Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Entuzjaści pilnie poszukiwani do pracy w CD Projekt!

141 postów w tym temacie

No proszę! Teraz to mnie zadziwiliście! Nie dość, że tyle ofert pracy, to jeszcze jaka fajna stronka skrywa się pod podanym w newsie linkiem :) Coś mi się zdaje, że CDP na 2006 rok szykuje coś wielkieeeego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamberlyn

Firma CD Projekt, największy wydawca gier komputerowych w Polsce oraz twórca gry komputerowej Wiedźmin, pragnie poinformować, że w związku z szybkim rozwojem, bramy dla wszelkich oryginalnych osobowości, entuzjastów oraz nieuleczalnych maniaków zostały otwarte!

Przeczytaj cały tekst "Entuzjaści pilnie poszukiwani do pracy w CD Projekt!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... 3xTak tylko jedna rzecz stoi za przeszkodzie... jak patrze to może nie do wszystkiego bym się nadawał, ale kilka miejsc... ehh pomażyć można... za młody niestety jestem. Nie mam jeszcze tej magicznej 18 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam nadzieje że w przyszłych latach też coś sie znajdzie bo 2 klasa liceum no to jeszcze nie wykształcenie średnie :P Poza tym znajomosc rynku gier komputerowej, branży, świetna znajomosc angielskiego, organizacja to chyba moja osoba :) No nie będe się chwalił co jeszcze umiem bo i tak nie zamierzam startowac do roboty, przynajmniej narazie :] Najpierw szkoła i studia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedno. Mam pytanie: czy można wysłać zgłoszenie na więcej niż jedno stanowisko? Bo sporo tu kuszących ofert. :-) Czy to jest praca w konkretnym miejscu (trzbe się przeprowadzić?) czy w domu, np. Asystent/ka w Dziale Lokalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 15:43, Modest-Vermin napisał:

Kurcze mam nadzieje że w przyszłych latach też coś sie znajdzie bo 2 klasa liceum no to jeszcze nie wykształcenie średnie
:P Poza tym znajomosc rynku gier komputerowej, branży, świetna znajomosc angielskiego, organizacja to chyba moja osoba :)
No nie będe się chwalił co jeszcze umiem bo i tak nie zamierzam startowac do roboty, przynajmniej narazie :] Najpierw szkoła
i studia :P

Widze że nie tylko ja cierpię na podobną przypadłość... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet to są fajne te niektóre stanowiska, ale raz nie mam jeszcze pełnego średniego wykształcenia :) a dwa i tak mnie bardziej do Policji ciągnie niż do CDP. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona wogóle fajna pomyślana :) Taka gazeta ofert pracy i nowości tyle że dotycząca CD PROJEKT. Naprawde fajny pomysł. Skoro na cdprojekt.info nic się nie dzieje to proponowałbym zrobic wogóle strone informacyjną to co się dzieje w firmie właśnie w formie tej praca.cdprojekt.com :) Bo jak wchodze na cdprojekt.info to tak jakby się nic nie działo :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś z CDP tu zajrzeć? Te ogłoszenia są kierowane tylko do osób zamieszkujących w Warszawie czy niektóre oferty to równiez praca przez internet? Bo takiej informacji tam się nie doszukałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 17:23, Venom napisał:

Wszystkie oferty dotyczą pracy na pełen etat, w siedzibie firmy CD Projekt w Warszawie, przy ulicy Jagiellońskiej.


Zaskakująco szybka odpowiedź. :D Co się dzieje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 15:43, Modest-Vermin napisał:

Kurcze mam nadzieje że w przyszłych latach też coś sie znajdzie bo 2 klasa liceum no to jeszcze nie wykształcenie średnie :P
Poza tym znajomosc rynku gier komputerowej, branży, świetna znajomosc angielskiego, organizacja to chyba moja osoba :)


To samo chciałem napisać :) (no, może u mnie z angielskim jest troche gorzej :P)
Jak już kiedyś pisałem chciałbym pracować w firmie zajmującą się dystrybucją gier, szkoda, że CDP ma siedzibę tylko w Warszawie. No ale nic, teraz to tylko myślę, żeby szkołe skończyć (a potem studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 17:23, Venom napisał:

Wszystkie oferty dotyczą pracy na pełen etat, w siedzibie firmy CD Projekt w Warszawie, przy ulicy Jagiellońskiej.


A trzeba coś umieć czy nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować