Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Entuzjaści pilnie poszukiwani do pracy w CD Projekt!

141 postów w tym temacie

Kafar, sam sobie odpowiedziałeś - być ciekawym odpowiedzi na pytanie na które się zna tę odpowiedź to naprawdę niezła sztuka;)
Krapeczek, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę... Moim zdaniem Ci ktorzy nadają się ze względu na doświadczenie i umiejętności mogą nie godzić się na proponowaną płacę, a ci którzy chcięliby pracować nawet za darmo, fachowcami nie są, ot co (chyba na prawdę szukają entuzjastów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) mam nadzieję, że moje doświadczenie nie przerasta entuzjazmu :) i odwrotnie
Otrzymałem autoinfo, że w przeciągu 2 tygodni otrzymam (auto)odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, nikt wcześniej nie chwalił się że wie kiedy ma się spodziewać odpowiedzi. Fajnie. To co tronix, dwa tygodnie nie przespanych nocy czy błogostanu? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 10:52, Bugi napisał:

Kafar, sam sobie odpowiedziałeś - być ciekawym odpowiedzi na pytanie na które się zna tę odpowiedź
to naprawdę niezła sztuka;)


Chyba cie nierozumiem. Jak sobie odpowiedziałem? Jak nadal nie wiem gdzie moje miasto leży dla CDP?:)

Może oni mają Opolszczyzne w Poł-Zach VOL.II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe otrzymałem od CDProjekt telefoniczne zaproszenie na rozmowę kwalfikacyjną, w poniedziałek tam lecę... Ale jaja :)
P.S. Najsmutniejsze że "jedynie" na obsługę klienta, chociaż złożyłem na 3 stanowiska, ale dobre i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem żeby jechać samochodem, pociągiem lub na końskim zadzie, ale żeby od razu lecieć?! chyba nie masz tak daleko - wyjdź już dzisiaj a na pewno na poniedziałek zdążysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 11:50, nsk napisał:

Widze chyba tylko marketingowcy niemaja wymagan odnosnie wyksztalcenia ;)


Nie dokuczaj!
Kolega napewno skonczył jakieś dobre gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem. Wróciłem. Zwyciężyłem :D
Znaczy niewiem czy zwyciężyłem :P będą dzwonić dopiero w środe.
Rozmawiałem z miłym Panem Karolem i było naprawdę spoko.
Widziałem też dużo ładnych Pań przy biurkach :D
No i oczywiście słynne bałaganiarskie biuro CDP- jakoś dziś bardziej poukładane, niż to z filmiku.
Aha i poskarżyłęm się na obsługę gram.pl, więc może mnie nie będą przez to chcieć :D
Zawsze będzie jakieś wytłumaczenie.
Dam znać jakoś może w środe, ale jakoś nie licze na wiele, szczególnie że na rozmowie tego dnia było ok. 20 osób. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 11:38, HumanGhost napisał:

Mnie za to nadal zastanawia kwestia nowego newsmena. Przyjeliście w końcu zwycięscę konkursu
na stałe? Bo jeszcze się niekt nie pochwalił. :-)


Właśnie. :) Nadal tylko Domek i czasami Chamb piszą newsy (tak mi się przynajmniej zdaje, bo w komentarzach tylko oni się wypowiadają :)). Ludzie mogą zacząć podejrzewać, że cały konkurs, to była fikcja, żeby przyciągnąć ludzi do serwisu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no właśnie. W komentarzach widać tylko Domka i Chamba. Skoro ktoś nowy pisze już newsy to czemu nie wypowiada się w komentarzach, nawet jak niekiedy sa pytania do newsa? Chyba, że CDP nie zdecydował się w końcu nikogo zatrudniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 18:16, Backside napisał:

> Aaaa .... przyjmujecie niepełnoletnich ?????? :)

Jeśli przeczytałbyś te kilka postów powyzej to by rozwiało wszelkie twoje wątpliwości :].

Gdy przy którejkolwiek ofercie znajdziesz kryterium typu - wymagana wykształcenie średnie/wyższe
od razu to eliminuje niepełnoletnich lub pełnoletnich, którzy nie ukończyli szkoły ponadgimnazjalnej/szkoły
wyższej.



sory ale nie chce mi się wszyskiego czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować