komfortowo i w spokoju, lecz odpowiednia nerwówka niech pobudza ich do działania, a w ich głowie kłębią się pomysły i rozwiązania na wszystkie tematy!

A czego mogę życzyć wszystkim? SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę z mojej strony żeby 07 był 10 razy lepszy od 06 który był dla mnie jedną wielką kaszanką. Oby w 07 spełniły się chociaż po części nasze najskrytsze marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 03:48, Adik989 napisał:

Ja juz nie moge... 0,5 litra i 10 Lechów... Zygalem 5 razy wszystko nakrecone ahaahah wszystkiego
najlepszego wam w tym roku...

Tjaa, nie ma to jak słuszna, dobra zabawa :P
Wypić ile wlezie i towarzysko spawać przez dwie godziny, a potem i tak nic nie pamiętać.
Szczęśliwego Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować