Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jack Thompson odsunięty

15 postów w tym temacie

Domek

Parę dni temu pisaliśmy o tym (tutaj), jak to Jack Thompson - ulubiony prawnik wszystkich graczy - dobrowolnie zrezygnował z udziału w procesie przeciwko twórcom i wydawcom gier. Okazało się jednak, że nie ma tak łatwo. Sędzia nie przyjął rezygnacji. Po czym sam odsunął adwokata od postępowania...

Przeczytaj cały tekst "Jack Thompson odsunięty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może drogi sam lubi popykać w "krwiste" giery :) . Przychodzi raz do sądu z laptopem i pokazuje panu Thompsonowi jak grać w Far Cry czy innego efpeesa :) . Sam nie wiem dlaczego ten prawnik przykleił się tak do gier. Może zazdrośći koncernom produkującym je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 15:03, Choochoo napisał:

Może drogi sam lubi popykać w "krwiste" giery :) . Przychodzi raz do sądu z laptopem i pokazuje panu Thompsonowi jak grać
w Far Cry czy innego efpeesa :) . Sam nie wiem dlaczego ten prawnik przykleił się tak do gier. Może zazdrośći koncernom
produkującym je.

to bardzo proste. w stanach kazdemu prawnikowi zalezy na wygraniu precedensowej sprawy. jesli panu T. by sie udalo to niewatpliwie zasluzylby sobie na uznanie w polswiatku prawnikow, nie mowiac juz o wymiernych kozysciach finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego roku wchodzi w Niemczech nowe prawo podatkowe a co za tym idzie Uwe straci sponsorów dla swoich następnych filmów. Czyli po odpadnięciu thompsona w przyszłym roku zupełnie nie będzie się z czego (z kogo) śmiać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Thompson straci uprawnienia to zostanie nam Hang Chunliang. Chińczyk wojujący jak Thompson. Ostatnio toczy sprawe przeciwko Blizzowi za śmierc tego 13 latka w czasie gry w WoW''a. Też niezły egzemplarz z tego prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 16:23, Night Elf napisał:

Oj dobra, to tylko 1 stan... moze pracowac jeszcze w 51 innych stanach o ile mnie pamiec nie myli.

rozumiem ze 51 stan to kanada a 52 to irak?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, nieee Panie Thompson jesteśmy z Panem :)
Ja już dawno kabaretu żadnego nie oglądam, bo Pan sam jeden to wszystko zapewnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować