Zaloguj się, aby obserwować  
Daerdin

Fable: The Lost Chapters

94 postów w tym temacie

Gram drugi raz, bo skoro wydałem tyle kasy na tak krótką grę to trzeba ją wyeksploatować na max. Co prawda teoretycznie za drugim razem można grać inaczej ale tylko teoretycznie, ponieważ każdy ma pewne predyspozycje natury moralnej i przenosi swoje ego do świata wirtualnego zawsze w sposób zgodny ze swoim ja.
Ktoś kto zazwyczaj woli wcielać się w "obrońcę ludzkości" nie będzie się czuł komfortowo w roli "seryjnego mordercy". Ja tam wolę grać na tym dobrym. Jakoś nie widzę się w roli kogoś okładającego dziecko pięściamy, żeby zabrać mu misia i dać chuliganowi, który go chce podpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie rozpoczalem swoja przygode w swiecie Fable i mam pytanko dotyczace jej :)
jak wlasciwie mozna lowic ryby lub wykopywac roznego radzaju przedmioty??? przez ta niewiedze nie moge wykonac paru questow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 14:13, TheGrim napisał:

wlasnie rozpoczalem swoja przygode w swiecie Fable i mam pytanko dotyczace jej :)
jak wlasciwie mozna lowic ryby lub wykopywac
roznego radzaju przedmioty??? przez ta niewiedze nie moge wykonac paru questow :(


musisz kupić wędkę albo łopatę ofkoz ;) Bodajże w rodzinnej wiosce sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 14:13, TheGrim napisał:

wlasnie rozpoczalem swoja przygode w swiecie Fable i mam pytanko dotyczace jej :)

Podchodzisz do miejsca w którym unoszą się takie "pyłki" lub "bąbelki" i wciskasz Insert. Jak masz wędkę i szpadel to pojawi się ikona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 16:01, TheGrim napisał:

a moglibyscie napisac w ktorym miejscu dokladnie dostane wedke i lopate?? bo szukam i szukam i znalesc nie moge :/



no piszę, ze w wiosce, w której zaczynałeś ;)nazwy nie pamiętam, ale jest zaraz za Barrow Fields
na pewno po drodze znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh to wiem w ktorej wiosce :P (to ta wioska, w ktorej zabito mi rodzine) tylko nie moge dokladnie znalesc sprzedawcy :D ahia i zadne pylki mi sie nie unosza :P jestem teraz na misji: Treasure of the Ghost Pirate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejne moje pytanie dotyczy misji: Find the Bandit Seeress. Wchodze do jaskini na plazy i gdzies wyczytalem, ze najlepszym sposobem przejscia tego jest szybki przebiegniecie obok, ale to raczej nie dziala :/ probowalem sie skradac, ale tez nie wychodzi :( dlatego macie moze porady jak przejsc ten odcinek misji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pytanie natury technicznej, czy komuś także znikają napisy w grze ??? Nie tylko subtitelsy ale również opisy postaci i takie tam... da się grac ale jest to niesamowicie irytujące .... POMOCY... co może być tego przyczyną ??? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co sie dzieje ... Pozyczylem od kumpla ta gierke bo juz ja przeszedl ... zainstalowalem pieknie ladnie i jak wlaczam to wyskakuje mi okienko ze niemozna wystarowac gry i rzeby uruchomic w Safe mode ( niewazne czy uruchamiam w Safe mod czy ignoruje i tak wyskakuje potem blad ) Robilem 2 razy reinstal gry , instalowalem najnowsze updaty do karty graficznej , zainstalowalem Directx z CD a potem ten najnowszy 9.0c i nic ... moze mi ktos pomuc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 04:32, Apocalyps napisał:

Hm juz gre uruchomilem ... Gra sie swietnie ale znow jest problem ... gra sie wylacza co jakies 20 min ... ktos wie czemu
tak sie dzieje ?

W większości przypadków za brak stabilności gry odpowiada sprzęt. W czasie grania pobór prądowy (w głównej mierze karty graficznej) rośnie do rozmiarów, które w przypadku gdy zasilacz nie zapewnia stablilnych wartości powoduje "przeciążenie systemu" i kończy się zwisem lub restartem. To zazwyczaj pierwszy czynnik. Drugim może być zbyt wysoka temperatura (czyli złe chłodzenie) procesora, karty, pamięci, chipsetów. Trzeci czynnik najrzadszy to problem z systemem i sterownikami. Z doświadczenia wiem, że pierwszy czynnik jest najpowszechniejszy ale i najbardziej ignorowany. Wystarczy posłużyć się oscyloskopem i zaobserwować jak zachowuje się zasilacz w trakcie normalnej pracy i w czasie grania. Tani zasilacz nie będzie zapewniał stablinego zasilania. Dobry zasilacz to co innego. Miałem kiedyś ten sam problem ale 2 lata temu zmieniłem zasilacz na porządny i się skończyło. Od tego czasu mogę grać po 16 godzin bez przerw, zwisów i restartów (nawet w upały). Wcześniej kombinowałem z chłodzeniem ale to nie było to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem: Znalazlem kilka kart wygladu postaci np. nowa broda itp. Co z tym zrobic ? Pisze w opisie ze moze mi taka brode zrobic kazdy fryzjer. Ale gdy do niego przychodze to wcale nie ma mozliwosci uzycia jednej z kart tylko musze kupic taka sama jak juz mam :( Czy to nie troche bez sensu ? Drugie pytanie dotyczy podobnego tematu. Tatuaze, tez mam juz kilka kart z nimi i nie wiem jak wytatuowac. Mozliwe ze jeszcze nie znalazlem kogos kto potrawi to zrobic (jestem dopiero co po obronie Orchard Farm) ale wole sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 13:21, leszeq napisał:

A ja mam taki problem: Znalazlem kilka kart wygladu postaci np. nowa broda itp. Co z tym zrobic
? Pisze w opisie ze moze mi taka brode zrobic kazdy fryzjer. Ale gdy do niego przychodze to
wcale nie ma mozliwosci uzycia jednej z kart tylko musze kupic taka sama jak juz mam


Dzięki temu, że masz daną kartę w ekwipunku dany typ uczesania zaczyna byc dostepny u fryzjera i płacisz u fryzjera nie tyle za kartę ile za usługę:)

Dnia 11.11.2005 o 13:21, leszeq napisał:

Drugie pytanie dotyczy podobnego tematu. Tatuaze, tez mam juz kilka kart z nimi i nie wiem jak wytatuowac. Mozliwe ze jeszcze nie znalazlem kogos kto potrawi to zrobic


"Tatooistów" spotkasz wśród wędrownych handlarzy (najczęsciej mają tylko do 10 itemów na sprzedaż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 08:12, Siadam Kucaj napisał:

Witam,
Mam pytanie natury technicznej, czy komuś także znikają napisy w grze ??? Nie tylko subtitelsy
ale również opisy postaci i takie tam... da się grac ale jest to niesamowicie irytujące ....
POMOCY... co może być tego przyczyną ??? z góry dzięki


Na stronach producenta podają, że włączenie-wyłączenie opcji v-sync w opcjach grafiki może pomóc - mnie to pomogło, ale nie bardzo przy samych dialogach w grze, tylko przy tym, że moge spokojnie czytać opisy artefaktów, questy etc., tzn. menu postaci już jest czytelne - z dialogami gorzej, ale wystarczy słuchać tego co mówi NPC, mimo że sama treść pisana jest niepełna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 13:43, TheGrim napisał:

kolejne moje pytanie dotyczy misji: Find the Bandit Seeress. Wchodze do jaskini na plazy i
gdzies wyczytalem, ze najlepszym sposobem przejscia tego jest szybki przebiegniecie obok, ale
to raczej nie dziala :/ probowalem sie skradac, ale tez nie wychodzi :( dlatego macie moze
porady jak przejsc ten odcinek misji????


Chodzi Ci pewnie o ten kawałek misji, gdy masz niby niepostrzeżenie minąć strażników, bo jak Cie zauważą brama się zamknie. To jest akurat proste, najpierw wybijasz tych strażników, którzy są przed przejsciem - brama wtedy zostanie zamknięta, wtedy biegniesz na polankę naprzeciwko scieżki do samej bramy (taka z płotkiem na klifie, przy którym stoja beczki) tam jest zaulek między skałami - wchodzisz w niego "caps lock" i obserwujesz mini mapę - brama zostaje otwarta i wychodzą nowi strażnicy na obchód, czekasz aż Cie wyminą i w długą do bramy...
Aha kilka dodatkowych rad - do sklepu nie dostaniesz się w nocy, a jeśli jesteś w poblizu punktu gdzie można, kopać, lub łowić nad mini mapą w lewym okienku pojawiają się symbole dotyczące łowienia lub kopania. Szpadel i wędkę musisz mieć w ekwipunku - items - other.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam własnie się zastanawiam czy zamówic Fable w pre order i mam pytanie czy ta gra jest faktycznie taka krótka i czy warto ją kupować bo jak wyczytałem w którymś poscie grę mozna przejśc w 15 godzin to mniej więcej jak noc kruka prawda to czy nie i jeszcze pytanie odnosnie sterowania czy ustawienia sa na pc czy zwalone z konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować